J-League Dywizja 1 - Japonia
sobota, 24.02.2018
05:00
05:00

Tokyo

Urawa
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Chofu |
| Na wyjeździe: | Saitama |
| Odległość: | 25.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Ajinomoto |
| Pojemność: | 50 100 |
| Wymiary: | 110 x 75 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 05:00 (14:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.00 | 3.50 | 1.90 | X2 | 1.90 | 1.25 | |||
| 29% | 32% | 39% | 1.25 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.95 | 1.85 | 3.39 | 1.30 | ||||||
| 33% | 67% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-08-19 | Urawa | 2 - 1 | Tokyo |
| 2017-04-16 | Tokyo | 0 - 1 | Urawa |
| 2016-10-09 | Urawa | 3 - 1 | Tokyo |
| 2016-10-05 | Tokyo | 1 - 2 | Urawa |
| 2016-09-17 | Tokyo | 1 - 3 | Urawa |
| 2016-06-22 | Urawa | 3 - 2 | Tokyo |
| 2015-10-24 | Tokyo | 3 - 4 | Urawa |
| 2015-05-16 | Urawa | 4 - 1 | Tokyo |
| 2014-08-23 | Tokyo | 4 - 4 | Urawa |
| 2014-05-03 | Urawa | 1 - 0 | Tokyo |
| 2013-09-14 | Tokyo | 3 - 2 | Urawa |
| 2013-07-10 | Urawa | 2 - 2 | Tokyo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 10 | 10 | 8 | |
| 8% | 17% | 75% | 83% | 83% | 67% |
Tokyo ostatnie 12 mecze
| 2017-12-02 | Tokyo | 0 - 0 | G-Osaka |
| 2017-11-26 | Hiroshima | 2 - 1 | Tokyo |
| 2017-11-18 | Sagan Tosu | 2 - 1 | Tokyo |
| 2017-10-29 | Tokyo | 0 - 0 | Shimizu |
| 2017-10-21 | Tokyo | 1 - 2 | Sapporo |
| 2017-10-15 | Kofu | 1 - 1 | Tokyo |
| 2017-09-30 | Tokyo | 0 - 0 | Iwata |
| 2017-09-23 | Kashiwa | 4 - 1 | Tokyo |
| 2017-09-16 | Tokyo | 1 - 0 | Vegalta Sendai |
| 2017-09-09 | Tokyo | 1 - 4 | C-Osaka |
| 2017-09-03 | Tokyo | 1 - 5 | Kawasaki |
| 2017-08-30 | Kawasaki | 2 - 0 | Tokyo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 6 | 3 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 50% | 25% |
Urawa ostatnie 12 mecze
| 2017-12-12 | Wydad | 2 - 3 | Urawa |
| 2017-12-09 | Al-Jazira | 1 - 0 | Urawa |
| 2017-12-02 | Urawa | 0 - 1 | Yokohama M. |
| 2017-11-29 | Urawa | 0 - 1 | Kawasaki |
| 2017-11-25 | Urawa | 1 - 0 | Al-Hilal |
| 2017-11-18 | Al-Hilal | 1 - 1 | Urawa |
| 2017-11-05 | Kashima | 1 - 0 | Urawa |
| 2017-10-29 | Hiroshima | 0 - 1 | Urawa |
| 2017-10-22 | Urawa | 3 - 3 | G-Osaka |
| 2017-10-18 | Urawa | 1 - 0 | Shanghai Port |
| 2017-10-14 | Urawa | 1 - 1 | Kobe |
| 2017-10-01 | Vegalta Sendai | 2 - 3 | Urawa |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 5 | 3 | 3 | |
| 42% | 25% | 33% | 42% | 25% | 25% |
Tabela J-League Dywizja 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kobe | 1 | 0 | 1 |
| 1 | Sagan Tosu | 1 | 0 | 1 |
| 3 | V-Varen Nagasaki | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Vegalta Sendai | 0 | 0 | 0 |
| 3 | G-Osaka | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Iwata | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Yokohama M. | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Kawasaki | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Kashiwa | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Kashima | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Sapporo | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Nagoya | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Hiroshima | 0 | 0 | 0 |
| 3 | C-Osaka | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Tokyo | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Urawa | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Shimizu | 0 | 0 | 0 |
| 3 | Shonan | 0 | 0 | 0 |
Pozycja w lidze
| Tokyo | Urawa | |
| Pozycja | 3 | 3 |
| Punkty | 0 | 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 2 | 2 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Tokyo | Urawa | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Tokyo | Urawa | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla J-League Dywizja 1
| Mecze (1) | |
| Zwycięstwa u siebie | 0% |
| Remisy | 100% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 0% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (2) | |
| Bramki na mecz | 2.00 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.00 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.00 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 100% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 100% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 100% |
| Powyżej 1.5 | 100% |
| Powyżej 2.5 | 0% |
| Powyżej 3.5 | 0% |
Tokyo kolejne 6 mecze
| 2018-03-03 | Tokyo | - | Vegalta Sendai |
| 2018-03-07 | Yokohama M. | - | Tokyo |
| 2018-03-10 | Iwata | - | Tokyo |
| 2018-03-14 | Tokyo | - | Albirex Niigata |
| 2018-03-18 | Tokyo | - | Shonan |
| 2018-03-31 | Tokyo | - | G-Osaka |
Urawa kolejne 6 mecze
| 2018-03-04 | Urawa | - | Hiroshima |
| 2018-03-07 | Nagoya | - | Urawa |
| 2018-03-10 | V-Varen Nagasaki | - | Urawa |
| 2018-03-14 | Urawa | - | G-Osaka |
| 2018-03-18 | Urawa | - | Yokohama M. |
| 2018-04-01 | Iwata | - | Urawa |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 3.50 | 1.90 |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 32% | 39% |
| X2 @ 1.25 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.25 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 1.5 @ 3.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.85 | |
| Prawdopodobieństwo | 5% | 95% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.85 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.39 | 1.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.30 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 1.95 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Nie @ 1.95 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-24 04:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!