1. Liga - Rosja
środa, 24.10.2018
16:00
16:00

Krasnodar 2

Nizhny Novgorod
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Krasnodar |
| Na wyjeździe: | Niżny Nowogród |
| Odległość: | 1 302.8 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.10 | 2.50 | X | 1.50 | 1.40 | |||
| 32% | 36% | 32% | 3.10 | 50% | 50% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.30 | 1.60 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 61% | 39% | 42% | 58% | 19% | 81% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Krasnodar 2 ostatnie 12 mecze
| 2018-10-20 | Bałtika | 1 - 4 | Krasnodar 2 |
| 2018-10-13 | Krasnodar 2 | 2 - 1 | Zenit 2 |
| 2018-10-06 | R. Volgograd | 1 - 0 | Krasnodar 2 |
| 2018-10-01 | Krasnodar 2 | 4 - 2 | Chimki |
| 2018-09-23 | F Woroneż | 0 - 0 | Krasnodar 2 |
| 2018-09-19 | Krasnodar 2 | 0 - 3 | Sp. Moskwa 2 |
| 2018-09-15 | Jarosław | 2 - 2 | Krasnodar 2 |
| 2018-09-08 | Krasnodar 2 | 0 - 2 | Kursk |
| 2018-09-01 | Sochi | 1 - 1 | Krasnodar 2 |
| 2018-08-26 | Krasnodar 2 | 1 - 1 | Tomsk |
| 2018-08-18 | Luch | 0 - 1 | Krasnodar 2 |
| 2018-08-12 | Krasnodar 2 | 3 - 1 | Chertanovo M. |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 9 | 6 | 4 | |
| 42% | 33% | 25% | 75% | 50% | 33% |
Nizhny Novgorod ostatnie 12 mecze
| 2018-10-20 | Nizhny Novgorod | 1 - 0 | Armavir |
| 2018-10-13 | Sibir | 0 - 0 | Nizhny Novgorod |
| 2018-10-06 | Bałtika | 1 - 2 | Nizhny Novgorod |
| 2018-09-30 | Nizhny Novgorod | 1 - 0 | Zenit 2 |
| 2018-09-26 | Nizhny Novgorod | 0 - 0 | Ufa |
| 2018-09-23 | R. Volgograd | 2 - 1 | Nizhny Novgorod |
| 2018-09-19 | Nizhny Novgorod | 1 - 1 | Chimki |
| 2018-09-15 | F Woroneż | 1 - 0 | Nizhny Novgorod |
| 2018-09-08 | Nizhny Novgorod | 3 - 1 | Sp. Moskwa 2 |
| 2018-09-01 | Jarosław | 1 - 0 | Nizhny Novgorod |
| 2018-08-26 | Nizhny Novgorod | 0 - 1 | Kursk |
| 2018-08-18 | Sochi | 0 - 1 | Nizhny Novgorod |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 4 | 3 | 1 | |
| 42% | 25% | 33% | 33% | 25% | 8% |
Tabela 1. Liga
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Tambow | 17 | +13 | 35 |
| 2 | Tomsk | 17 | +13 | 35 |
| 3 | Sp. Moskwa 2 | 17 | +7 | 30 |
| 4 | Krasnodar 2 | 17 | +6 | 30 |
| 5 | Kursk | 17 | +5 | 30 |
| 6 | Nizhny Novgorod | 17 | +5 | 29 |
| 7 | Sochi | 17 | +9 | 24 |
| 8 | Jarosław | 17 | +2 | 24 |
| 9 | M. Saransk | 17 | +1 | 23 |
| 10 | Chertanovo M. | 17 | 0 | 23 |
| 11 | SKA Chabarowsk | 17 | 0 | 21 |
| 12 | R. Volgograd | 17 | -2 | 21 |
| 13 | Chimki | 17 | -3 | 21 |
| 14 | Luch | 17 | +1 | 20 |
| 15 | F Woroneż | 17 | -2 | 19 |
| 16 | Bałtika | 17 | -10 | 15 |
| 17 | Sibir | 17 | -11 | 15 |
| 18 | Armavir | 17 | -13 | 14 |
| 19 | Tiumeń | 17 | -6 | 12 |
| 20 | Zenit 2 | 17 | -15 | 7 |
Chronologia meczów w lidze
| Krasnodar 2 | |
| Nizhny Novgorod | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Krasnodar 2 | Nizhny Novgorod |
|---|---|---|---|
| 1 | FC Tambow | 0 - 0 | |
| 2 | Tomsk | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 3 | Sp. Moskwa 2 | 0 - 3 | |
| 4 | Krasnodar 2 | - | |
| 5 | Kursk | 0 - 2 | |
| 6 | Nizhny Novgorod | - | |
| 7 | Sochi | 0 - 1 | |
| 8 | Jarosław | 1 - 0 | |
| 9 | M. Saransk | 2 - 2 | |
| 10 | Chertanovo M. | 3 - 1 | |
| 11 | SKA Chabarowsk | 1 - 1 | |
| 12 | R. Volgograd | 2 - 1 | |
| 13 | Chimki | 4 - 2 | |
| 14 | Luch | ||
| 15 | F Woroneż | 1 - 0 | |
| 16 | Bałtika | 1 - 2 | |
| 17 | Sibir | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 18 | Armavir | ||
| 19 | Tiumeń | ||
| 20 | Zenit 2 | 2 - 1 |
Pozycja w lidze
| Krasnodar 2 | Nizhny Novgorod | |
| Pozycja | 4 | 6 |
| Punkty | 30 | 29 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 13 | 7 |
| Punkty | 12 | 12 |
Forma w lidze
| Krasnodar 2 | Nizhny Novgorod | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
8
6 3 |
8
5 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
3 2 |
3
3 3 |
Bramki w lidze
| Krasnodar 2 | Nizhny Novgorod | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
25
19 |
17
12 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
12
12 |
7
7 |
Ogólne statystyki dla 1. Liga
| Mecze (170) | |
| Zwycięstwa u siebie | 36% |
| Remisy | 33% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (399) | |
| Bramki na mecz | 2.35 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.24 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.11 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 73% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 71% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 54% |
| Powyżej 1.5 | 67% |
| Powyżej 2.5 | 45% |
| Powyżej 3.5 | 22% |
Krasnodar 2 kolejne 6 mecze
| 2018-10-28 | Armavir | - | Krasnodar 2 |
| 2018-11-04 | SKA Chabarowsk | - | Krasnodar 2 |
| 2018-11-10 | Krasnodar 2 | - | FC Tambow |
| 2018-11-14 | Krasnodar 2 | - | Tiumeń |
| 2018-11-18 | Krasnodar 2 | - | M. Saransk |
| 2018-11-24 | Chertanovo M. | - | Krasnodar 2 |
Nizhny Novgorod kolejne 6 mecze
| 2018-10-28 | Nizhny Novgorod | - | SKA Chabarowsk |
| 2018-10-31 | Ural | - | Nizhny Novgorod |
| 2018-11-04 | Tiumeń | - | Nizhny Novgorod |
| 2018-11-10 | Luch | - | Nizhny Novgorod |
| 2018-11-14 | Chertanovo M. | - | Nizhny Novgorod |
| 2018-11-18 | Nizhny Novgorod | - | FC Tambow |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.90 | 3.10 | 2.50 |
| Prawdopodobieństwo | 32% | 36% | 32% |
| X @ 3.10 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 1.40 |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% |
| X2 @ 1.40 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.40 | 2.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 61% | 39% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.40 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.30 | 1.60 | |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.33 | 1.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 19% | 81% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.20 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Tak @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-24 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!