Primera División - Urugwaj
niedziela, 05.08.2018
19:00
19:00

Fenix

Club Nacional
0 - 3
(0 - 3, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Montevideo |
| Na wyjeździe: | Montevideo |
| Stadion | |
| Stadion: | Parque Capurro |
| Pojemność: | 10 000 (5 500) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7.00 | 4.00 | 1.44 | 2 | 2.62 | 1.10 | |||
| 23% | 34% | 43% | 1.44 | 18% | 82% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.95 | 1.85 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 77% | 23% | 69% | 31% | 47% | 53% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-02-18 | Club Nacional | 2 - 1 | Fenix |
| 2017-11-18 | Club Nacional | 1 - 0 | Fenix |
| 2017-04-23 | Fenix | 0 - 1 | Club Nacional |
| 2016-09-17 | Fenix | 0 - 1 | Club Nacional |
| 2016-04-23 | Club Nacional | 1 - 0 | Fenix |
| 2015-10-17 | Fenix | 0 - 2 | Club Nacional |
| 2015-05-02 | Club Nacional | 1 - 0 | Fenix |
| 2014-11-01 | Fenix | 0 - 3 | Club Nacional |
| 2014-05-18 | Fenix | 1 - 4 | Club Nacional |
| 2013-12-15 | Club Nacional | 1 - 2 | Fenix |
| 2013-03-17 | Fenix | 2 - 2 | Club Nacional |
| 2012-09-22 | Club Nacional | 2 - 1 | Fenix |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 10 | 7 | 6 | 2 | |
| 8% | 8% | 83% | 58% | 50% | 17% |
Fenix ostatnie 12 mecze
| 2018-07-29 | Cerro CA | 0 - 5 | Fenix |
| 2018-07-22 | Rampla Juniors | 1 - 0 | Fenix |
| 2018-06-06 | Wanderers | 0 - 1 | Fenix |
| 2018-06-03 | Fenix | 1 - 1 | Cerro CA |
| 2018-05-31 | Liverpool M. | 3 - 1 | Fenix |
| 2018-05-26 | Fenix | 2 - 2 | Danubio |
| 2018-05-20 | Racing Club M. | 1 - 0 | Fenix |
| 2018-05-13 | Fenix | 1 - 3 | Rampla Juniors |
| 2018-05-05 | Mont. City Torque | 0 - 2 | Fenix |
| 2018-04-28 | Fenix | 0 - 1 | Danubio |
| 2018-04-22 | Atenas | 3 - 1 | Fenix |
| 2018-04-14 | Fenix | 0 - 3 | Penarol |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 8 | 6 | 5 | |
| 25% | 17% | 58% | 67% | 50% | 42% |
Club Nacional ostatnie 12 mecze
| 2018-07-28 | Club Nacional | 2 - 1 | Rampla Juniors |
| 2018-07-22 | Club Nacional | 3 - 2 | Mont. City Torque |
| 2018-07-19 | Sol De America | 0 - 0 | Club Nacional |
| 2018-06-10 | Club Nacional | 3 - 2 | Mont. City Torque |
| 2018-06-06 | Danubio | 0 - 2 | Club Nacional |
| 2018-06-02 | Rampla Juniors | 0 - 2 | Club Nacional |
| 2018-05-31 | Club Nacional | 5 - 0 | Racing Club M. |
| 2018-05-27 | Wanderers | 1 - 4 | Club Nacional |
| 2018-05-24 | Estudiantes | 3 - 1 | Club Nacional |
| 2018-05-19 | Club Nacional | 1 - 1 | Liverpool M. |
| 2018-05-13 | Cerro CA | 2 - 2 | Club Nacional |
| 2018-05-05 | Danubio | 1 - 2 | Club Nacional |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 3 | 1 | 11 | 8 | 6 | |
| 67% | 25% | 8% | 92% | 67% | 50% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Penarol | 3 | +4 | 7 |
| 2 | Club Nacional | 2 | +2 | 6 |
| 3 | Wanderers | 3 | -1 | 6 |
| 4 | Danubio | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Progreso | 2 | +2 | 4 |
| 6 | River Plate M. | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Liverpool M. | 2 | 0 | 4 |
| 8 | Fenix | 2 | +4 | 3 |
| 9 | Defensor Sp. | 2 | +2 | 3 |
| 10 | Rampla Juniors | 2 | 0 | 3 |
| 10 | Racing Club M. | 3 | 0 | 3 |
| 12 | Atenas | 3 | -3 | 2 |
| 13 | Cerro CA | 2 | -5 | 1 |
| 14 | El Tanque Sisley | 2 | 0 | 0 |
| 15 | Boston River | 2 | -3 | 0 |
| 15 | Mont. City Torque | 2 | -3 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Fenix | |
| Club Nacional | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Pozycja w lidze
| Fenix | Club Nacional | |
| Pozycja | 8 | 2 |
| Punkty | 3 | 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 15 | 15 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Fenix | Club Nacional | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 1 |
2
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Fenix | Club Nacional | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
1 |
5
3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (19) | |
| Zwycięstwa u siebie | 32% |
| Remisy | 42% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 26% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (53) | |
| Bramki na mecz | 2.79 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.37 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.42 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 74% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 74% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 63% |
| Powyżej 1.5 | 74% |
| Powyżej 2.5 | 53% |
| Powyżej 3.5 | 37% |
Fenix kolejne 6 mecze
| 2018-08-12 | Progreso | - | Fenix |
| 2018-08-19 | Fenix | - | Defensor Sp. |
| 2018-08-25 | Racing Club M. | - | Fenix |
| 2018-09-01 | Fenix | - | River Plate M. |
| 2018-09-08 | Wanderers | - | Fenix |
| 2018-09-16 | Fenix | - | Liverpool M. |
Club Nacional kolejne 6 mecze
| 2018-08-11 | Cerro CA | - | Club Nacional |
| 2018-08-15 | Club Nacional | - | Sol De America |
| 2018-08-19 | Club Nacional | - | Progreso |
| 2018-08-22 | San Lorenzo | - | Club Nacional |
| 2018-08-26 | Defensor Sp. | - | Club Nacional |
| 2018-09-01 | Club Nacional | - | Racing Club M. |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 7.00 | 4.00 | 1.44 |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 34% | 43% |
| 2 @ 1.44 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 1.10 |
| Prawdopodobieństwo | 18% | 82% |
| X2 @ 1.10 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 77% | 23% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.85 | |
| Prawdopodobieństwo | 69% | 31% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.95 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Tak @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-05 16:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!