Serie A - Ekwador
wtorek, 13.03.2018
00:30
00:30

El Nacional

Macara
1 - 2
(1 - 1, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Quito |
| Na wyjeździe: | Ambato |
| Odległość: | 113.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Olimpico Atahualpa |
| Pojemność: | 40 948 (35 742) |
| Wymiary: | 105 x 70 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 00:30 (19:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.20 | 3.29 | 1 | 1.33 | 1.66 | |||
| 39% | 32% | 29% | 2.10 | 65% | 35% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.18 | 2.00 | 1.80 | 3.29 | 1.29 | ||||||
| 91% | 9% | 72% | 28% | 29% | 71% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-10-07 | El Nacional | 1 - 0 | Macara |
| 2017-09-17 | Macara | 3 - 2 | El Nacional |
| 2017-06-03 | El Nacional | 2 - 0 | Macara |
| 2017-03-12 | Macara | 1 - 0 | El Nacional |
| 2013-12-01 | El Nacional | 2 - 0 | Macara |
| 2013-07-13 | Macara | 1 - 1 | El Nacional |
| 2013-06-27 | El Nacional | 3 - 1 | Macara |
| 2013-02-02 | Macara | 2 - 1 | El Nacional |
| 2012-11-11 | El Nacional | 2 - 1 | Macara |
| 2012-08-05 | Macara | 2 - 1 | El Nacional |
| 2012-05-23 | El Nacional | 3 - 1 | Macara |
| 2012-03-04 | Macara | 1 - 2 | El Nacional |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 10 | 7 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 83% | 58% | 25% |
El Nacional ostatnie 12 mecze
| 2018-03-06 | San Jose | 1 - 1 | El Nacional |
| 2018-03-03 | Aucas | 3 - 0 | El Nacional |
| 2018-02-25 | Delfin | 1 - 3 | El Nacional |
| 2018-02-22 | El Nacional | 3 - 2 | San Jose |
| 2018-02-17 | El Nacional | 1 - 2 | Emelec |
| 2017-12-09 | El Nacional | 3 - 1 | Emelec |
| 2017-12-02 | Clan Juvenil | 2 - 2 | El Nacional |
| 2017-11-26 | El Nacional | 3 - 1 | U. Catolica |
| 2017-11-18 | Dep. Cuenca | 1 - 2 | El Nacional |
| 2017-11-11 | El Nacional | 1 - 0 | Guayaquil City |
| 2017-11-04 | LDU Quito | 0 - 3 | El Nacional |
| 2017-10-28 | Ind. del Valle | 2 - 2 | El Nacional |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 11 | 10 | 6 | |
| 58% | 25% | 17% | 92% | 83% | 50% |
Macara ostatnie 12 mecze
| 2018-03-06 | Macara | 2 - 1 | Delfin |
| 2018-02-24 | Emelec | 2 - 0 | Macara |
| 2018-02-17 | Macara | 1 - 3 | Ind. del Valle |
| 2018-01-27 | Dep. Tachira | 0 - 0 | Macara |
| 2018-01-22 | Macara | 1 - 1 | Dep. Tachira |
| 2017-12-09 | Barcelona SC | 0 - 1 | Macara |
| 2017-12-03 | Macara | 0 - 0 | Ind. del Valle |
| 2017-11-26 | Delfin | 1 - 1 | Macara |
| 2017-11-19 | Macara | 1 - 0 | Fuerza Amarilla |
| 2017-11-11 | Macara | 2 - 1 | U. Catolica |
| 2017-11-03 | Clan Juvenil | 1 - 0 | Macara |
| 2017-10-29 | Macara | 1 - 0 | Emelec |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 6 | 3 | 1 | |
| 42% | 33% | 25% | 50% | 25% | 8% |
Tabela Serie A
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Emelec | 4 | +9 | 12 |
| 2 | Barcelona SC | 4 | +3 | 10 |
| 3 | Ind. del Valle | 4 | +3 | 8 |
| 4 | LDU Quito | 4 | +1 | 7 |
| 5 | U. Catolica | 4 | +2 | 6 |
| 6 | Aucas | 4 | +2 | 5 |
| 7 | Dep. Cuenca | 4 | -4 | 4 |
| 8 | El Nacional | 3 | -2 | 3 |
| 9 | Macara | 3 | -3 | 3 |
| 10 | Tecnico U. | 4 | -3 | 2 |
| 11 | Guayaquil City | 4 | -4 | 2 |
| 12 | Delfin | 4 | -4 | 1 |
Chronologia meczów w lidze
| El Nacional | |
| Macara | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | El Nacional | Macara |
|---|---|---|---|
| 1 | Emelec | 1 - 2 | 2 - 0 |
| 2 | Barcelona SC | ||
| 3 | Ind. del Valle | ||
| 4 | LDU Quito | ||
| 5 | U. Catolica | ||
| 6 | Aucas | ||
| 7 | Dep. Cuenca | ||
| 8 | El Nacional | - | |
| 9 | Macara | - | |
| 10 | Tecnico U. | ||
| 11 | Guayaquil City | ||
| 12 | Delfin |
Pozycja w lidze
| El Nacional | Macara | |
| Pozycja | 8 | 9 |
| Punkty | 3 | 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 11 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| El Nacional | Macara | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 2 |
1
0 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 1 |
0
0 1 |
Bramki w lidze
| El Nacional | Macara | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
4
6 |
3
6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
2 |
0
2 |
Ogólne statystyki dla Serie A
| Mecze (23) | |
| Zwycięstwa u siebie | 39% |
| Remisy | 26% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 35% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (56) | |
| Bramki na mecz | 2.43 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.26 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.17 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 70% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 74% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 57% |
| Powyżej 1.5 | 74% |
| Powyżej 2.5 | 52% |
| Powyżej 3.5 | 22% |
El Nacional kolejne 6 mecze
| 2018-03-18 | Barcelona SC | - | El Nacional |
| 2018-03-25 | El Nacional | - | Guayaquil City |
| 2018-04-01 | Dep. Cuenca | - | El Nacional |
| 2018-04-07 | El Nacional | - | U. Catolica |
| 2018-04-15 | LDU Quito | - | El Nacional |
| 2018-04-22 | El Nacional | - | Ind. del Valle |
Macara kolejne 6 mecze
| 2018-03-17 | Macara | - | Aucas |
| 2018-03-25 | Macara | - | Tecnico U. |
| 2018-04-01 | Barcelona SC | - | Macara |
| 2018-04-10 | Macara | - | Guayaquil City |
| 2018-04-15 | Dep. Cuenca | - | Macara |
| 2018-04-22 | Macara | - | LDU Quito |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 3.20 | 3.29 |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 32% | 29% |
| 1 @ 2.10 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 1.66 |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.18 | |
| Prawdopodobieństwo | 91% | 9% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 72% | 28% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.00 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.29 | 1.29 | |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 71% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.29 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.78 | 1.93 | |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% | |
| Tak @ 1.78 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-12 20:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!