League One - Anglia
sobota, 03.02.2018
15:00
15:00

Fleetwood

Scunthorpe
2 - 3
(1 - 2, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Fleetwood |
| Na wyjeździe: | Scunthorpe |
| Odległość: | 159.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Highbury |
| Pojemność: | 5 094 |
| Wymiary: | 105 x 65 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.29 | 2.79 | X | 1.44 | 1.44 | |||
| 28% | 28% | 44% | 3.29 | 38% | 62% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 74% | 26% | 49% | 51% | 29% | 71% |
Ostatnie 9 bezpośrednie spotkania
| 2017-10-17 | Scunthorpe | 1 - 1 | Fleetwood |
| 2017-03-04 | Scunthorpe | 0 - 2 | Fleetwood |
| 2016-08-13 | Fleetwood | 2 - 2 | Scunthorpe |
| 2016-02-20 | Fleetwood | 2 - 1 | Scunthorpe |
| 2015-10-03 | Scunthorpe | 1 - 0 | Fleetwood |
| 2015-03-03 | Fleetwood | 2 - 2 | Scunthorpe |
| 2014-08-19 | Scunthorpe | 0 - 2 | Fleetwood |
| 2014-01-27 | Scunthorpe | 0 - 0 | Fleetwood |
| 2013-10-22 | Fleetwood | 0 - 1 | Scunthorpe |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 2 | 6 | 3 | 2 | |
| 33% | 44% | 22% | 67% | 33% | 22% |
Fleetwood ostatnie 12 mecze
| 2018-01-27 | Gillingham FC | 2 - 1 | Fleetwood |
| 2018-01-20 | Fleetwood | 1 - 2 | Blackburn |
| 2018-01-16 | Leicester | 2 - 0 | Fleetwood |
| 2018-01-13 | Southend | 1 - 2 | Fleetwood |
| 2018-01-09 | Bury | 2 - 3 | Fleetwood |
| 2018-01-06 | Fleetwood | 0 - 0 | Leicester |
| 2018-01-01 | Fleetwood | 1 - 2 | Bradford |
| 2017-12-30 | Bury | 0 - 2 | Fleetwood |
| 2017-12-26 | Oldham | 1 - 2 | Fleetwood |
| 2017-12-22 | Fleetwood | 0 - 2 | Gillingham FC |
| 2017-12-17 | Fleetwood | 2 - 3 | Peterborough |
| 2017-12-14 | Hereford United | 0 - 2 | Fleetwood |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 7 | 2 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 58% | 17% |
Scunthorpe ostatnie 12 mecze
| 2018-01-27 | Southend | 3 - 2 | Scunthorpe |
| 2018-01-23 | Scunthorpe | 1 - 1 | Doncaster |
| 2018-01-20 | Scunthorpe | 1 - 3 | Gillingham FC |
| 2018-01-13 | Portsmouth | 1 - 1 | Scunthorpe |
| 2018-01-01 | Scunthorpe | 1 - 0 | Bury |
| 2017-12-30 | Blackburn | 2 - 2 | Scunthorpe |
| 2017-12-26 | Blackpool | 2 - 3 | Scunthorpe |
| 2017-12-23 | Scunthorpe | 3 - 1 | Southend |
| 2017-12-16 | Scunthorpe | 2 - 2 | Milton Keynes |
| 2017-12-09 | Walsall | 1 - 0 | Scunthorpe |
| 2017-12-03 | Doncaster | 3 - 0 | Scunthorpe |
| 2017-11-25 | Scunthorpe | 2 - 0 | Charlton |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 10 | 7 | 6 | |
| 33% | 33% | 33% | 83% | 58% | 50% |
Tabela League One
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wigan | 27 | +40 | 60 |
| 2 | Blackburn | 29 | +27 | 59 |
| 3 | Shrewsbury | 28 | +17 | 58 |
| 4 | Scunthorpe | 30 | +12 | 51 |
| 5 | Bradford | 30 | -1 | 48 |
| 6 | Rotherham | 29 | +12 | 47 |
| 7 | Charlton | 28 | +4 | 46 |
| 8 | Peterborough | 28 | +9 | 43 |
| 9 | Portsmouth | 29 | +1 | 42 |
| 10 | Gillingham FC | 29 | +2 | 40 |
| 11 | Bristol Rovers | 29 | -3 | 39 |
| 12 | Oxford Utd | 29 | +1 | 38 |
| 13 | Plymouth | 30 | -6 | 38 |
| 14 | Doncaster | 30 | -1 | 37 |
| 15 | Fleetwood | 29 | -5 | 36 |
| 16 | Wimbledon | 28 | -3 | 34 |
| 17 | Southend | 29 | -14 | 34 |
| 18 | Walsall | 28 | -6 | 33 |
| 19 | Blackpool | 29 | -6 | 33 |
| 20 | Northampton | 30 | -22 | 33 |
| 21 | Milton Keynes | 28 | -11 | 30 |
| 22 | Oldham | 30 | -14 | 29 |
| 23 | Rochdale | 26 | -11 | 22 |
| 24 | Bury | 28 | -22 | 20 |
Chronologia meczów w lidze
| Fleetwood | |
| Scunthorpe | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Fleetwood | Scunthorpe |
|---|---|---|---|
| 1 | Wigan | ||
| 2 | Blackburn | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 3 | Shrewsbury | 2 - 0 | |
| 4 | Scunthorpe | - | |
| 5 | Bradford | 1 - 2 | 1 - 2 |
| 6 | Rotherham | 2 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Charlton | 1 - 3 | |
| 8 | Peterborough | 2 - 3 | |
| 9 | Portsmouth | 1 - 1 | |
| 10 | Gillingham FC | 0 - 2 | 0 - 0 |
| 11 | Bristol Rovers | ||
| 12 | Oxford Utd | 2 - 0 | |
| 13 | Plymouth | 0 - 4 | |
| 14 | Doncaster | 0 - 0 | 0 - 1 |
| 15 | Fleetwood | - | |
| 16 | Wimbledon | 2 - 0 | |
| 17 | Southend | 2 - 4 | 3 - 2 |
| 18 | Walsall | 1 - 0 | |
| 19 | Blackpool | 0 - 0 | 2 - 3 |
| 20 | Northampton | 0 - 3 | |
| 21 | Milton Keynes | ||
| 22 | Oldham | 2 - 2 | 2 - 3 |
| 23 | Rochdale | 2 - 2 | 1 - 1 |
| 24 | Bury | 3 - 2 | 0 - 1 |
Pozycja w lidze
| Fleetwood | Scunthorpe | |
| Pozycja | 15 | 4 |
| Punkty | 36 | 51 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 23 | 5 |
| Punkty | 16 | 25 |
Forma w lidze
| Fleetwood | Scunthorpe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
10
6 13 |
14
9 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
4 6 |
7
4 4 |
Bramki w lidze
| Fleetwood | Scunthorpe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
40
45 |
42
30 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
20
22 |
23
17 |
Ogólne statystyki dla League One
| Mecze (345) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (899) | |
| Bramki na mecz | 2.61 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.42 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.19 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 69% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 53% |
| Powyżej 1.5 | 72% |
| Powyżej 2.5 | 50% |
| Powyżej 3.5 | 27% |
Fleetwood kolejne 6 mecze
| 2018-02-06 | Yeovil | - | Fleetwood |
| 2018-02-10 | Rochdale | - | Fleetwood |
| 2018-02-13 | Fleetwood | - | Shrewsbury |
| 2018-02-17 | Doncaster | - | Fleetwood |
| 2018-02-20 | Fleetwood | - | Portsmouth |
| 2018-02-24 | Fleetwood | - | Milton Keynes |
Scunthorpe kolejne 6 mecze
| 2018-02-10 | Scunthorpe | - | Rotherham |
| 2018-02-13 | Peterborough | - | Scunthorpe |
| 2018-02-17 | Scunthorpe | - | Northampton |
| 2018-02-24 | Bristol Rovers | - | Scunthorpe |
| 2018-03-03 | Scunthorpe | - | Oldham |
| 2018-03-10 | Wigan | - | Scunthorpe |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 3.29 | 2.79 |
| Prawdopodobieństwo | 28% | 28% | 44% |
| X @ 3.29 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 38% | 62% |
| X2 @ 1.44 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.39 | 2.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.39 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.61 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.33 | 1.19 | |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 71% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.19 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Tak @ 1.95 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-03 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!