Primera División - Hiszpania
poniedziałek, 02.04.2018
20:00
20:00

Getafe

Betis
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Getafe |
| Na wyjeździe: | Sewilla |
| Odległość: | 378.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Coliseum Alfonso Perez |
| Pojemność: | 17 393 |
| Wymiary: | 105 x 71 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Trener | |
| U siebie: | Jose Bordalas (His) |
| Na wyjeździe: | Manuel Pellegrini (Chi) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:00 (21:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.14 | 3.20 | 3.50 | 1 | 1.30 | 1.72 | |||
| 47% | 18% | 35% | 2.14 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 71% | 29% | 51% | 49% | 29% | 71% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-11-03 | Betis | 2 - 2 | Getafe |
| 2016-05-15 | Betis | 2 - 1 | Getafe |
| 2016-01-09 | Getafe | 1 - 0 | Betis |
| 2014-03-08 | Betis | 2 - 0 | Getafe |
| 2013-10-06 | Getafe | 3 - 1 | Betis |
| 2013-04-01 | Betis | 0 - 0 | Getafe |
| 2012-11-05 | Getafe | 2 - 4 | Betis |
| 2012-02-25 | Betis | 1 - 1 | Getafe |
| 2011-09-26 | Getafe | 1 - 0 | Betis |
| 2011-01-06 | Getafe | 1 - 3 | Betis |
| 2010-12-22 | Betis | 1 - 2 | Getafe |
| 2009-02-01 | Betis | 2 - 2 | Getafe |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 7 | 5 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 58% | 42% |
Getafe ostatnie 12 mecze
| 2018-03-17 | Real Sociedad | 1 - 2 | Getafe |
| 2018-03-10 | Getafe | 0 - 1 | Levante |
| 2018-03-03 | Real Madryt | 3 - 1 | Getafe |
| 2018-02-28 | Getafe | 3 - 0 | La Coruna |
| 2018-02-25 | Villarreal | 1 - 0 | Getafe |
| 2018-02-19 | Getafe | 3 - 0 | Celta Vigo |
| 2018-02-11 | Barcelona | 0 - 0 | Getafe |
| 2018-02-04 | Getafe | 0 - 0 | Leganes |
| 2018-01-28 | Sevilla | 1 - 1 | Getafe |
| 2018-01-19 | Getafe | 2 - 2 | Ath. Bilbao |
| 2018-01-12 | Getafe | 1 - 0 | Malaga |
| 2018-01-06 | Atl. Madryt | 2 - 0 | Getafe |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 7 | 5 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 58% | 42% | 17% |
Betis ostatnie 12 mecze
| 2018-03-17 | Betis | 3 - 0 | Espanyol |
| 2018-03-12 | Alaves | 1 - 3 | Betis |
| 2018-03-04 | Valencia | 2 - 0 | Betis |
| 2018-03-01 | Betis | 0 - 0 | Real Sociedad |
| 2018-02-26 | Levante | 0 - 2 | Betis |
| 2018-02-18 | Betis | 3 - 5 | Real Madryt |
| 2018-02-12 | La Coruna | 0 - 1 | Betis |
| 2018-02-03 | Betis | 2 - 1 | Villarreal |
| 2018-01-29 | Celta Vigo | 3 - 2 | Betis |
| 2018-01-21 | Betis | 0 - 5 | Barcelona |
| 2018-01-15 | Betis | 3 - 2 | Leganes |
| 2018-01-06 | Sevilla | 3 - 5 | Betis |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 8 | 6 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 67% | 50% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 30 | +61 | 76 |
| 2 | Atl. Madryt | 30 | +36 | 67 |
| 3 | Real Madryt | 30 | +43 | 63 |
| 4 | Valencia | 30 | +27 | 62 |
| 5 | Villarreal | 30 | +6 | 47 |
| 6 | Sevilla | 30 | -7 | 46 |
| 7 | Girona | 30 | +1 | 44 |
| 8 | Betis | 29 | -4 | 43 |
| 9 | Celta Vigo | 30 | +3 | 40 |
| 10 | Eibar | 30 | -7 | 40 |
| 11 | Getafe | 29 | +8 | 39 |
| 12 | Ath. Bilbao | 30 | -4 | 36 |
| 13 | Leganes | 30 | -11 | 36 |
| 14 | Espanyol | 30 | -11 | 36 |
| 15 | Real Sociedad | 30 | -1 | 34 |
| 16 | Alaves | 30 | -19 | 32 |
| 17 | Levante | 30 | -18 | 28 |
| 18 | Las Palmas | 30 | -40 | 21 |
| 19 | La Coruna | 30 | -35 | 20 |
| 20 | Malaga | 30 | -28 | 17 |
Chronologia meczów w lidze
| Getafe | |
| Betis | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Getafe | Betis |
|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Atl. Madryt | ||
| 3 | Real Madryt | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 4 | Valencia | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 5 | Villarreal | 4 - 0 | 3 - 1 |
| 6 | Sevilla | 0 - 1 | 3 - 5 |
| 7 | Girona | ||
| 8 | Betis | - | |
| 9 | Celta Vigo | 3 - 0 | 3 - 2 |
| 10 | Eibar | 0 - 0 | 5 - 0 |
| 11 | Getafe | - | |
| 12 | Ath. Bilbao | 2 - 2 | |
| 13 | Leganes | 0 - 0 | |
| 14 | Espanyol | 1 - 0 | |
| 15 | Real Sociedad | 2 - 1 | 4 - 4 |
| 16 | Alaves | 4 - 1 | 1 - 3 |
| 17 | Levante | 0 - 1 | 0 - 2 |
| 18 | Las Palmas | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 19 | La Coruna | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 20 | Malaga | 1 - 0 | 0 - 2 |
Pozycja w lidze
| Getafe | Betis | |
| Pozycja | 11 | 8 |
| Punkty | 39 | 43 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 6 | 6 |
| Punkty | 27 | 19 |
Forma w lidze
| Getafe | Betis | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
10
9 10 |
13
4 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
3 4 |
6
1 7 |
Bramki w lidze
| Getafe | Betis | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
35
27 |
49
53 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
24
10 |
21
25 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (299) | |
| Zwycięstwa u siebie | 47% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (797) | |
| Bramki na mecz | 2.67 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.54 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.12 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 62% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 45% |
| Powyżej 1.5 | 72% |
| Powyżej 2.5 | 50% |
| Powyżej 3.5 | 27% |
Getafe kolejne 6 mecze
| 2018-04-07 | Alaves | - | Getafe |
| 2018-04-15 | Getafe | - | Espanyol |
| 2018-04-18 | Valencia | - | Getafe |
| 2018-04-21 | Eibar | - | Getafe |
| 2018-04-29 | Getafe | - | Girona |
| 2018-05-06 | Las Palmas | - | Getafe |
Betis kolejne 6 mecze
| 2018-04-07 | Betis | - | Eibar |
| 2018-04-13 | Girona | - | Betis |
| 2018-04-19 | Betis | - | Las Palmas |
| 2018-04-22 | Atl. Madryt | - | Betis |
| 2018-04-30 | Betis | - | Malaga |
| 2018-05-05 | Ath. Bilbao | - | Betis |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.14 | 3.20 | 3.50 |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 18% | 35% |
| 1 @ 2.14 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 1.72 |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% |
| 1X @ 1.30 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 3.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.33 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 1.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.04 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.50 | 1.28 | |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 71% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.28 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Nie @ 1.95 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-02 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!