Puchar Ligi - Islandia
niedziela, 18.02.2018
16:00
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Hafnarfjordur |
| Na wyjeździe: |
Selfoss |
| Odległość: |
48.2 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Kaplakriki
|
| Pojemność: |
6 450 (3 050) |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
16:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.18 |
6.50 |
10.00 |
1 |
|
|
|
1.03 |
4.50 |
| 46% |
35% |
19% |
1.18 |
|
|
|
90% |
10% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.11 |
5.71 |
|
|
|
1.39 |
2.87 |
|
|
|
2.04 |
1.70 |
| 82% |
18% |
|
|
|
66% |
34% |
|
|
|
43% |
57% |
Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania
|
2017-05-31 |
Hafnarfjordur
|
2 - 1 |
Selfoss
|
|
2013-01-26 |
Selfoss
|
0 - 2 |
Hafnarfjordur
|
|
2012-08-08 |
Hafnarfjordur
|
5 - 2 |
Selfoss
|
|
2012-05-15 |
Selfoss
|
0 - 1 |
Hafnarfjordur
|
|
2010-09-12 |
Hafnarfjordur
|
2 - 1 |
Selfoss
|
|
2010-06-21 |
Selfoss
|
0 - 2 |
Hafnarfjordur
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
0 |
0 |
|
5 |
3 |
1 |
| 100% |
0% |
0% |
|
83% |
50% |
17% |
Hafnarfjordur ostatnie 12 mecze
|
2018-02-11 |
Fylkir
|
2 - 1 |
Hafnarfjordur
|
|
2018-01-24 |
Keflavik
|
1 - 3 |
Hafnarfjordur
|
|
2018-01-19 |
Kopavogur
|
2 - 1 |
Hafnarfjordur
|
|
2017-09-30 |
Hafnarfjordur
|
0 - 1 |
Breidablik
|
|
2017-09-24 |
Olafsvik
|
1 - 1 |
Hafnarfjordur
|
|
2017-09-21 |
Fjolnir
|
2 - 1 |
Hafnarfjordur
|
|
2017-09-17 |
Hafnarfjordur
|
2 - 1 |
Vestmannaeyjar
|
|
2017-09-14 |
Vikingur R.
|
2 - 4 |
Hafnarfjordur
|
|
2017-09-10 |
Hafnarfjordur
|
1 - 0 |
Grindavik
|
|
2017-08-31 |
Hafnarfjordur
|
0 - 1 |
KR Reykjavik
|
|
2017-08-27 |
Stjarnan
|
1 - 1 |
Hafnarfjordur
|
|
2017-08-24 |
Braga
|
3 - 2 |
Hafnarfjordur
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
7 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
58% |
25% |
Selfoss ostatnie 12 mecze
|
2017-09-23 |
Selfoss
|
2 - 1 |
Haukar
|
|
2017-09-16 |
Throttur
|
4 - 0 |
Selfoss
|
|
2017-09-07 |
Fram
|
0 - 0 |
Selfoss
|
|
2017-08-30 |
Selfoss
|
1 - 2 |
Fylkir
|
|
2017-08-26 |
Leiknir F.
|
0 - 2 |
Selfoss
|
|
2017-08-17 |
Selfoss
|
0 - 2 |
Leiknir R.
|
|
2017-08-10 |
Kopavogur
|
2 - 1 |
Selfoss
|
|
2017-08-02 |
Selfoss
|
1 - 2 |
Keflavik
|
|
2017-07-27 |
Grotta
|
0 - 2 |
Selfoss
|
|
2017-07-22 |
Selfoss
|
2 - 3 |
Thor Akureyri
|
|
2017-07-15 |
IR Reykjavik
|
1 - 3 |
Selfoss
|
|
2017-07-11 |
Haukar
|
2 - 1 |
Selfoss
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
11 |
8 |
3 |
| 33% |
8% |
58% |
|
92% |
67% |
25% |
Tabela Úrvalsdeild
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Valur |
22 |
15 |
5 |
2 |
43 |
20 |
+23 |
50 |
| 2 |
Stjarnan |
22 |
10 |
8 |
4 |
46 |
25 |
+21 |
38 |
| 3 |
Hafnarfjordur |
22 |
9 |
8 |
5 |
33 |
25 |
+8 |
35 |
| 4 |
KR Reykjavik |
22 |
8 |
7 |
7 |
31 |
29 |
+2 |
31 |
| 5 |
Grindavik |
22 |
9 |
4 |
9 |
31 |
39 |
-8 |
31 |
| 6 |
Breidablik |
22 |
9 |
3 |
10 |
34 |
35 |
-1 |
30 |
| 7 |
Akureyri |
22 |
7 |
8 |
7 |
37 |
31 |
+6 |
29 |
| 8 |
Vikingur R. |
22 |
7 |
6 |
9 |
32 |
36 |
-4 |
27 |
| 9 |
Vestmannaeyjar |
22 |
7 |
4 |
11 |
32 |
38 |
-6 |
25 |
| 10 |
Fjolnir |
22 |
6 |
7 |
9 |
32 |
40 |
-8 |
25 |
| 11 |
Olafsvik |
22 |
6 |
4 |
12 |
24 |
44 |
-20 |
22 |
| 12 |
Akranes |
22 |
3 |
8 |
11 |
28 |
41 |
-13 |
17 |
Tabela Selfoss
Brak danych w systemie
Hafnarfjordur kolejne 6 mecze
|
2018-02-23 |
Kopavogur
|
- |
Hafnarfjordur
|
|
2018-02-27 |
Ranheim
|
- |
Hafnarfjordur
|
|
2018-03-11 |
Hafnarfjordur
|
- |
Grindavik
|
|
2018-03-17 |
Thor Akureyri
|
- |
Hafnarfjordur
|
|
2018-04-28 |
Grindavik
|
- |
Hafnarfjordur
|
|
2018-05-01 |
IR Reykjavik
|
- |
Hafnarfjordur
|
Selfoss kolejne 6 mecze
|
2018-02-24 |
Selfoss
|
- |
Grindavik
|
|
2018-03-04 |
Thor Akureyri
|
- |
Selfoss
|
|
2018-03-09 |
Fylkir
|
- |
Selfoss
|
|
2018-03-17 |
Selfoss
|
- |
Kopavogur
|
|
2018-04-20 |
Selfoss
|
- |
Grotta
|
|
2018-04-30 |
Selfoss
|
- |
Akranes
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.18 |
6.50 |
10.00 |
| Prawdopodobieństwo |
46% |
35% |
19% |
|
1 @ 1.18 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.03 |
4.50 |
| Prawdopodobieństwo |
90% |
10% |
|
1X @ 1.03 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.11 |
5.71 |
| Prawdopodobieństwo |
|
82% |
18% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.11 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.39 |
2.87 |
| Prawdopodobieństwo |
|
66% |
34% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.39 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.04 |
1.70 |
| Prawdopodobieństwo |
|
43% |
57% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.70 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.00 |
1.74 |
| Prawdopodobieństwo |
|
46% |
54% |
|
Nie @ 1.74 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-18 12:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!