Eredivisie - Holandia
sobota, 16.10.2021
20:00
20:00

Sittard

Cambuur
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Sittard |
| Na wyjeździe: | Leeuwarden |
| Odległość: | 245.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Trendwork Arena |
| Pojemność: | 12 500 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:00 (21:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.60 | 3.40 | 2.40 | 2 | 1.50 | 1.44 | |||
| 26% | 14% | 60% | 2.40 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.20 | 4.33 | 1.65 | 2.20 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 88% | 12% | 72% | 28% | 53% | 47% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-12-19 | Sittard | 2 - 1 | Cambuur |
| 2018-03-23 | Sittard | 3 - 2 | Cambuur |
| 2017-11-17 | Cambuur | 1 - 0 | Sittard |
| 2017-02-10 | Cambuur | 1 - 1 | Sittard |
| 2016-09-16 | Sittard | 3 - 0 | Cambuur |
| 2013-03-18 | Sittard | 1 - 0 | Cambuur |
| 2012-08-17 | Cambuur | 2 - 0 | Sittard |
| 2012-01-13 | Sittard | 0 - 0 | Cambuur |
| 2011-08-26 | Cambuur | 3 - 1 | Sittard |
| 2011-04-22 | Cambuur | 2 - 1 | Sittard |
| 2010-10-01 | Sittard | 2 - 1 | Cambuur |
| 2009-09-11 | Sittard | 1 - 2 | Cambuur |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 2 | 5 | 9 | 7 | 2 | |
| 42% | 17% | 42% | 75% | 58% | 17% |
Sittard ostatnie 12 mecze
| 2021-10-02 | Sittard | 1 - 3 | Nijmegen |
| 2021-09-25 | Vitesse | 1 - 1 | Sittard |
| 2021-09-21 | Sittard | 0 - 5 | Ajax |
| 2021-09-18 | Heerenveen | 1 - 0 | Sittard |
| 2021-09-12 | Sparta Rotterdam | 3 - 1 | Sittard |
| 2021-08-27 | Sittard | 2 - 2 | Waalwijk |
| 2021-08-14 | Sittard | 2 - 1 | Twente |
| 2021-08-07 | Utrecht | 7 - 0 | Sittard |
| 2021-07-30 | Dordrecht | 0 - 0 | Sittard |
| 2021-07-21 | OFI Crete | 1 - 1 | Sittard |
| 2021-07-17 | Beerschot | 1 - 1 | Sittard |
| 2021-05-16 | Willem II | 2 - 1 | Sittard |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 10 | 7 | 5 | |
| 8% | 42% | 50% | 83% | 58% | 42% |
Cambuur ostatnie 12 mecze
| 2021-10-03 | Cambuur | 1 - 3 | AZ Alkmaar |
| 2021-09-26 | Sparta Rotterdam | 0 - 4 | Cambuur |
| 2021-09-23 | Cambuur | 2 - 1 | Heracles |
| 2021-09-18 | Ajax | 9 - 0 | Cambuur |
| 2021-09-11 | Cambuur | 5 - 2 | G.A. Eagles |
| 2021-08-28 | Cambuur | 2 - 0 | Twente |
| 2021-08-21 | PSV | 4 - 1 | Cambuur |
| 2021-08-15 | Cambuur | 1 - 2 | Groningen |
| 2021-08-07 | Beveren | 2 - 2 | Cambuur |
| 2021-07-24 | Zwolle | 2 - 1 | Cambuur |
| 2021-07-17 | RWDM Brussels | 0 - 1 | Cambuur |
| 2021-05-12 | Cambuur | 3 - 2 | Breda |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 5 | 11 | 10 | 7 | |
| 50% | 8% | 42% | 92% | 83% | 58% |
Tabela Eredivisie
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ajax | 8 | +28 | 19 |
| 2 | PSV | 8 | +8 | 18 |
| 3 | Utrecht | 8 | +13 | 17 |
| 4 | Willem II | 8 | +2 | 16 |
| 5 | Feyenoord | 7 | +11 | 15 |
| 6 | Twente | 8 | +4 | 14 |
| 7 | Heerenveen | 8 | -1 | 13 |
| 8 | Vitesse | 8 | -7 | 13 |
| 9 | Cambuur | 8 | -5 | 12 |
| 10 | Nijmegen | 8 | -5 | 11 |
| 11 | Heracles | 7 | -1 | 10 |
| 12 | AZ Alkmaar | 7 | +2 | 9 |
| 13 | G.A. Eagles | 8 | -9 | 7 |
| 14 | Waalwijk | 8 | -3 | 6 |
| 15 | Groningen | 8 | -7 | 6 |
| 16 | Sparta Rotterdam | 8 | -9 | 6 |
| 17 | Sittard | 7 | -9 | 5 |
| 18 | Zwolle | 8 | -12 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Sittard | |
| Cambuur | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Sittard | Cambuur |
|---|---|---|---|
| 1 | Ajax | 0 - 5 | 9 - 0 |
| 2 | PSV | 4 - 1 | |
| 3 | Utrecht | ||
| 4 | Willem II | ||
| 5 | Feyenoord | ||
| 6 | Twente | 2 - 1 | |
| 7 | Heerenveen | ||
| 8 | Vitesse | ||
| 9 | Cambuur | - | |
| 10 | Nijmegen | 1 - 3 | |
| 11 | Heracles | ||
| 12 | AZ Alkmaar | ||
| 13 | G.A. Eagles | ||
| 14 | Waalwijk | 2 - 2 | |
| 15 | Groningen | ||
| 16 | Sparta Rotterdam | 0 - 4 | |
| 17 | Sittard | - | |
| 18 | Zwolle |
Pozycja w lidze
| Sittard | Cambuur | |
| Pozycja | 17 | 9 |
| Punkty | 5 | 12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 15 | 12 |
| Punkty | 4 | 3 |
Forma w lidze
| Sittard | Cambuur | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
2 4 |
4
0 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 2 |
1
0 2 |
Bramki w lidze
| Sittard | Cambuur | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
16 |
16
21 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
11 |
5
13 |
Ogólne statystyki dla Eredivisie
| Mecze (70) | |
| Zwycięstwa u siebie | 49% |
| Remisy | 17% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 34% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (221) | |
| Bramki na mecz | 3.16 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.77 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.39 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 76% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 74% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 53% |
| Powyżej 1.5 | 80% |
| Powyżej 2.5 | 60% |
| Powyżej 3.5 | 40% |
Sittard kolejne 6 mecze
| 2021-10-22 | Willem II | - | Sittard |
| 2021-10-27 | Sittard | - | FC Oss |
| 2021-10-31 | G.A. Eagles | - | Sittard |
| 2021-11-07 | Sittard | - | PSV |
| 2021-11-20 | Heracles | - | Sittard |
| 2021-11-27 | Sittard | - | Groningen |
Cambuur kolejne 6 mecze
| 2021-10-24 | Cambuur | - | Feyenoord |
| 2021-10-31 | Waalwijk | - | Cambuur |
| 2021-11-06 | Zwolle | - | Cambuur |
| 2021-11-21 | Cambuur | - | Utrecht |
| 2021-11-26 | Nijmegen | - | Cambuur |
| 2021-12-04 | Cambuur | - | Vitesse |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.60 | 3.40 | 2.40 |
| Prawdopodobieństwo | 26% | 14% | 60% |
| 2 @ 2.40 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.20 | 4.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 88% | 12% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.20 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.65 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 72% | 28% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.65 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 1.44 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Powyżej 3.5 @ 2.62 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 2.37 | |
| Prawdopodobieństwo | 62% | 38% | |
| Tak @ 1.53 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-10-16 16:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!