Primera Divisió - Andora

niedziela, 30.01.2022
12:30
FC Santa Coloma

FC Santa Coloma

Inter Escaldes

Inter Escaldes

3 - 2
(1 - 1,  2 - 1)
Informacja
Miasto
U siebie: Santa Coloma d'Andorra
Na wyjeździe: Escaldes-Engordany
Odległość: 3.9 km
Czas rozpoczęcia
Godzina: 12:30 (13:30 czas lokalny)

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
3.58 3.40 1.84 X2 1.76 1.22
29% 32% 39% 1.22 34% 66%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.21 3.97 1.70 2.02 2.80 1.38
76% 24% 54% 46% 33% 67%

Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania

2022-01-23 Inter Escaldes 0 - 0 FC Santa Coloma
2021-10-31 Inter Escaldes 1 - 1 FC Santa Coloma
2021-05-09 Inter Escaldes 1 - 1 FC Santa Coloma
2021-04-18 FC Santa Coloma 1 - 2 Inter Escaldes
2021-03-14 FC Santa Coloma 1 - 1 Inter Escaldes
2021-01-24 Inter Escaldes 1 - 1 FC Santa Coloma
2021-01-20 Inter Escaldes 2 - 0 FC Santa Coloma
2020-07-16 FC Santa Coloma 1 - 1 Inter Escaldes
2020-07-05 Inter Escaldes 1 - 1 FC Santa Coloma
2019-12-15 FC Santa Coloma 1 - 1 Inter Escaldes
2019-10-20 Inter Escaldes 1 - 0 FC Santa Coloma
2019-05-12 Inter Escaldes 2 - 1 FC Santa Coloma
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
0 8 4 10 2 0
0% 67% 33% 83% 17% 0%

FC Santa Coloma ostatnie 12 mecze

2022-01-26 FC Santa Coloma 3 - 1 UE Santa Coloma
2022-01-23 Inter Escaldes 0 - 0 FC Santa Coloma
2022-01-19 Sant Julia 0 - 0 FC Santa Coloma
2022-01-16 Ordino 0 - 2 FC Santa Coloma
2021-12-19 FC Santa Coloma 3 - 0 Carroi
2021-11-28 UE Engordany 2 - 4 FC Santa Coloma
2021-11-07 FC Santa Coloma 1 - 3 Atletic Escaldes
2021-10-31 Inter Escaldes 1 - 1 FC Santa Coloma
2021-10-24 FC Santa Coloma 1 - 3 Sant Julia
2021-10-17 FC Santa Coloma 3 - 2 Ordino
2021-10-03 Carroi 2 - 5 FC Santa Coloma
2021-09-26 FC Santa Coloma 1 - 1 UE Engordany
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
6 4 2 10 7 6
50% 33% 17% 83% 58% 50%

Inter Escaldes ostatnie 12 mecze

2022-01-23 Inter Escaldes 0 - 0 FC Santa Coloma
2022-01-19 Inter Escaldes 4 - 2 Carroi
2022-01-16 Inter Escaldes 3 - 0 Sant Julia
2021-12-19 Inter Escaldes 2 - 2 UE Santa Coloma
2021-11-28 Atletic Escaldes 1 - 1 Inter Escaldes
2021-11-21 Inter Escaldes 3 - 0 Ordino
2021-11-07 Sant Julia 0 - 0 Inter Escaldes
2021-10-31 Inter Escaldes 1 - 1 FC Santa Coloma
2021-10-24 Carroi 0 - 2 Inter Escaldes
2021-10-17 Inter Escaldes 3 - 0 UE Engordany
2021-10-03 UE Santa Coloma 0 - 1 Inter Escaldes
2021-09-26 Inter Escaldes 0 - 0 Atletic Escaldes
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
6 6 0 8 5 2
50% 50% 0% 67% 42% 17%

Tabela Primera Divisió

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Inter Escaldes 11 6 5 0 21 6 +15 23
2 Atletic Escaldes 12 6 5 1 20 8 +12 23
2 Sant Julia 12 6 5 1 20 8 +12 23
4 UE Santa Coloma 12 6 3 3 15 13 +2 21
5 FC Santa Coloma 11 5 3 3 23 17 +6 18
6 Ordino 11 3 1 7 14 21 -7 10
7 UE Engordany 11 2 2 7 16 24 -8 8
8 Carroi 12 0 0 12 9 41 -32 0

Chronologia meczów w lidze

FC Santa Coloma            
Inter Escaldes            
U siebie            
Na wyjeździe            

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna FC Santa Coloma Inter Escaldes
1 Inter Escaldes   -
2 Atletic Escaldes 1 - 3 1 - 1
2 Sant Julia 1 - 3 0 - 0
4 UE Santa Coloma 3 - 1 0 - 1
5 FC Santa Coloma -  
6 Ordino 3 - 2 0 - 4
7 UE Engordany 1 - 1  
8 Carroi 3 - 0 0 - 2

Pozycja w lidze

  FC Santa Coloma Inter Escaldes
Pozycja 5 1
Punkty 18 23
  U siebie Na wyjeździe
Pozycja 4 2
Punkty 10 11

Forma w lidze

  FC Santa Coloma Inter Escaldes
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
5      
3    
3    
6       
5      
0  
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
3    
1  
2   
3    
2   
0  

Bramki w lidze

  FC Santa Coloma Inter Escaldes
Bramki strzelone
Bramki stracone
23                        
17                  
21                      
6       
  U siebie Na wyjeździe
Bramki strzelone
Bramki stracone
12             
10           
8         
1   

Ogólne statystyki dla Primera Divisió

Mecze   (46)
Zwycięstwa u siebie 37%
Remisy 26%
Zwycięstwa na wyjeździe 37%
Mecze rozegrane 100%
Bramki   (138)
Bramki na mecz 3.00
Bramki u siebie na mecz 1.41
Bramki na wyjeździe na mecz 1.59
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 76%
Drużyna gości zdobyła bramkę 72%
Obydwie Drużyny Strzelą 57%
Powyżej 1.5 80%
Powyżej 2.5 54%
Powyżej 3.5 39%

FC Santa Coloma kolejne 6 mecze

2022-02-02 Ordino - FC Santa Coloma
2022-02-06 Atletic Escaldes - FC Santa Coloma
2022-02-13 UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
2022-02-20 FC Santa Coloma - UE Engordany
2022-02-27 Carroi - FC Santa Coloma
2022-03-06 FC Santa Coloma - Ordino

Inter Escaldes kolejne 6 mecze

2022-02-03 UE Engordany - Inter Escaldes
2022-02-06 Inter Escaldes - Sant Julia
2022-02-13 Ordino - Inter Escaldes
2022-02-20 Inter Escaldes - Atletic Escaldes
2022-02-27 UE Santa Coloma - Inter Escaldes
2022-03-06 Inter Escaldes - UE Engordany

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 3.58 3.40 1.84
Prawdopodobieństwo 29% 32% 39%
X2 @ 1.22
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.76 1.22
Prawdopodobieństwo 34% 66%
X2 @ 1.22
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.21 3.97
Prawdopodobieństwo   76% 24%
Powyżej 1.5 @ 1.21
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   1.70 2.02
Prawdopodobieństwo   54% 46%
Powyżej 2.5 @ 1.70
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   2.80 1.38
Prawdopodobieństwo   33% 67%
Poniżej 3.5 @ 1.38
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   1.63 2.13
Prawdopodobieństwo   56% 44%
Tak @ 1.63

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-01-30 08:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!