League One - Szkocja
sobota, 05.02.2022
15:00
15:00

East Fife

Clyde
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Methil |
| Na wyjeździe: | Cumbernauld |
| Odległość: | 65.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Bayview Stadium |
| Pojemność: | 2 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.80 | 3.50 | 4.00 | X2 | 1.22 | 1.90 | |||
| 20% | 32% | 48% | 1.90 | 30% | 70% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.70 | 2.10 | 2.62 | 1.44 | ||||||
| 87% | 13% | 59% | 41% | 31% | 69% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2021-11-20 | Clyde | 3 - 1 | East Fife |
| 2021-09-25 | East Fife | 0 - 2 | Clyde |
| 2021-05-06 | Clyde | 2 - 1 | East Fife |
| 2021-04-01 | East Fife | 1 - 0 | Clyde |
| 2021-03-20 | Clyde | 1 - 3 | East Fife |
| 2020-01-25 | Clyde | 2 - 1 | East Fife |
| 2019-11-26 | East Fife | 0 - 0 | Clyde |
| 2019-08-03 | Clyde | 1 - 1 | East Fife |
| 2017-11-18 | Clyde | 0 - 2 | East Fife |
| 2016-04-16 | Clyde | 0 - 0 | East Fife |
| 2016-01-30 | East Fife | 2 - 0 | Clyde |
| 2015-12-12 | Clyde | 2 - 0 | East Fife |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 4 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 33% | 17% |
East Fife ostatnie 12 mecze
| 2022-01-29 | East Fife | 0 - 0 | Peterhead |
| 2022-01-22 | East Fife | 0 - 2 | Falkirk |
| 2022-01-15 | Dumbarton | 2 - 0 | East Fife |
| 2022-01-08 | Airdrieonians | 3 - 0 | East Fife |
| 2022-01-02 | East Fife | 0 - 2 | Montrose |
| 2021-12-26 | Cove Rangers | 4 - 2 | East Fife |
| 2021-12-11 | Peterhead | 1 - 1 | East Fife |
| 2021-12-04 | East Fife | 1 - 1 | Alloa |
| 2021-11-20 | Clyde | 3 - 1 | East Fife |
| 2021-11-13 | East Fife | 0 - 1 | Airdrieonians |
| 2021-11-06 | Queen's Park | 1 - 1 | East Fife |
| 2021-10-30 | East Fife | 2 - 1 | Dumbarton |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 10 | 4 | 2 | |
| 8% | 33% | 58% | 83% | 33% | 17% |
Clyde ostatnie 12 mecze
| 2022-01-29 | Clyde | 2 - 1 | Alloa |
| 2022-01-25 | Clyde | 2 - 2 | Airdrieonians |
| 2022-01-22 | Clyde | 1 - 1 | Queen's Park |
| 2022-01-15 | Peterhead | 1 - 1 | Clyde |
| 2022-01-08 | Clyde | 0 - 1 | Cove Rangers |
| 2021-12-26 | Falkirk | 1 - 2 | Clyde |
| 2021-12-11 | Alloa | 0 - 1 | Clyde |
| 2021-12-04 | Clyde | 2 - 2 | Peterhead |
| 2021-11-20 | Clyde | 3 - 1 | East Fife |
| 2021-11-13 | Queen's Park | 0 - 0 | Clyde |
| 2021-11-06 | Dumbarton | 1 - 1 | Clyde |
| 2021-10-30 | Clyde | 1 - 3 | Falkirk |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 6 | 2 | 9 | 6 | 4 | |
| 33% | 50% | 17% | 75% | 50% | 33% |
Tabela League One
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cove Rangers | 23 | +25 | 50 |
| 2 | Airdrieonians | 23 | +12 | 43 |
| 3 | Montrose | 23 | +19 | 42 |
| 4 | Queen's Park | 21 | +13 | 30 |
| 5 | Clyde | 23 | -10 | 29 |
| 6 | Falkirk | 22 | -3 | 28 |
| 7 | Peterhead | 22 | -4 | 24 |
| 8 | Alloa | 22 | -8 | 22 |
| 9 | Dumbarton | 22 | -15 | 22 |
| 10 | East Fife | 23 | -29 | 14 |
Chronologia meczów w lidze
| East Fife | |
| Clyde | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | East Fife | Clyde |
|---|---|---|---|
| 1 | Cove Rangers | 4 - 2 | 3 - 0 |
| 2 | Airdrieonians | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 3 | Montrose | 0 - 2 | 2 - 2 |
| 4 | Queen's Park | 1 - 1 | 0 - 0 |
| 5 | Clyde | 0 - 2 | - |
| 6 | Falkirk | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 7 | Peterhead | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 8 | Alloa | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 9 | Dumbarton | 2 - 1 | 1 - 1 |
| 10 | East Fife | - | 0 - 2 |
Pozycja w lidze
| East Fife | Clyde | |
| Pozycja | 10 | 5 |
| Punkty | 14 | 29 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 6 |
| Punkty | 12 | 13 |
Forma w lidze
| East Fife | Clyde | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
5 15 |
7
8 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
3 5 |
3
4 4 |
Bramki w lidze
| East Fife | Clyde | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
21
50 |
29
39 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
11
14 |
12
16 |
Ogólne statystyki dla League One
| Mecze (112) | |
| Zwycięstwa u siebie | 41% |
| Remisy | 29% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 30% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (329) | |
| Bramki na mecz | 2.94 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.62 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.32 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 76% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 76% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 57% |
| Powyżej 1.5 | 84% |
| Powyżej 2.5 | 58% |
| Powyżej 3.5 | 30% |
East Fife kolejne 6 mecze
| 2022-02-12 | Alloa | - | East Fife |
| 2022-02-19 | East Fife | - | Queen's Park |
| 2022-02-26 | Falkirk | - | East Fife |
| 2022-03-05 | Montrose | - | East Fife |
| 2022-03-12 | East Fife | - | Dumbarton |
| 2022-03-19 | Clyde | - | East Fife |
Clyde kolejne 6 mecze
| 2022-02-12 | Clyde | - | Dumbarton |
| 2022-02-19 | Montrose | - | Clyde |
| 2022-02-26 | Airdrieonians | - | Clyde |
| 2022-03-05 | Clyde | - | Falkirk |
| 2022-03-12 | Cove Rangers | - | Clyde |
| 2022-03-19 | Clyde | - | East Fife |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 3.50 | 4.00 |
| Prawdopodobieństwo | 20% | 32% | 48% |
| X2 @ 1.90 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 1.90 |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% |
| X2 @ 1.90 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 87% | 13% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.70 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 59% | 41% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.70 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 1.44 | |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.44 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.66 | 2.10 | |
| Prawdopodobieństwo | 58% | 42% | |
| Tak @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-02-05 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!