Pro League - Belgia
niedziela, 16.01.2022
20:00
20:00

Genk

Beerschot
4 - 1
(2 - 0, 2 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Genk |
| Na wyjeździe: | Antwerpen |
| Odległość: | 81.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Cegeka Arena |
| Pojemność: | 23 718 (20 040) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:00 (21:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 5.50 | 7.00 | 1 | 1.10 | 3.25 | |||
| 53% | 29% | 18% | 1.33 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.12 | 6.00 | 1.44 | 2.70 | 2.10 | 1.66 | ||||||
| 79% | 21% | 53% | 47% | 34% | 66% |
Ostatnie 3 bezpośrednie spotkania
| 2021-11-21 | Beerschot | 2 - 0 | Genk |
| 2021-02-21 | Genk | 1 - 2 | Beerschot |
| 2020-09-14 | Beerschot | 5 - 2 | Genk |
Genk ostatnie 12 mecze
| 2021-12-26 | Oostende | 0 - 4 | Genk |
| 2021-12-19 | Genk | 1 - 1 | Antwerp |
| 2021-12-16 | Genk | 4 - 2 | Charleroi |
| 2021-12-12 | Gent | 1 - 0 | Genk |
| 2021-12-09 | Genk | 0 - 1 | Rapid Wiedeń |
| 2021-12-05 | KV Mechelen | 1 - 1 | Genk |
| 2021-12-01 | Genk | 3 - 3 | Club Brugge |
| 2021-11-28 | Genk | 2 - 3 | Club Brugge |
| 2021-11-25 | Din. Zagreb | 1 - 1 | Genk |
| 2021-11-21 | Beerschot | 2 - 0 | Genk |
| 2021-11-07 | Genk | 1 - 1 | Cercle Brugge |
| 2021-11-04 | Genk | 2 - 2 | West Ham |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 6 | 4 | 10 | 5 | 5 | |
| 17% | 50% | 33% | 83% | 42% | 42% |
Beerschot ostatnie 12 mecze
| 2022-01-05 | Heidenheim | 2 - 1 | Beerschot |
| 2021-12-27 | Beerschot | 0 - 7 | Anderlecht |
| 2021-12-18 | Beerschot | 0 - 2 | Oostende |
| 2021-12-11 | Eupen | 1 - 0 | Beerschot |
| 2021-12-05 | Beerschot | 0 - 1 | Antwerp |
| 2021-12-02 | St. Liege | 0 - 0 | Beerschot |
| 2021-11-28 | Waregem | 2 - 0 | Beerschot |
| 2021-11-21 | Beerschot | 2 - 0 | Genk |
| 2021-11-12 | Westerlo | 4 - 0 | Beerschot |
| 2021-11-06 | Kortrijk | 1 - 1 | Beerschot |
| 2021-10-30 | Beerschot | 3 - 0 | Seraing |
| 2021-10-24 | Anderlecht | 4 - 2 | Beerschot |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 5 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 42% | 25% |
Tabela Pro League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | St. Gilloise | 21 | +30 | 47 |
| 2 | Club Brugge | 22 | +15 | 43 |
| 3 | Anderlecht | 21 | +24 | 38 |
| 4 | Antwerp | 20 | +13 | 37 |
| 5 | Gent | 22 | +11 | 35 |
| 6 | Charleroi | 21 | +9 | 35 |
| 7 | KV Mechelen | 22 | -5 | 33 |
| 8 | Kortrijk | 21 | +4 | 32 |
| 9 | Genk | 21 | +7 | 29 |
| 10 | Leuven | 22 | 0 | 29 |
| 11 | Cercle Brugge | 21 | 0 | 25 |
| 12 | Eupen | 21 | -6 | 25 |
| 13 | St. Truiden | 22 | -11 | 24 |
| 14 | St. Liege | 20 | -12 | 23 |
| 15 | Waregem | 21 | -14 | 23 |
| 16 | Oostende | 21 | -20 | 23 |
| 17 | Seraing | 21 | -19 | 19 |
| 18 | Beerschot | 20 | -26 | 9 |
Chronologia meczów w lidze
| Genk | |
| Beerschot | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Genk | Beerschot |
|---|---|---|---|
| 1 | St. Gilloise | 1 - 1 | |
| 2 | Club Brugge | 2 - 3 | 3 - 2 |
| 3 | Anderlecht | 1 - 0 | 4 - 2 |
| 4 | Antwerp | 1 - 1 | |
| 5 | Gent | 0 - 3 | 2 - 2 |
| 6 | Charleroi | 4 - 2 | 5 - 2 |
| 7 | KV Mechelen | ||
| 8 | Kortrijk | 1 - 1 | |
| 9 | Genk | - | |
| 10 | Leuven | 4 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Cercle Brugge | 1 - 1 | |
| 12 | Eupen | 1 - 0 | |
| 13 | St. Truiden | ||
| 14 | St. Liege | ||
| 15 | Waregem | 2 - 0 | |
| 16 | Oostende | 3 - 4 | 3 - 1 |
| 17 | Seraing | 3 - 0 | |
| 18 | Beerschot | - |
Pozycja w lidze
| Genk | Beerschot | |
| Pozycja | 9 | 18 |
| Punkty | 29 | 9 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 8 | 18 |
| Punkty | 15 | 3 |
Forma w lidze
| Genk | Beerschot | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
5 8 |
2
3 15 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
3 3 |
0
3 6 |
Bramki w lidze
| Genk | Beerschot | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
40
33 |
15
41 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
20
15 |
10
21 |
Ogólne statystyki dla Pro League
| Mecze (190) | |
| Zwycięstwa u siebie | 42% |
| Remisy | 22% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 37% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (586) | |
| Bramki na mecz | 3.08 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.58 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.51 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 76% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 57% |
| Powyżej 1.5 | 83% |
| Powyżej 2.5 | 58% |
| Powyżej 3.5 | 36% |
Genk kolejne 6 mecze
| 2022-01-19 | Genk | - | KV Mechelen |
| 2022-01-23 | St. Gilloise | - | Genk |
| 2022-02-06 | Genk | - | Waregem |
| 2022-02-09 | Leuven | - | Genk |
| 2022-02-13 | Genk | - | St. Liege |
| 2022-02-16 | Genk | - | KV Mechelen |
Beerschot kolejne 6 mecze
| 2022-01-22 | Beerschot | - | Leuven |
| 2022-01-26 | Seraing | - | Beerschot |
| 2022-01-29 | Beerschot | - | Waregem |
| 2022-02-06 | KV Mechelen | - | Beerschot |
| 2022-02-13 | Beerschot | - | Kortrijk |
| 2022-02-19 | Cercle Brugge | - | Beerschot |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 5.50 | 7.00 |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 29% | 18% |
| 1 @ 1.33 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.10 | 3.25 |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% |
| 1X @ 1.10 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.12 | 6.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 79% | 21% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.12 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 2.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.44 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 34% | 66% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.66 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% | |
| Nie @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-01-16 16:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!