League Two - Szkocja
sobota, 14.04.2018
15:00
15:00

Elgin

Edinburgh City
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Elgin |
| Na wyjeździe: | Edynburg |
| Odległość: | 189.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Borough Briggs |
| Pojemność: | 4 520 (478) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.90 | 3.75 | 4.00 | 1 | 1.25 | 1.80 | |||
| 49% | 23% | 28% | 1.90 | 63% | 37% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 82% | 18% | 59% | 41% | 33% | 67% |
Ostatnie 7 bezpośrednie spotkania
| 2018-02-24 | Edinburgh City | 4 - 0 | Elgin |
| 2017-12-09 | Elgin | 1 - 1 | Edinburgh City |
| 2017-08-26 | Edinburgh City | 0 - 3 | Elgin |
| 2017-03-25 | Edinburgh City | 3 - 0 | Elgin |
| 2017-01-28 | Elgin | 3 - 1 | Edinburgh City |
| 2016-10-08 | Edinburgh City | 1 - 2 | Elgin |
| 2016-08-13 | Elgin | 3 - 0 | Edinburgh City |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 2 | 7 | 6 | 2 | |
| 57% | 14% | 29% | 100% | 86% | 29% |
Elgin ostatnie 12 mecze
| 2018-04-07 | Annan | 4 - 1 | Elgin |
| 2018-03-31 | Elgin | 3 - 0 | Stirling |
| 2018-03-27 | Berwick | 2 - 2 | Elgin |
| 2018-03-24 | Stenhousemuir | 0 - 2 | Elgin |
| 2018-03-20 | Elgin | 0 - 2 | Stirling |
| 2018-03-17 | Cowdenbeath | 3 - 1 | Elgin |
| 2018-03-13 | Clyde | 1 - 0 | Elgin |
| 2018-03-10 | Elgin | 3 - 0 | Berwick |
| 2018-02-24 | Edinburgh City | 4 - 0 | Elgin |
| 2018-02-17 | Elgin | 2 - 2 | Montrose |
| 2018-02-10 | Elgin | 2 - 1 | Annan |
| 2018-02-03 | Stirling | 3 - 1 | Elgin |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 11 | 9 | 6 | |
| 33% | 17% | 50% | 92% | 75% | 50% |
Edinburgh City ostatnie 12 mecze
| 2018-04-07 | Edinburgh City | 1 - 4 | Stenhousemuir |
| 2018-03-31 | Montrose | 3 - 0 | Edinburgh City |
| 2018-03-27 | Stirling | 2 - 2 | Edinburgh City |
| 2018-03-24 | Berwick | 1 - 1 | Edinburgh City |
| 2018-03-20 | Edinburgh City | 0 - 3 | Clyde |
| 2018-03-17 | Edinburgh City | 2 - 2 | Stirling |
| 2018-03-13 | Edinburgh City | 1 - 1 | Cowdenbeath |
| 2018-03-10 | Annan | 2 - 3 | Edinburgh City |
| 2018-02-24 | Edinburgh City | 4 - 0 | Elgin |
| 2018-02-17 | Stenhousemuir | 1 - 0 | Edinburgh City |
| 2018-02-10 | Edinburgh City | 0 - 0 | Peterhead |
| 2018-02-03 | Clyde | 3 - 2 | Edinburgh City |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 5 | 5 | 10 | 8 | 6 | |
| 17% | 42% | 42% | 83% | 67% | 50% |
Tabela League Two
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 33 | +22 | 70 |
| 2 | Peterhead | 33 | +37 | 67 |
| 3 | Stirling | 33 | +12 | 54 |
| 4 | Stenhousemuir | 31 | +10 | 48 |
| 5 | Elgin | 33 | -6 | 47 |
| 6 | Clyde | 33 | 0 | 45 |
| 7 | Annan | 33 | +5 | 41 |
| 8 | Edinburgh City | 33 | -22 | 29 |
| 9 | Berwick | 31 | -29 | 29 |
| 10 | Cowdenbeath | 33 | -29 | 22 |
Chronologia meczów w lidze
| Elgin | |
| Edinburgh City | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Elgin | Edinburgh City |
|---|---|---|---|
| 1 | Montrose | 2 - 2 | 3 - 0 |
| 2 | Peterhead | 0 - 2 | 3 - 0 |
| 3 | Stirling | 3 - 0 | 2 - 2 |
| 4 | Stenhousemuir | 2 - 0 | 1 - 0 |
| 5 | Elgin | - | 1 - 1 |
| 6 | Clyde | 2 - 1 | 3 - 2 |
| 7 | Annan | 2 - 1 | 2 - 3 |
| 8 | Edinburgh City | 1 - 1 | - |
| 9 | Berwick | 3 - 0 | 1 - 1 |
| 10 | Cowdenbeath | 1 - 0 | 0 - 2 |
Pozycja w lidze
| Elgin | Edinburgh City | |
| Pozycja | 5 | 8 |
| Punkty | 47 | 29 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 1 | 8 |
| Punkty | 33 | 13 |
Forma w lidze
| Elgin | Edinburgh City | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
14
5 14 |
7
8 18 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
10
3 3 |
3
4 9 |
Bramki w lidze
| Elgin | Edinburgh City | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
52
58 |
34
56 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
30
14 |
16
28 |
Ogólne statystyki dla League Two
| Mecze (163) | |
| Zwycięstwa u siebie | 41% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 36% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (462) | |
| Bramki na mecz | 2.83 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.47 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.36 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 69% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 51% |
| Powyżej 1.5 | 77% |
| Powyżej 2.5 | 55% |
| Powyżej 3.5 | 32% |
Elgin kolejne 6 mecze
| 2018-04-21 | Elgin | - | Peterhead |
| 2018-04-28 | Montrose | - | Elgin |
| 2018-07-14 | Ross County | - | Elgin |
| 2018-07-21 | Arbroath | - | Elgin |
| 2018-07-24 | Elgin | - | Alloa |
| 2018-07-28 | Elgin | - | Dundee Utd |
Edinburgh City kolejne 6 mecze
| 2018-04-21 | Edinburgh City | - | Clyde |
| 2018-04-28 | Peterhead | - | Edinburgh City |
| 2018-07-14 | Clyde | - | Edinburgh City |
| 2018-07-17 | Motherwell | - | Edinburgh City |
| 2018-07-21 | Edinburgh City | - | Queen of South |
| 2018-07-28 | Edinburgh City | - | Stranraer |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 3.75 | 4.00 |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 23% | 28% |
| 1 @ 1.90 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 1.80 |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 82% | 18% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.07 | |
| Prawdopodobieństwo | 59% | 41% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.72 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 1.39 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.39 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Nie @ 2.10 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-14 12:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!