NPFL - Nigeria
niedziela, 18.10.2026
16:00
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Aba |
| Na wyjeździe: |
Warri |
| Odległość: |
183.5 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
16:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.36 |
3.71 |
8.66 |
X2 |
|
|
|
1.04 |
2.81 |
| 38% |
16% |
46% |
2.81 |
|
|
|
45% |
55% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.38 |
2.70 |
|
|
|
2.19 |
1.57 |
|
|
|
4.02 |
1.19 |
| 61% |
39% |
|
|
|
39% |
61% |
|
|
|
25% |
75% |
Ostatnie 4 bezpośrednie spotkania
|
2026-03-08 |
Warri Wolves
|
2 - 1 |
Enyimba
|
|
2025-10-19 |
Enyimba
|
1 - 2 |
Warri Wolves
|
|
2021-06-30 |
Enyimba
|
1 - 1 |
Warri Wolves
|
|
2021-03-03 |
Warri Wolves
|
1 - 1 |
Enyimba
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 0 |
2 |
2 |
|
4 |
2 |
0 |
| 0% |
50% |
50% |
|
100% |
50% |
0% |
Enyimba ostatnie 12 mecze
|
2026-10-09 |
Katsina United
|
4 - 2 |
Enyimba
|
|
2026-10-04 |
Enyimba
|
2 - 0 |
Plateau United
|
|
2026-09-30 |
Enyimba
|
4 - 2 |
Shooting Stars
|
|
2026-09-27 |
Kano Pillars
|
0 - 0 |
Enyimba
|
|
2026-09-23 |
Enyimba
|
2 - 3 |
Sporting Lagos
|
|
2026-09-20 |
Enyimba
|
0 - 1 |
Inter Lagos
|
|
2026-09-12 |
Doma United
|
2 - 0 |
Enyimba
|
|
2026-08-30 |
Niger Tornadoes
|
2 - 1 |
Enyimba
|
|
2026-06-06 |
Ikorodu City
|
1 - 1 |
Enyimba
|
|
2026-06-01 |
Enyimba
|
1 - 0 |
Gombe United
|
|
2026-05-24 |
Enyimba
|
3 - 0 |
El-Kanemi
|
|
2026-05-10 |
Kwara United
|
2 - 0 |
Enyimba
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
9 |
5 |
3 |
| 33% |
17% |
50% |
|
75% |
42% |
25% |
Warri Wolves ostatnie 12 mecze
|
2026-10-11 |
Warri Wolves
|
3 - 1 |
Inter Lagos
|
|
2026-10-04 |
Doma United
|
1 - 0 |
Warri Wolves
|
|
2026-09-30 |
Warri Wolves
|
0 - 1 |
Enugu Rangers
|
|
2026-09-27 |
Warri Wolves
|
1 - 0 |
Shooting Stars
|
|
2026-09-23 |
Niger Tornadoes
|
0 - 0 |
Warri Wolves
|
|
2026-09-20 |
Warri Wolves
|
1 - 0 |
Kwara United
|
|
2026-09-16 |
Rivers United
|
2 - 0 |
Warri Wolves
|
|
2026-08-30 |
Bendel Insurance
|
2 - 1 |
Warri Wolves
|
|
2026-05-24 |
Warri Wolves
|
2 - 1 |
Abia Warriors
|
|
2026-05-10 |
Kano Pillars
|
1 - 0 |
Warri Wolves
|
|
2026-05-03 |
Warri Wolves
|
1 - 0 |
Plateau United
|
|
2026-04-19 |
Nasarawa United
|
3 - 0 |
Warri Wolves
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
6 |
|
5 |
4 |
1 |
| 42% |
8% |
50% |
|
42% |
33% |
8% |
Tabela NPFL
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Enugu Rangers |
8 |
5 |
2 |
1 |
14 |
9 |
+5 |
17 |
| 2 |
Rivers United |
8 |
4 |
4 |
0 |
13 |
2 |
+11 |
16 |
| 3 |
Plateau United |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
8 |
+5 |
14 |
| 4 |
Doma United |
9 |
4 |
2 |
3 |
11 |
11 |
0 |
14 |
| 5 |
Barau |
8 |
3 |
4 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
13 |
| 6 |
Ikorodu City |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
7 |
+3 |
12 |
| 7 |
Bendel Insurance |
8 |
4 |
0 |
4 |
14 |
13 |
+1 |
12 |
| 8 |
Sporting Lagos |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
12 |
| 9 |
Katsina United |
8 |
3 |
3 |
2 |
10 |
11 |
-1 |
12 |
| 10 |
Kano Pillars |
8 |
2 |
5 |
1 |
11 |
11 |
0 |
11 |
| 11 |
Kwara United |
9 |
3 |
2 |
4 |
10 |
10 |
0 |
11 |
| 12 |
Nasarawa United |
8 |
3 |
2 |
3 |
8 |
8 |
0 |
11 |
| 13 |
Shooting Stars |
9 |
3 |
2 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
11 |
| 14 |
Warri Wolves |
8 |
3 |
1 |
4 |
6 |
7 |
-1 |
10 |
| 15 |
Abia Warriors |
9 |
2 |
4 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
10 |
| 16 |
Niger Tornadoes |
8 |
2 |
3 |
3 |
6 |
7 |
-1 |
9 |
| 17 |
Kun Khalifat |
9 |
2 |
3 |
4 |
8 |
15 |
-7 |
9 |
| 18 |
Ranchers Bees |
9 |
2 |
2 |
5 |
10 |
13 |
-3 |
8 |
| 19 |
Enyimba |
8 |
2 |
1 |
5 |
11 |
14 |
-3 |
7 |
| 20 |
Inter Lagos |
8 |
1 |
2 |
5 |
5 |
13 |
-8 |
5 |
Chronologia meczów w lidze
| Enyimba |
|
| Warri Wolves |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Enyimba |
Warri Wolves |
| 1 |
Enugu Rangers |
|
|
| 2 |
Rivers United |
|
2 - 0 |
| 3 |
Plateau United |
2 - 0 |
|
| 4 |
Doma United |
|
1 - 0 |
| 5 |
Barau |
|
|
| 6 |
Ikorodu City |
|
|
| 7 |
Bendel Insurance |
|
2 - 1 |
| 8 |
Sporting Lagos |
2 - 3 |
|
| 9 |
Katsina United |
|
|
| 10 |
Kano Pillars |
|
|
| 11 |
Kwara United |
|
|
| 12 |
Nasarawa United |
|
|
| 13 |
Shooting Stars |
4 - 2 |
|
| 14 |
Warri Wolves |
|
- |
| 15 |
Abia Warriors |
|
|
| 16 |
Niger Tornadoes |
|
0 - 0 |
| 17 |
Kun Khalifat |
|
|
| 18 |
Ranchers Bees |
|
|
| 19 |
Enyimba |
- |
|
| 20 |
Inter Lagos |
0 - 1 |
|
Statystyki drużyny
| |
Enyimba |
Warri Wolves |
| Zwycięstwa |
2 |
3 |
| Remisy |
1 |
1 |
| Porażki |
5 |
4 |
| Bramki dla |
11 |
6 |
| Bramki przeciw |
14 |
7 |
| Średnie bramki strzelone |
1.38 |
0.75 |
| Średnie bramki stracone |
1.75 |
0.88 |
| Mecze bramki strzelone |
62% |
50% |
| Mecze bramki stracone |
75% |
62% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
50% |
25% |
| Powyżej 1.5 |
75% |
38% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
25% |
| Powyżej 3.5 |
38% |
12% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
2 |
0 |
| Remisy |
0 |
1 |
| Porażki |
2 |
3 |
| Bramki dla |
8 |
1 |
| Bramki przeciw |
6 |
5 |
| Średnie bramki strzelone |
2.00 |
0.25 |
| Średnie bramki stracone |
1.50 |
1.25 |
| Mecze bramki strzelone |
75% |
25% |
| Mecze bramki stracone |
75% |
75% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
50% |
25% |
| Powyżej 1.5 |
75% |
50% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
25% |
| Powyżej 3.5 |
50% |
0% |
Ogólne statystyki dla NPFL
| Mecze (83) |
| Zwycięstwa u siebie |
61% |
| Remisy |
30% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
8% |
| Mecze rozegrane |
22% |
| Bramki (201) |
| Bramki na mecz |
2.42 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.70 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
0.72 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
81% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
53% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
47% |
| Powyżej 1.5 |
71% |
| Powyżej 2.5 |
42% |
| Powyżej 3.5 |
27% |
Enyimba kolejne 6 mecze
|
2026-10-25 |
Nasarawa United
|
- |
Enyimba
|
|
2026-11-01 |
Enyimba
|
- |
Kun Khalifat
|
|
2026-11-08 |
Ranchers Bees
|
- |
Enyimba
|
|
2026-11-15 |
Enyimba
|
- |
Ikorodu City
|
|
2026-11-22 |
Abia Warriors
|
- |
Enyimba
|
|
2026-11-29 |
Enyimba
|
- |
Barau
|
Warri Wolves kolejne 6 mecze
|
2026-10-25 |
Warri Wolves
|
- |
Kano Pillars
|
|
2026-11-01 |
Plateau United
|
- |
Warri Wolves
|
|
2026-11-08 |
Warri Wolves
|
- |
Katsina United
|
|
2026-11-15 |
Warri Wolves
|
- |
Sporting Lagos
|
|
2026-11-22 |
Nasarawa United
|
- |
Warri Wolves
|
|
2026-11-29 |
Warri Wolves
|
- |
Kun Khalifat
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.36 |
3.71 |
8.66 |
| Prawdopodobieństwo |
38% |
16% |
46% |
|
X2 @ 2.81 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.04 |
2.81 |
| Prawdopodobieństwo |
45% |
55% |
|
X2 @ 2.81 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.38 |
2.70 |
| Prawdopodobieństwo |
|
61% |
39% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.38 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.19 |
1.57 |
| Prawdopodobieństwo |
|
39% |
61% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.57 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
4.02 |
1.19 |
| Prawdopodobieństwo |
|
25% |
75% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.19 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.51 |
1.46 |
| Prawdopodobieństwo |
|
40% |
60% |
|
Nie @ 1.46 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-18 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!