Liga I - Rumunia
piątek, 10.08.2018
19:00
19:00

Botosani

Astra
1 - 1
(1 - 1, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Botosani |
| Na wyjeździe: | Giurgiu |
| Odległość: | 433.4 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Botosani Municipal Stadium |
| Pojemność: | 12 000 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:00 (21:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.10 | 3.20 | 1X | 1.36 | 1.61 | |||
| 36% | 33% | 31% | 1.36 | 58% | 42% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 2.62 | 2.40 | 1.53 | 4.50 | 1.18 | ||||||
| 79% | 21% | 22% | 78% | 17% | 83% |
Ostatnie 10 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-15 | Astra | 2 - 1 | Botosani |
| 2017-09-08 | Botosani | 1 - 3 | Astra |
| 2017-03-06 | Astra | 3 - 0 | Botosani |
| 2016-10-24 | Botosani | 0 - 0 | Astra |
| 2016-02-19 | Botosani | 0 - 1 | Astra |
| 2015-09-27 | Astra | 1 - 0 | Botosani |
| 2015-03-07 | Astra | 2 - 0 | Botosani |
| 2014-08-10 | Botosani | 1 - 0 | Astra |
| 2014-05-11 | Botosani | 0 - 2 | Astra |
| 2013-11-24 | Astra | 5 - 0 | Botosani |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 8 | 6 | 4 | 2 | |
| 10% | 10% | 80% | 60% | 40% | 20% |
Botosani ostatnie 12 mecze
| 2018-08-03 | CS U. Craiova | 2 - 2 | Botosani |
| 2018-07-27 | Botosani | 2 - 0 | Hermannstadt |
| 2018-07-20 | CFR Cluj | 1 - 1 | Botosani |
| 2018-07-02 | Arsienał Tuła | 1 - 2 | Botosani |
| 2018-06-02 | Botosani | 2 - 0 | Gaz Metan |
| 2018-05-27 | Sepsi | 0 - 1 | Botosani |
| 2018-05-24 | Botosani | 0 - 0 | Poli Timisoara |
| 2018-05-20 | Voluntari | 1 - 1 | Botosani |
| 2018-05-16 | Botosani | 0 - 1 | Concordia |
| 2018-05-12 | Din. Bucharest | 2 - 0 | Botosani |
| 2018-05-09 | Botosani | 2 - 1 | CS U. Craiova |
| 2018-05-05 | Juventus Buc. | 0 - 3 | Botosani |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 4 | 2 | 9 | 4 | 1 | |
| 50% | 33% | 17% | 75% | 33% | 8% |
Astra ostatnie 12 mecze
| 2018-08-04 | Astra | 1 - 1 | Sepsi |
| 2018-07-28 | Poli Iasi | 1 - 1 | Astra |
| 2018-07-21 | Astra | 1 - 0 | FCSB |
| 2018-05-20 | FCSB | 1 - 0 | Astra |
| 2018-05-13 | Astra | 0 - 2 | CFR Cluj |
| 2018-05-04 | FC Viitorul | 1 - 1 | Astra |
| 2018-04-30 | Astra | 3 - 0 | Poli Iasi |
| 2018-04-26 | Poli Iasi | 0 - 3 | Astra |
| 2018-04-23 | Astra | 1 - 0 | CS U. Craiova |
| 2018-04-16 | Astra | 0 - 3 | FCSB |
| 2018-04-08 | CFR Cluj | 1 - 1 | Astra |
| 2018-04-01 | Astra | 0 - 2 | FC Viitorul |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 9 | 3 | 0 | |
| 33% | 33% | 33% | 75% | 25% | 0% |
Tabela Liga I
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gaz Metan | 3 | +2 | 7 |
| 2 | Botosani | 3 | +2 | 5 |
| 3 | Astra | 3 | +1 | 5 |
| 3 | CFR Cluj | 3 | +1 | 5 |
| 5 | Dunarea Calarasi | 3 | +1 | 5 |
| 6 | FCSB | 3 | +3 | 4 |
| 7 | FC Viitorul | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Din. Bucharest | 3 | 0 | 4 |
| 9 | Sepsi | 3 | 0 | 4 |
| 10 | Hermannstadt | 3 | -1 | 4 |
| 11 | CS U. Craiova | 3 | -1 | 2 |
| 12 | Poli Iasi | 3 | -4 | 2 |
| 13 | Concordia | 3 | -2 | 1 |
| 14 | Voluntari | 3 | -3 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| Botosani | |
| Astra | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Botosani | Astra |
|---|---|---|---|
| 1 | Gaz Metan | ||
| 2 | Botosani | - | |
| 3 | Astra | - | |
| 3 | CFR Cluj | ||
| 5 | Dunarea Calarasi | ||
| 6 | FCSB | ||
| 7 | FC Viitorul | ||
| 8 | Din. Bucharest | ||
| 9 | Sepsi | ||
| 10 | Hermannstadt | 2 - 0 | |
| 11 | CS U. Craiova | ||
| 12 | Poli Iasi | 1 - 1 | |
| 13 | Concordia | ||
| 14 | Voluntari |
Pozycja w lidze
| Botosani | Astra | |
| Pozycja | 2 | 3 |
| Punkty | 5 | 5 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 6 | 3 |
| Punkty | 3 | 1 |
Forma w lidze
| Botosani | Astra | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
2 0 |
1
2 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 0 |
0
1 0 |
Bramki w lidze
| Botosani | Astra | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
5
3 |
3
2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
2
0 |
1
1 |
Ogólne statystyki dla Liga I
| Mecze (21) | |
| Zwycięstwa u siebie | 48% |
| Remisy | 48% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 5% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (48) | |
| Bramki na mecz | 2.29 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.48 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.81 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 86% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 62% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 57% |
| Powyżej 1.5 | 71% |
| Powyżej 2.5 | 33% |
| Powyżej 3.5 | 19% |
Botosani kolejne 6 mecze
| 2018-08-17 | Poli Iasi | - | Botosani |
| 2018-08-27 | Botosani | - | Sepsi |
| 2018-09-02 | FCSB | - | Botosani |
| 2018-09-15 | Dunarea Calarasi | - | Botosani |
| 2018-09-22 | Botosani | - | Concordia |
| 2018-09-25 | Voluntari | - | Botosani |
Astra kolejne 6 mecze
| 2018-08-18 | Astra | - | Dunarea Calarasi |
| 2018-08-24 | Concordia | - | Astra |
| 2018-09-01 | Astra | - | Voluntari |
| 2018-09-14 | Din. Bucharest | - | Astra |
| 2018-09-24 | Astra | - | Gaz Metan |
| 2018-09-30 | FC Viitorul | - | Astra |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.30 | 3.10 | 3.20 |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 33% | 31% |
| 1X @ 1.36 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 1.61 |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% |
| 1X @ 1.36 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.44 | 2.62 | |
| Prawdopodobieństwo | 79% | 21% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.44 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.40 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 22% | 78% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.53 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.50 | 1.18 | |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 83% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.18 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% | |
| Tak @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-10 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!