Liga Nacional - Honduras
piątek, 15.05.2026
22:45
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
La Paz |
| Na wyjeździe: |
Juticalpa |
| Odległość: |
162.4 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
22:45 (15:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.60 |
3.30 |
2.30 |
12 |
|
|
|
1.55 |
1.43 |
| 34% |
30% |
36% |
1.29 |
|
|
|
46% |
54% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
3.90 |
|
|
|
1.68 |
2.05 |
|
|
|
2.70 |
1.41 |
| 76% |
24% |
|
|
|
54% |
46% |
|
|
|
34% |
66% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-05-07 |
Olancho FC
|
1 - 3 |
Genesis PN
|
|
2026-05-01 |
Olancho FC
|
2 - 2 |
Genesis PN
|
|
2026-03-11 |
Genesis PN
|
0 - 0 |
Olancho FC
|
|
2025-10-26 |
Olancho FC
|
2 - 2 |
Genesis PN
|
|
2025-08-16 |
Genesis PN
|
1 - 3 |
Olancho FC
|
|
2025-04-06 |
Genesis PN
|
3 - 3 |
Olancho FC
|
|
2025-02-08 |
Olancho FC
|
1 - 1 |
Genesis PN
|
|
2024-11-07 |
Genesis PN
|
0 - 0 |
Olancho FC
|
|
2024-09-01 |
Olancho FC
|
4 - 0 |
Genesis PN
|
|
2024-05-05 |
Olancho FC
|
0 - 0 |
Genesis PN
|
|
2024-05-03 |
Genesis PN
|
1 - 0 |
Olancho FC
|
|
2024-04-21 |
Genesis PN
|
0 - 0 |
Olancho FC
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
8 |
2 |
|
7 |
6 |
6 |
| 17% |
67% |
17% |
|
58% |
50% |
50% |
Genesis PN ostatnie 12 mecze
|
2026-05-07 |
Olancho FC
|
1 - 3 |
Genesis PN
|
|
2026-05-04 |
Genesis PN
|
1 - 1 |
Motagua
|
|
2026-05-01 |
Olancho FC
|
2 - 2 |
Genesis PN
|
|
2026-04-27 |
Genesis PN
|
2 - 0 |
Victoria La Ceiba
|
|
2026-04-24 |
UPNFM
|
0 - 1 |
Genesis PN
|
|
2026-04-18 |
Genesis PN
|
0 - 1 |
Marathon
|
|
2026-04-08 |
Platense
|
0 - 1 |
Genesis PN
|
|
2026-04-06 |
Motagua
|
3 - 1 |
Genesis PN
|
|
2026-04-02 |
Genesis PN
|
0 - 1 |
Juticalpa
|
|
2026-03-25 |
Dep. Choloma
|
1 - 2 |
Genesis PN
|
|
2026-03-19 |
Real Espana
|
2 - 1 |
Genesis PN
|
|
2026-03-15 |
Genesis PN
|
0 - 2 |
Olimpia
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
8 |
5 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
67% |
42% |
25% |
Olancho FC ostatnie 12 mecze
|
2026-05-13 |
Olancho FC
|
0 - 2 |
Motagua
|
|
2026-05-10 |
Motagua
|
1 - 2 |
Olancho FC
|
|
2026-05-07 |
Olancho FC
|
1 - 3 |
Genesis PN
|
|
2026-05-01 |
Olancho FC
|
2 - 2 |
Genesis PN
|
|
2026-04-26 |
Platense
|
1 - 0 |
Olancho FC
|
|
2026-04-24 |
Olancho FC
|
0 - 0 |
Motagua
|
|
2026-04-20 |
Olancho FC
|
1 - 0 |
Victoria La Ceiba
|
|
2026-04-12 |
Marathon
|
0 - 2 |
Olancho FC
|
|
2026-04-09 |
Juticalpa
|
0 - 4 |
Olancho FC
|
|
2026-04-05 |
Olancho FC
|
3 - 1 |
Dep. Choloma
|
|
2026-03-24 |
UPNFM
|
2 - 1 |
Olancho FC
|
|
2026-03-18 |
Olimpia
|
0 - 0 |
Olancho FC
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
8 |
6 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
67% |
50% |
33% |
Tabela Liga Nacional
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Olimpia |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 2 |
Real Espana |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
3 |
| 3 |
Marathon |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
|
| 1 |
Genesis PN |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 2 |
Motagua |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 3 |
Olancho FC |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
Chronologia meczów w lidze
| Genesis PN |
|
| Olancho FC |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Genesis PN |
Olancho FC |
| 1 |
Olimpia |
|
|
| 2 |
Real Espana |
|
|
| 3 |
Marathon |
|
|
|
| 1 |
Genesis PN |
- |
|
| 2 |
Motagua |
1 - 1 |
1 - 2 |
| 3 |
Olancho FC |
|
- |
Statystyki drużyny
| |
Genesis PN |
Olancho FC |
| Zwycięstwa |
1 |
1 |
| Remisy |
1 |
0 |
| Porażki |
0 |
2 |
| Bramki dla |
4 |
3 |
| Bramki przeciw |
2 |
6 |
| Średnie bramki strzelone |
2.00 |
1.00 |
| Średnie bramki stracone |
1.00 |
2.00 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
67% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
100% |
67% |
| Powyżej 1.5 |
100% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
67% |
| Powyżej 3.5 |
50% |
33% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
0 |
1 |
| Remisy |
1 |
0 |
| Porażki |
0 |
0 |
| Bramki dla |
1 |
2 |
| Bramki przeciw |
1 |
1 |
| Średnie bramki strzelone |
1.00 |
2.00 |
| Średnie bramki stracone |
1.00 |
1.00 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
100% |
| Mecze bramki stracone |
100% |
100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
100% |
100% |
| Powyżej 1.5 |
100% |
100% |
| Powyżej 2.5 |
0% |
100% |
| Powyżej 3.5 |
0% |
0% |
Ogólne statystyki dla Liga Nacional
| Mecze (8) |
| Zwycięstwa u siebie |
50% |
| Remisy |
12% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
38% |
| Mecze rozegrane |
27% |
| Bramki (23) |
| Bramki na mecz |
2.88 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.50 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.38 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
88% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
75% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
62% |
| Powyżej 1.5 |
88% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
| Powyżej 3.5 |
38% |
Genesis PN kolejne 1 mecze
|
2026-05-19 |
Motagua
|
- |
Genesis PN
|
Olancho FC kolejne 1 mecze
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.60 |
3.30 |
2.30 |
| Prawdopodobieństwo |
34% |
30% |
36% |
|
12 @ 1.29 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.55 |
1.43 |
| Prawdopodobieństwo |
46% |
54% |
|
X2 @ 1.43 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.22 |
3.90 |
| Prawdopodobieństwo |
|
76% |
24% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.22 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.68 |
2.05 |
| Prawdopodobieństwo |
|
54% |
46% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.68 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.70 |
1.41 |
| Prawdopodobieństwo |
|
34% |
66% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.41 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.58 |
2.20 |
| Prawdopodobieństwo |
|
58% |
42% |
|
Tak @ 1.58 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-05-14 20:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!