League Two - Anglia
sobota, 11.08.2018
15:00
15:00

Forest Green

Oldham
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Nailsworth |
| Na wyjeździe: | Oldham |
| Odległość: | 205.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | The New Lawn |
| Pojemność: | 5 147 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.40 | 3.10 | 12 | 1.37 | 1.57 | |||
| 35% | 32% | 33% | 1.33 | 53% | 47% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.04 | 1.75 | 3.50 | 1.28 | ||||||
| 88% | 12% | 88% | 12% | 47% | 53% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Forest Green ostatnie 12 mecze
| 2018-08-04 | Grimsby Town | 1 - 4 | Forest Green |
| 2018-07-17 | Forest Green | 1 - 2 | Leeds |
| 2018-05-05 | Forest Green | 0 - 3 | Grimsby Town |
| 2018-04-28 | Luton | 3 - 1 | Forest Green |
| 2018-04-24 | Yeovil | 0 - 0 | Forest Green |
| 2018-04-21 | Forest Green | 4 - 1 | Chesterfield |
| 2018-04-14 | Cheltenham | 0 - 1 | Forest Green |
| 2018-04-07 | Barnet | 1 - 0 | Forest Green |
| 2018-04-02 | Forest Green | 1 - 2 | Colchester |
| 2018-03-24 | Forest Green | 2 - 0 | Mansfield |
| 2018-03-20 | Crewe | 3 - 1 | Forest Green |
| 2018-03-17 | Accrington | 3 - 1 | Forest Green |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 9 | 8 | 5 | |
| 33% | 8% | 58% | 75% | 67% | 42% |
Oldham ostatnie 12 mecze
| 2018-08-04 | Oldham | 1 - 2 | Milton Keynes |
| 2018-07-28 | Oldham | 0 - 3 | Preston |
| 2018-07-24 | Oldham | 1 - 0 | Girona |
| 2018-07-21 | Oldham | 2 - 2 | Nottingham |
| 2018-05-05 | Northampton | 2 - 2 | Oldham |
| 2018-04-28 | Oldham | 0 - 0 | Doncaster |
| 2018-04-24 | Oldham | 0 - 3 | Southend |
| 2018-04-21 | Wimbledon | 2 - 2 | Oldham |
| 2018-04-17 | Rochdale | 0 - 0 | Oldham |
| 2018-04-14 | Oldham | 1 - 1 | Gillingham FC |
| 2018-04-11 | Oldham | 1 - 1 | Walsall |
| 2018-04-07 | Oxford Utd | 0 - 0 | Oldham |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 8 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 8% | 67% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Tabela League Two
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Crewe | 1 | +6 | 3 |
| 2 | Forest Green | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Mansfield | 1 | +3 | 3 |
| 3 | Port Vale | 1 | +3 | 3 |
| 5 | Exeter | 1 | +2 | 3 |
| 6 | Swindon | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Milton Keynes | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Bury | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Crawley Town | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Lincoln City | 1 | +1 | 3 |
| 11 | Stevenage | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Tranmere | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Colchester | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Notts County | 1 | 0 | 1 |
| 15 | Macclesfield | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Oldham | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Yeovil | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Northampton | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Cheltenham | 1 | -1 | 0 |
| 20 | Carlisle | 1 | -2 | 0 |
| 21 | Grimsby Town | 1 | -3 | 0 |
| 22 | Cambridge Utd | 1 | -3 | 0 |
| 22 | Newport | 1 | -3 | 0 |
| 24 | Morecambe | 1 | -6 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Forest Green | |
| Oldham | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Pozycja w lidze
| Forest Green | Oldham | |
| Pozycja | 2 | 16 |
| Punkty | 3 | 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 13 | 13 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Forest Green | Oldham | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 0 |
0
0 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Forest Green | Oldham | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
1 |
1
2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla League Two
| Mecze (12) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 17% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (36) | |
| Bramki na mecz | 3.00 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.92 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.08 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 58% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 42% |
| Powyżej 1.5 | 67% |
| Powyżej 2.5 | 67% |
| Powyżej 3.5 | 42% |
Forest Green kolejne 6 mecze
| 2018-08-14 | Swindon | - | Forest Green |
| 2018-08-18 | Bury | - | Forest Green |
| 2018-08-21 | Forest Green | - | Stevenage |
| 2018-08-25 | Forest Green | - | Swindon |
| 2018-08-28 | Wycombe | - | Forest Green |
| 2018-09-01 | Notts County | - | Forest Green |
Oldham kolejne 6 mecze
| 2018-08-14 | Oldham | - | Derby |
| 2018-08-18 | Oldham | - | Macclesfield |
| 2018-08-21 | Yeovil | - | Oldham |
| 2018-08-25 | Morecambe | - | Oldham |
| 2018-09-01 | Oldham | - | Crawley Town |
| 2018-09-04 | Oldham | - | Barnsley |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.45 | 3.40 | 3.10 |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 32% | 33% |
| 12 @ 1.33 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.37 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 88% | 12% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 1.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 88% | 12% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.04 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.50 | 1.28 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.28 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 80% | 20% | |
| Tak @ 1.72 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-11 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!