TOPLYGA - Litwa
sobota, 17.03.2018
11:00
11:00

Jonava

Kauno Zalgiris
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Jonava |
| Na wyjeździe: | Kaunas |
| Odległość: | 30.9 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Centralny Janów |
| Pojemność: | 1 008 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 11:00 (13:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.60 | 3.79 | 4.75 | 1 | 1.16 | 2.25 | |||
| 40% | 33% | 27% | 1.60 | 70% | 30% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.32 | 3.13 | 2.04 | 1.75 | 3.44 | 1.27 | ||||||
| 69% | 31% | 46% | 54% | 25% | 75% |
Ostatnie 8 bezpośrednie spotkania
| 2017-09-28 | Jonava | 2 - 1 | Kauno Zalgiris |
| 2017-07-22 | Kauno Zalgiris | 1 - 0 | Jonava |
| 2017-05-04 | Kauno Zalgiris | 1 - 3 | Jonava |
| 2017-04-01 | Jonava | 5 - 2 | Kauno Zalgiris |
| 2016-09-08 | Kauno Zalgiris | 0 - 1 | Jonava |
| 2016-07-14 | Jonava | 3 - 2 | Kauno Zalgiris |
| 2016-05-04 | Kauno Zalgiris | 1 - 5 | Jonava |
| 2016-03-17 | Jonava | 2 - 2 | Kauno Zalgiris |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 1 | 1 | 6 | 6 | 5 | |
| 75% | 12% | 12% | 75% | 75% | 62% |
Jonava ostatnie 12 mecze
| 2018-03-08 | Suduva | 4 - 2 | Jonava |
| 2018-03-04 | Jonava | 1 - 1 | Atlantas |
| 2018-02-25 | Palanga | 1 - 1 | Jonava |
| 2017-11-19 | Jonava | 2 - 2 | Atlantas |
| 2017-11-15 | Suduva | 2 - 1 | Jonava |
| 2017-11-04 | Zalgiris | 2 - 4 | Jonava |
| 2017-10-29 | Jonava | 3 - 0 | Utenis Utena |
| 2017-10-25 | Riteriai | 2 - 1 | Jonava |
| 2017-10-22 | Jonava | 2 - 1 | Atlantas |
| 2017-10-17 | Jonava | 0 - 5 | Suduva |
| 2017-10-14 | Utenis Utena | 1 - 2 | Jonava |
| 2017-09-28 | Jonava | 2 - 1 | Kauno Zalgiris |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 12 | 10 | 4 | |
| 42% | 25% | 33% | 100% | 83% | 33% |
Kauno Zalgiris ostatnie 12 mecze
| 2018-03-07 | Atlantas | 0 - 1 | Kauno Zalgiris |
| 2018-03-03 | Kauno Zalgiris | 1 - 4 | Riteriai |
| 2018-02-25 | Zalgiris | 2 - 0 | Kauno Zalgiris |
| 2017-10-22 | Riteriai | 5 - 1 | Kauno Zalgiris |
| 2017-10-14 | Kauno Zalgiris | 1 - 5 | Suduva |
| 2017-10-11 | Suduva | 5 - 0 | Kauno Zalgiris |
| 2017-09-28 | Jonava | 2 - 1 | Kauno Zalgiris |
| 2017-09-19 | Kauno Zalgiris | 0 - 1 | Atlantas |
| 2017-09-14 | Zalgiris | 3 - 1 | Kauno Zalgiris |
| 2017-08-23 | Kauno Zalgiris | 1 - 1 | Utenis Utena |
| 2017-08-17 | Kauno Zalgiris | 0 - 2 | Stumbras |
| 2017-08-09 | Kauno Zalgiris | 1 - 2 | Riteriai |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 10 | 7 | 5 | |
| 8% | 8% | 83% | 83% | 58% | 42% |
Tabela TOPLYGA
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Suduva | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Zalgiris | 4 | +6 | 8 |
| 3 | Atlantas | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Riteriai | 4 | +2 | 5 |
| 5 | Kauno Zalgiris | 3 | -4 | 3 |
| 6 | Jonava | 3 | -2 | 2 |
| 7 | Stumbras | 4 | -4 | 2 |
| 8 | Palanga | 4 | -6 | 2 |
Chronologia meczów w lidze
| Jonava | |
| Kauno Zalgiris | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Jonava | Kauno Zalgiris |
|---|---|---|---|
| 1 | Suduva | ||
| 2 | Zalgiris | 2 - 0 | |
| 3 | Atlantas | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 4 | Riteriai | ||
| 5 | Kauno Zalgiris | - | |
| 6 | Jonava | - | |
| 7 | Stumbras | ||
| 8 | Palanga |
Pozycja w lidze
| Jonava | Kauno Zalgiris | |
| Pozycja | 6 | 5 |
| Punkty | 2 | 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 4 | 3 |
| Punkty | 1 | 3 |
Forma w lidze
| Jonava | Kauno Zalgiris | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
2 1 |
1
0 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
1
0 1 |
Bramki w lidze
| Jonava | Kauno Zalgiris | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
6 |
2
6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
1 |
1
2 |
Ogólne statystyki dla TOPLYGA
| Mecze (15) | |
| Zwycięstwa u siebie | 33% |
| Remisy | 40% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 27% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (33) | |
| Bramki na mecz | 2.20 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.27 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.93 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 67% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 60% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 40% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 20% |
| Powyżej 3.5 | 20% |
Jonava kolejne 6 mecze
| 2018-03-30 | Zalgiris | - | Jonava |
| 2018-04-04 | Stumbras | - | Jonava |
| 2018-04-12 | Riteriai | - | Jonava |
| 2018-04-17 | Jonava | - | Palanga |
| 2018-04-25 | Atlantas | - | Jonava |
| 2018-04-28 | Jonava | - | Suduva |
Kauno Zalgiris kolejne 6 mecze
| 2018-03-31 | Kauno Zalgiris | - | Stumbras |
| 2018-04-05 | Palanga | - | Kauno Zalgiris |
| 2018-04-12 | Suduva | - | Kauno Zalgiris |
| 2018-04-18 | Kauno Zalgiris | - | Zalgiris |
| 2018-04-24 | Riteriai | - | Kauno Zalgiris |
| 2018-04-29 | Kauno Zalgiris | - | Atlantas |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 3.79 | 4.75 |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 33% | 27% |
| 1 @ 1.60 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 2.25 |
| Prawdopodobieństwo | 70% | 30% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.32 | 3.13 | |
| Prawdopodobieństwo | 69% | 31% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.32 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.04 | 1.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.75 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.44 | 1.27 | |
| Prawdopodobieństwo | 25% | 75% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.27 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Tak @ 1.90 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-17 08:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!