Premiership - Irlandia Półn.
sobota, 18.08.2018
15:00
15:00

Dungannon

Cliftonville
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Dungannon |
| Na wyjeździe: | Belfast |
| Odległość: | 54.5 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stangmore Park |
| Pojemność: | 5 000 (600) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.75 | 3.80 | 1.70 | 2 | 2.10 | 1.16 | |||
| 33% | 5% | 61% | 1.70 | 33% | 67% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.16 | 4.50 | 1.60 | 2.30 | 2.37 | 1.53 | ||||||
| 94% | 6% | 73% | 27% | 15% | 85% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-01-20 | Cliftonville | 3 - 0 | Dungannon |
| 2017-10-28 | Dungannon | 0 - 4 | Cliftonville |
| 2017-09-09 | Cliftonville | 2 - 1 | Dungannon |
| 2017-03-18 | Dungannon | 2 - 2 | Cliftonville |
| 2016-11-05 | Dungannon | 1 - 1 | Cliftonville |
| 2016-08-20 | Cliftonville | 1 - 2 | Dungannon |
| 2016-03-12 | Dungannon | 2 - 2 | Cliftonville |
| 2015-12-12 | Cliftonville | 1 - 0 | Dungannon |
| 2015-10-14 | Dungannon | 1 - 1 | Cliftonville |
| 2015-10-10 | Dungannon | 0 - 1 | Cliftonville |
| 2015-01-03 | Dungannon | 1 - 1 | Cliftonville |
| 2014-11-01 | Dungannon | 1 - 3 | Cliftonville |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 5 | 6 | 10 | 7 | 4 | |
| 8% | 42% | 50% | 83% | 58% | 33% |
Dungannon ostatnie 12 mecze
| 2018-08-10 | Newry City | 2 - 1 | Dungannon |
| 2018-08-04 | Dungannon | 0 - 2 | Ballymena |
| 2018-04-28 | Ards | 3 - 4 | Dungannon |
| 2018-04-21 | Dungannon | 4 - 2 | Warrenpoint |
| 2018-04-17 | Glentoran | 4 - 2 | Dungannon |
| 2018-04-14 | Ballinamallard | 2 - 2 | Dungannon |
| 2018-04-07 | Dungannon | 2 - 0 | C. Rangers |
| 2018-03-31 | Warrenpoint | 3 - 0 | Dungannon |
| 2018-03-23 | Dungannon | 3 - 2 | Glenavon |
| 2018-03-17 | Crusaders | 3 - 0 | Dungannon |
| 2018-03-06 | Dungannon | 2 - 3 | Ballymena |
| 2018-02-27 | C. Rangers | 1 - 0 | Dungannon |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 11 | 9 | 6 | |
| 33% | 8% | 58% | 92% | 75% | 50% |
Cliftonville ostatnie 12 mecze
| 2018-08-11 | Cliftonville | 1 - 2 | Coleraine |
| 2018-08-04 | Glentoran | 1 - 2 | Cliftonville |
| 2018-07-19 | Nordsjaelland | 2 - 1 | Cliftonville |
| 2018-07-12 | Cliftonville | 0 - 1 | Nordsjaelland |
| 2018-05-12 | Cliftonville | 3 - 2 | Glentoran |
| 2018-05-09 | Cliftonville | 4 - 0 | Ballymena |
| 2018-05-05 | Cliftonville | 1 - 3 | Coleraine |
| 2018-04-28 | Linfield | 1 - 2 | Cliftonville |
| 2018-04-21 | Crusaders | 1 - 1 | Cliftonville |
| 2018-04-14 | Cliftonville | 1 - 3 | Glenavon |
| 2018-04-07 | Coleraine | 2 - 1 | Cliftonville |
| 2018-04-03 | Ballymena | 0 - 3 | Cliftonville |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 1 | 6 | 11 | 10 | 4 | |
| 42% | 8% | 50% | 92% | 83% | 33% |
Tabela Premiership
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Linfield | 2 | +4 | 6 |
| 3 | Glenavon | 3 | +2 | 6 |
| 4 | Crusaders | 2 | +2 | 4 |
| 5 | Ballymena | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Glentoran | 2 | +1 | 3 |
| 7 | Cliftonville | 2 | 0 | 3 |
| 8 | Newry City | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Institute | 2 | -2 | 3 |
| 10 | Dungannon | 2 | -3 | 0 |
| 11 | Ards | 2 | -4 | 0 |
| 12 | Warrenpoint | 2 | -5 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Dungannon | |
| Cliftonville | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Dungannon | Cliftonville |
|---|---|---|---|
| 1 | Coleraine | ||
| 2 | Linfield | ||
| 3 | Glenavon | ||
| 4 | Crusaders | ||
| 5 | Ballymena | 0 - 2 | |
| 6 | Glentoran | 1 - 2 | |
| 7 | Cliftonville | - | |
| 8 | Newry City | ||
| 9 | Institute | ||
| 10 | Dungannon | - | |
| 11 | Ards | ||
| 12 | Warrenpoint |
Pozycja w lidze
| Dungannon | Cliftonville | |
| Pozycja | 10 | 7 |
| Punkty | 0 | 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 4 |
| Punkty | 0 | 3 |
Forma w lidze
| Dungannon | Cliftonville | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 2 |
1
0 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 1 |
1
0 0 |
Bramki w lidze
| Dungannon | Cliftonville | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
4 |
3
3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
2 |
2
1 |
Ogólne statystyki dla Premiership
| Mecze (13) | |
| Zwycięstwa u siebie | 38% |
| Remisy | 8% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 54% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (40) | |
| Bramki na mecz | 3.08 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.54 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.54 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 77% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 54% |
| Powyżej 1.5 | 85% |
| Powyżej 2.5 | 69% |
| Powyżej 3.5 | 23% |
Dungannon kolejne 6 mecze
| 2018-08-25 | Glentoran | - | Dungannon |
| 2018-08-28 | Dungannon | - | Limavady Utd |
| 2018-09-01 | Institute | - | Dungannon |
| 2018-09-15 | Linfield | - | Dungannon |
| 2018-09-22 | Dungannon | - | Ards |
| 2018-09-25 | Dungannon | - | Crusaders |
Cliftonville kolejne 6 mecze
| 2018-08-25 | Cliftonville | - | Linfield |
| 2018-08-28 | Cliftonville | - | Lisburn Distillery |
| 2018-09-01 | Newry City | - | Cliftonville |
| 2018-09-07 | Cliftonville | - | Institute |
| 2018-09-15 | Warrenpoint | - | Cliftonville |
| 2018-09-22 | Cliftonville | - | Ballymena |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.75 | 3.80 | 1.70 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 5% | 61% |
| 2 @ 1.70 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.16 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% |
| X2 @ 1.16 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 4.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 94% | 6% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.16 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.60 | 2.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 73% | 27% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.60 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.53 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% | |
| Tak @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-18 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!