Série A - Brazylia
niedziela, 21.10.2018
20:00
20:00

Fluminense

Atletico-MG
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Rio de Janeiro |
| Na wyjeździe: | Belo Horizonte |
| Odległość: | 340.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Maracana |
| Pojemność: | 78 838 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 20:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.20 | 3.00 | X2 | 1.40 | 1.57 | |||
| 29% | 27% | 44% | 1.57 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 65% | 35% | 45% | 55% | 22% | 78% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-06-10 | Atletico-MG | 5 - 2 | Fluminense |
| 2017-08-22 | Fluminense | 2 - 1 | Atletico-MG |
| 2017-05-21 | Atletico-MG | 1 - 2 | Fluminense |
| 2016-09-13 | Fluminense | 4 - 2 | Atletico-MG |
| 2016-06-02 | Atletico-MG | 1 - 1 | Fluminense |
| 2015-08-30 | Fluminense | 1 - 2 | Atletico-MG |
| 2015-05-17 | Atletico-MG | 4 - 1 | Fluminense |
| 2014-10-09 | Fluminense | 0 - 0 | Atletico-MG |
| 2014-05-29 | Atletico-MG | 2 - 0 | Fluminense |
| 2013-11-30 | Fluminense | 2 - 2 | Atletico-MG |
| 2013-09-05 | Atletico-MG | 2 - 2 | Fluminense |
| 2012-10-21 | Atletico-MG | 3 - 2 | Fluminense |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 11 | 9 | 6 | |
| 25% | 33% | 42% | 92% | 75% | 50% |
Fluminense ostatnie 12 mecze
| 2018-10-13 | Flamengo | 3 - 0 | Fluminense |
| 2018-10-09 | Fluminense | 4 - 0 | Parana |
| 2018-10-04 | Fluminense | 2 - 0 | Dep. Cuenca |
| 2018-09-29 | Fluminense | 0 - 1 | Gremio |
| 2018-09-25 | Chapecoense-SC | 1 - 2 | Fluminense |
| 2018-09-20 | Dep. Cuenca | 0 - 2 | Fluminense |
| 2018-09-16 | Atletico-PR | 3 - 1 | Fluminense |
| 2018-09-09 | Fluminense | 1 - 0 | Botafogo RJ |
| 2018-09-06 | Fluminense | 0 - 0 | Vitoria |
| 2018-09-02 | Sao Paulo | 1 - 1 | Fluminense |
| 2018-08-26 | Cruzeiro | 2 - 1 | Fluminense |
| 2018-08-23 | Fluminense | 1 - 0 | Corinthians |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 2 | 4 | 8 | 5 | 2 | |
| 50% | 17% | 33% | 67% | 42% | 17% |
Atletico-MG ostatnie 12 mecze
| 2018-10-14 | Atletico-MG | 0 - 0 | America MG |
| 2018-10-06 | Chapecoense-SC | 1 - 0 | Atletico-MG |
| 2018-09-30 | Atletico-MG | 5 - 2 | Sport Recife |
| 2018-09-23 | Flamengo | 2 - 1 | Atletico-MG |
| 2018-09-16 | Cruzeiro | 0 - 0 | Atletico-MG |
| 2018-09-11 | Atletico-MG | 3 - 1 | Atletico-PR |
| 2018-09-06 | Atletico-MG | 1 - 0 | Sao Paulo |
| 2018-09-02 | Corinthians | 1 - 1 | Atletico-MG |
| 2018-08-26 | Vitoria | 1 - 0 | Atletico-MG |
| 2018-08-24 | Atletico-MG | 0 - 0 | Vasco |
| 2018-08-19 | Botafogo RJ | 0 - 3 | Atletico-MG |
| 2018-08-12 | Atletico-MG | 3 - 1 | Santos |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 5 | 3 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 42% | 25% |
Tabela Série A
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 29 | +27 | 59 |
| 2 | Internacional | 29 | +19 | 56 |
| 3 | Flamengo | 29 | +22 | 55 |
| 4 | Gremio | 30 | +19 | 52 |
| 5 | Sao Paulo | 29 | +13 | 52 |
| 6 | Atletico-MG | 29 | +13 | 46 |
| 7 | Santos | 29 | +7 | 42 |
| 8 | Atletico-PR | 29 | +12 | 39 |
| 9 | Bahia | 30 | -3 | 37 |
| 10 | Cruzeiro | 28 | -3 | 37 |
| 11 | Fluminense | 29 | -5 | 37 |
| 12 | Corinthians | 29 | +1 | 35 |
| 13 | Botafogo RJ | 30 | -11 | 35 |
| 14 | Vasco | 29 | -6 | 34 |
| 15 | America MG | 30 | -9 | 34 |
| 16 | Vitoria | 29 | -21 | 32 |
| 17 | Ceara | 28 | -7 | 31 |
| 18 | Chapecoense-SC | 29 | -13 | 31 |
| 19 | Sport Recife | 29 | -24 | 27 |
| 20 | Parana | 29 | -31 | 17 |
Chronologia meczów w lidze
| Fluminense | |
| Atletico-MG | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Fluminense | Atletico-MG |
|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 1 - 0 | 3 - 2 |
| 2 | Internacional | 0 - 3 | |
| 3 | Flamengo | 0 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Gremio | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 5 | Sao Paulo | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 6 | Atletico-MG | - | |
| 7 | Santos | 0 - 1 | |
| 8 | Atletico-PR | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 9 | Bahia | 1 - 1 | 2 - 2 |
| 10 | Cruzeiro | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 11 | Fluminense | - | |
| 12 | Corinthians | 1 - 0 | 1 - 1 |
| 13 | Botafogo RJ | 1 - 0 | 0 - 3 |
| 14 | Vasco | 2 - 1 | |
| 15 | America MG | 1 - 3 | |
| 16 | Vitoria | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 17 | Ceara | ||
| 18 | Chapecoense-SC | 3 - 1 | 1 - 0 |
| 19 | Sport Recife | 3 - 2 | |
| 20 | Parana | 4 - 0 |
Pozycja w lidze
| Fluminense | Atletico-MG | |
| Pozycja | 11 | 6 |
| Punkty | 37 | 46 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 16 | 7 |
| Punkty | 24 | 13 |
Forma w lidze
| Fluminense | Atletico-MG | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
10
7 12 |
13
7 9 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
7
3 4 |
3
4 7 |
Bramki w lidze
| Fluminense | Atletico-MG | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
30
35 |
47
34 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
15
10 |
19
21 |
Ogólne statystyki dla Série A
| Mecze (291) | |
| Zwycięstwa u siebie | 53% |
| Remisy | 29% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 18% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (643) | |
| Bramki na mecz | 2.21 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.41 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.80 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 54% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 43% |
| Powyżej 1.5 | 65% |
| Powyżej 2.5 | 37% |
| Powyżej 3.5 | 19% |
Fluminense kolejne 6 mecze
| 2018-10-24 | Fluminense | - | Club Nacional |
| 2018-10-27 | Santos | - | Fluminense |
| 2018-10-31 | Club Nacional | - | Fluminense |
| 2018-11-03 | Fluminense | - | Vasco |
| 2018-11-07 | Atletico-PR | - | Fluminense |
| 2018-11-11 | Fluminense | - | Sport Recife |
Atletico-MG kolejne 6 mecze
| 2018-10-29 | Ceara | - | Atletico-MG |
| 2018-11-03 | Atletico-MG | - | Gremio |
| 2018-11-11 | Atletico-MG | - | Palmeiras |
| 2018-11-14 | Parana | - | Atletico-MG |
| 2018-11-17 | Atletico-MG | - | Bahia |
| 2018-11-21 | Internacional | - | Atletico-MG |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.40 | 3.20 | 3.00 |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 27% | 44% |
| X2 @ 1.57 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.40 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 61% |
| X2 @ 1.57 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 3.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.36 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.14 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 45% | 55% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.66 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 1.22 | |
| Prawdopodobieństwo | 22% | 78% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.22 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.90 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Nie @ 1.90 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-21 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!