Girabola - Angola

środa, 26.08.2026
15:00
FC Cabinda

FC Cabinda

Desportivo Huila

Desportivo Huila

Informacja
Miasto
U siebie: Cabinda
Na wyjeździe: Lubango
Odległość: 1 048.7 km
Czas rozpoczęcia
Godzina: 15:00 (15:00 czas lokalny)

Bezpośrednie spotkania

Brak danych w systemie

FC Cabinda ostatnie 1 mecze

2026-08-22 FC Cabinda 0 - 3 Recreativo Libolo

Desportivo Huila ostatnie 12 mecze

2026-08-22 Primeiro Agosto 1 - 0 Desportivo Huila
2026-05-24 Desportivo Huila 0 - 0 Petro de Luanda
2026-05-20 Primeiro de Maio 0 - 0 Desportivo Huila
2026-05-16 Desportivo Huila 4 - 0 RSD Guelson
2026-05-10 CD da Lunda Sul 3 - 0 Desportivo Huila
2026-05-06 Desportivo Huila 2 - 0 Redonda FC
2026-05-03 Luanda City 1 - 2 Desportivo Huila
2026-04-26 Desportivo Huila 2 - 0 Kabuscorp SCP
2026-04-18 GD Interclube 0 - 0 Desportivo Huila
2026-04-12 Desportivo Huila 1 - 0 Recreativo Libolo
2026-04-08 Sao Salvador 1 - 1 Desportivo Huila
2026-04-04 Desportivo Huila 2 - 2 Primeiro Agosto
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
5 5 2 7 4 2
42% 42% 17% 58% 33% 17%

Tabela Girabola

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Bravos do Maquis 1 1 0 0 3 0 +3 3
1 Recreativo Libolo 1 1 0 0 3 0 +3 3
3 Wiliete Benguela 1 1 0 0 2 0 +2 3
4 GD Interclube 1 1 0 0 1 0 +1 3
4 Primeiro Agosto 1 1 0 0 1 0 +1 3
6 Kabuscorp SCP 1 0 1 0 1 1 0 1
6 Primeiro de Maio 1 0 1 0 1 1 0 1
8 CD da Lunda Sul 1 0 1 0 0 0 0 1
8 FC Luanda 1 0 1 0 0 0 0 1
8 Petro de Luanda 1 0 1 0 0 0 0 1
8 Recr. da Caala 1 0 1 0 0 0 0 1
12 Desportivo Huila 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Sao Salvador 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 Academica Lobito 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 FC Cabinda 1 0 0 1 0 3 -3 0
15 Sagrada Esperanca 1 0 0 1 0 3 -3 0

Chronologia meczów w lidze

FC Cabinda  
Desportivo Huila  
U siebie  
Na wyjeździe  

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna FC Cabinda Desportivo Huila
1 Bravos do Maquis    
1 Recreativo Libolo 0 - 3  
3 Wiliete Benguela    
4 GD Interclube    
4 Primeiro Agosto   1 - 0
6 Kabuscorp SCP    
6 Primeiro de Maio    
8 CD da Lunda Sul    
8 FC Luanda    
8 Petro de Luanda    
8 Recr. da Caala    
12 Desportivo Huila   -
12 Sao Salvador    
14 Academica Lobito    
15 FC Cabinda -  
15 Sagrada Esperanca    

Statystyki drużyny

  FC Cabinda Desportivo Huila
Zwycięstwa 0 0
Remisy 0 0
Porażki 1 1
Bramki dla 0 0
Bramki przeciw 3 1
Średnie bramki strzelone 0.00 0.00
Średnie bramki stracone 3.00 1.00
Mecze bramki strzelone 0% 0%
Mecze bramki stracone 100% 100%
Obydwie Drużyny Strzelą 0% 0%
Powyżej 1.5 100% 0%
Powyżej 2.5 100% 0%
Powyżej 3.5 0% 0%
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa 0 0
Remisy 0 0
Porażki 1 1
Bramki dla 0 0
Bramki przeciw 3 1
Średnie bramki strzelone 0.00 0.00
Średnie bramki stracone 3.00 1.00
Mecze bramki strzelone 0% 0%
Mecze bramki stracone 100% 100%
Obydwie Drużyny Strzelą 0% 0%
Powyżej 1.5 100% 0%
Powyżej 2.5 100% 0%
Powyżej 3.5 0% 0%

Ogólne statystyki dla Girabola

Mecze   (8)
Zwycięstwa u siebie 38%
Remisy 38%
Zwycięstwa na wyjeździe 25%
Mecze rozegrane 3%
Bramki   (12)
Bramki na mecz 1.50
Bramki u siebie na mecz 0.88
Bramki na wyjeździe na mecz 0.62
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 50%
Drużyna gości zdobyła bramkę 38%
Obydwie Drużyny Strzelą 12%
Powyżej 1.5 50%
Powyżej 2.5 25%
Powyżej 3.5 0%

FC Cabinda kolejne 6 mecze

2026-09-06 FC Luanda - FC Cabinda
2026-09-08 FC Cabinda - Primeiro Agosto
2026-09-20 Sao Salvador - FC Cabinda
2026-10-10 CD da Lunda Sul - FC Cabinda
2026-10-17 FC Cabinda - Academica Lobito
2026-10-24 FC Cabinda - Kabuscorp SCP

Desportivo Huila kolejne 6 mecze

2026-08-31 Desportivo Huila - Wiliete Benguela
2026-09-13 Recr. da Caala - Desportivo Huila
2026-09-19 Desportivo Huila - Academica Lobito
2026-10-10 Desportivo Huila - Sao Salvador
2026-10-17 FC Luanda - Desportivo Huila
2026-10-24 Desportivo Huila - Recreativo Libolo

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-08-24 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!