Puchar Ligi - Szkocja
sobota, 14.07.2018
15:00
0 - 1
(0 - 1, 0 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Falkirk |
| Na wyjeździe: |
Montrose |
| Odległość: |
113.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Falkirk Stadium
|
| Pojemność: |
9 200 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.40 |
4.50 |
7.50 |
1 |
|
|
|
1.10 |
3.00 |
| 44% |
32% |
24% |
1.40 |
|
|
|
82% |
18% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.18 |
4.50 |
|
|
|
1.61 |
2.25 |
|
|
|
2.50 |
1.50 |
| 82% |
18% |
|
|
|
64% |
36% |
|
|
|
44% |
56% |
Ostatnie 4 bezpośrednie spotkania
|
2014-08-02 |
Montrose
|
1 - 3 |
Falkirk
|
|
2007-08-28 |
Montrose
|
1 - 2 |
Falkirk
|
|
2004-08-10 |
Falkirk
|
4 - 1 |
Montrose
|
|
2002-08-13 |
Montrose
|
0 - 2 |
Falkirk
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
0 |
0 |
|
4 |
3 |
2 |
| 100% |
0% |
0% |
|
100% |
75% |
50% |
Falkirk ostatnie 12 mecze
|
2018-07-04 |
Aberdeen
|
1 - 0 |
Falkirk
|
|
2018-04-28 |
Falkirk
|
1 - 0 |
St. Mirren
|
|
2018-04-21 |
Dumbarton
|
2 - 5 |
Falkirk
|
|
2018-04-17 |
St. Mirren
|
1 - 2 |
Falkirk
|
|
2018-04-14 |
Dundee Utd
|
1 - 0 |
Falkirk
|
|
2018-04-10 |
Inverness
|
1 - 0 |
Falkirk
|
|
2018-04-07 |
Falkirk
|
1 - 2 |
Dunfermline
|
|
2018-04-03 |
Queen of South
|
2 - 2 |
Falkirk
|
|
2018-03-31 |
Falkirk
|
3 - 0 |
Brechin
|
|
2018-03-17 |
Livingston
|
0 - 0 |
Falkirk
|
|
2018-03-10 |
Falkirk
|
3 - 1 |
Morton
|
|
2018-03-04 |
Rangers
|
4 - 1 |
Falkirk
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
7 |
7 |
4 |
| 42% |
17% |
42% |
|
58% |
58% |
33% |
Montrose ostatnie 12 mecze
|
2018-04-28 |
Montrose
|
1 - 1 |
Elgin
|
|
2018-04-21 |
Stenhousemuir
|
0 - 2 |
Montrose
|
|
2018-04-14 |
Montrose
|
1 - 0 |
Berwick
|
|
2018-04-10 |
Cowdenbeath
|
0 - 3 |
Montrose
|
|
2018-04-07 |
Stirling
|
0 - 5 |
Montrose
|
|
2018-03-31 |
Montrose
|
3 - 0 |
Edinburgh City
|
|
2018-03-24 |
Clyde
|
3 - 0 |
Montrose
|
|
2018-03-17 |
Montrose
|
3 - 2 |
Peterhead
|
|
2018-03-13 |
Montrose
|
2 - 1 |
Annan
|
|
2018-02-24 |
Berwick
|
2 - 2 |
Montrose
|
|
2018-02-17 |
Elgin
|
2 - 2 |
Montrose
|
|
2018-02-10 |
Montrose
|
1 - 0 |
Stenhousemuir
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 8 |
3 |
1 |
|
10 |
8 |
4 |
| 67% |
25% |
8% |
|
83% |
67% |
33% |
Tabela Premiership
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Celtic |
33 |
22 |
9 |
2 |
64 |
21 |
+43 |
75 |
| 2 |
Rangers |
33 |
19 |
5 |
9 |
67 |
38 |
+29 |
62 |
| 3 |
Aberdeen |
33 |
19 |
5 |
9 |
50 |
36 |
+14 |
62 |
| 4 |
Hibernian |
33 |
16 |
11 |
6 |
49 |
35 |
+14 |
59 |
| 5 |
Kilmarnock |
33 |
15 |
10 |
8 |
45 |
39 |
+6 |
55 |
| 6 |
Hearts |
33 |
11 |
13 |
9 |
35 |
30 |
+5 |
46 |
| 7 |
Motherwell |
33 |
10 |
8 |
15 |
36 |
43 |
-7 |
38 |
| 8 |
St. Johnstone |
33 |
10 |
8 |
15 |
32 |
47 |
-15 |
38 |
| 9 |
Hamilton |
33 |
8 |
6 |
19 |
43 |
60 |
-17 |
30 |
| 10 |
Dundee FC |
33 |
8 |
6 |
19 |
31 |
53 |
-22 |
30 |
| 11 |
Ross County |
33 |
6 |
8 |
19 |
38 |
57 |
-19 |
26 |
| 12 |
Partick Thistle |
33 |
6 |
7 |
20 |
26 |
57 |
-31 |
25 |
Tabela League One
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Ayr |
36 |
24 |
4 |
8 |
92 |
42 |
+50 |
76 |
| 2 |
Raith |
36 |
22 |
9 |
5 |
68 |
32 |
+36 |
75 |
| 3 |
Alloa |
36 |
17 |
9 |
10 |
56 |
43 |
+13 |
60 |
| 4 |
Arbroath |
36 |
17 |
8 |
11 |
70 |
51 |
+19 |
59 |
| 5 |
Stranraer |
36 |
16 |
5 |
15 |
58 |
66 |
-8 |
53 |
| 6 |
East Fife |
36 |
13 |
3 |
20 |
49 |
67 |
-18 |
42 |
| 7 |
Airdrieonians |
36 |
10 |
11 |
15 |
46 |
60 |
-14 |
41 |
| 8 |
Forfar |
36 |
11 |
5 |
20 |
40 |
65 |
-25 |
38 |
| 9 |
Queen's Park |
36 |
7 |
10 |
19 |
42 |
72 |
-30 |
31 |
| 10 |
Albion Rovers |
36 |
8 |
6 |
22 |
57 |
80 |
-23 |
30 |
Falkirk kolejne 6 mecze
|
2018-07-17 |
Falkirk
|
- |
Forfar
|
|
2018-07-24 |
St. Johnstone
|
- |
Falkirk
|
|
2018-07-28 |
East Fife
|
- |
Falkirk
|
|
2018-08-04 |
Falkirk
|
- |
Inverness
|
|
2018-08-11 |
Partick Thistle
|
- |
Falkirk
|
|
2018-08-25 |
Falkirk
|
- |
Queen of South
|
Montrose kolejne 6 mecze
|
2018-07-17 |
Montrose
|
- |
East Fife
|
|
2018-07-21 |
Montrose
|
- |
St. Johnstone
|
|
2018-07-25 |
Forfar
|
- |
Montrose
|
|
2018-08-04 |
Montrose
|
- |
Arbroath
|
|
2018-08-11 |
Airdrieonians
|
- |
Montrose
|
|
2018-08-18 |
Montrose
|
- |
Brechin
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.40 |
4.50 |
7.50 |
| Prawdopodobieństwo |
44% |
32% |
24% |
|
1 @ 1.40 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.10 |
3.00 |
| Prawdopodobieństwo |
82% |
18% |
|
1X @ 1.10 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.18 |
4.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
82% |
18% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.18 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.61 |
2.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
64% |
36% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.61 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.50 |
1.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
44% |
56% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.50 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.80 |
1.95 |
| Prawdopodobieństwo |
|
56% |
44% |
|
Tak @ 1.80 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-07-14 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!