1. deild karla - Islandia
sobota, 01.06.2019
15:00
15:00

Fjolnir

Njardvik
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Reykjavik |
| Na wyjeździe: | Njardvik |
| Odległość: | 36.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Fjolnisvollur |
| Pojemność: | 1 030 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (14:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 5.25 | 4.00 | 1 | 1.19 | 1.97 | |||
| 53% | 6% | 41% | 1.50 | 56% | 44% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.10 | 6.25 | 1.48 | 2.45 | 2.30 | 1.55 | ||||||
| 89% | 11% | 72% | 28% | 48% | 52% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
| 2010-09-11 | Fjolnir | 3 - 0 | Njardvik |
| 2010-07-09 | Njardvik | 1 - 0 | Fjolnir |
Fjolnir ostatnie 12 mecze
| 2019-05-29 | Vestmannaeyjar | 2 - 0 | Fjolnir |
| 2019-05-23 | Afturelding | 1 - 3 | Fjolnir |
| 2019-05-18 | Fjolnir | 4 - 1 | Magni |
| 2019-05-10 | Fram | 3 - 2 | Fjolnir |
| 2019-05-05 | Fjolnir | 2 - 1 | Haukar |
| 2019-04-30 | IR Reykjavik | 1 - 3 | Fjolnir |
| 2019-04-17 | Leiknir R. | 1 - 4 | Fjolnir |
| 2019-03-17 | Akureyri | 1 - 1 | Fjolnir |
| 2019-03-08 | Afturelding | 5 - 3 | Fjolnir |
| 2019-03-01 | Fjolnir | 3 - 1 | Fram |
| 2019-02-22 | Fjolnir | 2 - 2 | Valur |
| 2019-02-15 | Kopavogur | 1 - 2 | Fjolnir |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 12 | 10 | 8 | |
| 58% | 17% | 25% | 100% | 83% | 67% |
Njardvik ostatnie 12 mecze
| 2019-05-28 | Keflavik | 0 - 0 | Njardvik |
| 2019-05-23 | Njardvik | 0 - 0 | Keflavik |
| 2019-05-17 | Leiknir R. | 1 - 2 | Njardvik |
| 2019-05-11 | Njardvik | 0 - 2 | Thor Akureyri |
| 2019-05-05 | Throttur | 2 - 3 | Njardvik |
| 2019-04-30 | Fram | 1 - 1 | Njardvik |
| 2019-03-16 | Njardvik | 1 - 2 | Vestmannaeyjar |
| 2019-03-07 | Fylkir | 3 - 1 | Njardvik |
| 2019-02-28 | Njardvik | 0 - 4 | KR Reykjavik |
| 2019-02-21 | Njardvik | 3 - 3 | Throttur |
| 2019-02-15 | Njardvik | 1 - 0 | Olafsvik |
| 2019-01-15 | Njardvik | 1 - 1 | Olafsvik |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 6 | 4 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 50% | 33% |
Tabela 1. deild karla
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Keflavik | 5 | +7 | 10 |
| 2 | Olafsvik | 5 | +3 | 10 |
| 3 | Fjolnir | 4 | +5 | 9 |
| 4 | Leiknir R. | 5 | +4 | 9 |
| 5 | Fram | 5 | +2 | 8 |
| 6 | Njardvik | 4 | 0 | 7 |
| 7 | Grotta | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Thor Akureyri | 4 | +1 | 6 |
| 9 | Throttur | 4 | 0 | 4 |
| 10 | Haukar | 5 | -3 | 3 |
| 11 | Afturelding | 5 | -10 | 3 |
| 12 | Magni | 5 | -8 | 2 |
Chronologia meczów w lidze
| Fjolnir | |
| Njardvik | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Fjolnir | Njardvik |
|---|---|---|---|
| 1 | Keflavik | ||
| 2 | Olafsvik | ||
| 3 | Fjolnir | - | |
| 4 | Leiknir R. | 1 - 2 | |
| 5 | Fram | ||
| 6 | Njardvik | - | |
| 7 | Grotta | ||
| 8 | Thor Akureyri | ||
| 9 | Throttur | 2 - 3 | |
| 10 | Haukar | 2 - 1 | |
| 11 | Afturelding | ||
| 12 | Magni | 4 - 1 |
Pozycja w lidze
| Fjolnir | Njardvik | |
| Pozycja | 3 | 6 |
| Punkty | 9 | 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 4 | 1 |
| Punkty | 6 | 6 |
Forma w lidze
| Fjolnir | Njardvik | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
0 1 |
2
1 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
0 0 |
2
0 0 |
Bramki w lidze
| Fjolnir | Njardvik | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
11
6 |
5
5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
6
2 |
5
3 |
Ogólne statystyki dla 1. deild karla
| Mecze (28) | |
| Zwycięstwa u siebie | 43% |
| Remisy | 21% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 36% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (93) | |
| Bramki na mecz | 3.32 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.86 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.46 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 89% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 79% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 75% |
| Powyżej 1.5 | 93% |
| Powyżej 2.5 | 68% |
| Powyżej 3.5 | 46% |
Fjolnir kolejne 6 mecze
| 2019-06-07 | Grotta | - | Fjolnir |
| 2019-06-13 | Fjolnir | - | Olafsvik |
| 2019-06-19 | Throttur | - | Fjolnir |
| 2019-06-29 | Fjolnir | - | Thor Akureyri |
| 2019-07-04 | Leiknir R. | - | Fjolnir |
| 2019-07-11 | Fjolnir | - | Keflavik |
Njardvik kolejne 6 mecze
| 2019-06-06 | Njardvik | - | Fram |
| 2019-06-13 | Magni | - | Njardvik |
| 2019-06-20 | Njardvik | - | Afturelding |
| 2019-06-24 | Njardvik | - | Haukar |
| 2019-06-27 | KR Reykjavik | - | Njardvik |
| 2019-07-05 | Grotta | - | Njardvik |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 5.25 | 4.00 |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 6% | 41% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.19 | 1.97 |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% |
| 1X @ 1.19 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.10 | 6.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 89% | 11% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.10 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.48 | 2.45 | |
| Prawdopodobieństwo | 72% | 28% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.48 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.30 | 1.55 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.55 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.70 | 2.05 | |
| Prawdopodobieństwo | 75% | 25% | |
| Tak @ 1.70 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2019-06-01 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!