Liga I - Rumunia
czwartek, 10.02.2022
17:55
17:55

Din. Bucharest

CS U. Craiova
1 - 6
(0 - 2, 1 - 4)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Bukareszt |
| Na wyjeździe: | Craiova |
| Odległość: | 183.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Dinamo |
| Pojemność: | 15 032 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:55 (19:55 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9.00 | 4.00 | 1.45 | 2 | 2.62 | 1.07 | |||
| 17% | 26% | 57% | 1.45 | 23% | 77% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 67% | 33% | 47% | 53% | 26% | 74% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2021-09-27 | CS U. Craiova | 5 - 0 | Din. Bucharest |
| 2021-02-06 | CS U. Craiova | 1 - 0 | Din. Bucharest |
| 2020-10-18 | Din. Bucharest | 0 - 1 | CS U. Craiova |
| 2019-11-04 | CS U. Craiova | 4 - 1 | Din. Bucharest |
| 2019-07-21 | Din. Bucharest | 0 - 2 | CS U. Craiova |
| 2018-12-15 | Din. Bucharest | 3 - 0 | CS U. Craiova |
| 2018-09-01 | CS U. Craiova | 3 - 0 | Din. Bucharest |
| 2018-03-06 | CS U. Craiova | 1 - 0 | Din. Bucharest |
| 2018-02-04 | Din. Bucharest | 2 - 2 | CS U. Craiova |
| 2017-09-16 | CS U. Craiova | 2 - 2 | Din. Bucharest |
| 2017-04-22 | CS U. Craiova | 2 - 2 | Din. Bucharest |
| 2017-03-29 | CS U. Craiova | 0 - 0 | Din. Bucharest |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 8 | 7 | 5 | |
| 8% | 33% | 58% | 67% | 58% | 42% |
Din. Bucharest ostatnie 12 mecze
| 2022-02-07 | Botosani | 4 - 0 | Din. Bucharest |
| 2022-01-30 | Din. Bucharest | 0 - 3 | FCSB |
| 2022-01-21 | Arges Pitesti | 2 - 1 | Din. Bucharest |
| 2022-01-15 | Din. Bucharest | 2 - 2 | Farul Constanta |
| 2021-12-20 | Din. Bucharest | 0 - 2 | Farul Constanta |
| 2021-12-16 | Mioveni | 2 - 1 | Din. Bucharest |
| 2021-12-13 | Din. Bucharest | 1 - 0 | Chindia |
| 2021-12-03 | Acad. Clinceni | 1 - 0 | Din. Bucharest |
| 2021-11-26 | Din. Bucharest | 0 - 0 | U Craiova 1948 |
| 2021-11-22 | Voluntari | 2 - 1 | Din. Bucharest |
| 2021-11-07 | Din. Bucharest | 0 - 3 | CFR Cluj |
| 2021-10-31 | Sepsi | 4 - 1 | Din. Bucharest |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 9 | 9 | 8 | 3 | |
| 8% | 17% | 75% | 75% | 67% | 25% |
CS U. Craiova ostatnie 12 mecze
| 2022-02-05 | CS U. Craiova | 1 - 1 | CFR Cluj |
| 2022-01-28 | Sepsi | 3 - 1 | CS U. Craiova |
| 2022-01-22 | CS U. Craiova | 1 - 0 | Rapid Bucuresti |
| 2022-01-09 | Paks | 2 - 5 | CS U. Craiova |
| 2021-12-18 | Gaz Metan | 1 - 1 | CS U. Craiova |
| 2021-12-14 | CS U. Craiova | 0 - 0 | UTA Arad |
| 2021-12-11 | Voluntari | 1 - 1 | CS U. Craiova |
| 2021-12-06 | Botosani | 2 - 2 | CS U. Craiova |
| 2021-11-28 | CS U. Craiova | 2 - 3 | FCSB |
| 2021-11-21 | Arges Pitesti | 3 - 2 | CS U. Craiova |
| 2021-11-07 | Farul Constanta | 1 - 0 | CS U. Craiova |
| 2021-10-30 | CS U. Craiova | 5 - 2 | Mioveni |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 9 | 6 | 6 | |
| 25% | 42% | 33% | 75% | 50% | 50% |
Tabela Liga I
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CFR Cluj | 25 | +24 | 61 |
| 2 | FCSB | 25 | +27 | 55 |
| 3 | Voluntari | 25 | +7 | 43 |
| 4 | Botosani | 24 | +7 | 41 |
| 5 | CS U. Craiova | 24 | +12 | 36 |
| 6 | Farul Constanta | 24 | +10 | 36 |
| 7 | Rapid Bucuresti | 25 | +4 | 35 |
| 8 | Arges Pitesti | 25 | +2 | 35 |
| 9 | UTA Arad | 25 | +2 | 32 |
| 10 | Sepsi | 25 | +5 | 32 |
| 11 | Chindia | 25 | -3 | 28 |
| 12 | Mioveni | 25 | -12 | 27 |
| 13 | U Craiova 1948 | 24 | -6 | 23 |
| 14 | Din. Bucharest | 24 | -36 | 12 |
| 15 | Acad. Clinceni | 24 | -32 | 11 |
| 16 | Gaz Metan | 25 | -11 | 2 |
Chronologia meczów w lidze
| Din. Bucharest | |
| CS U. Craiova | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Din. Bucharest | CS U. Craiova |
|---|---|---|---|
| 1 | CFR Cluj | 0 - 3 | 1 - 0 |
| 2 | FCSB | 0 - 3 | 4 - 1 |
| 3 | Voluntari | 3 - 2 | 1 - 1 |
| 4 | Botosani | 1 - 2 | 2 - 2 |
| 5 | CS U. Craiova | - | |
| 6 | Farul Constanta | 0 - 2 | 1 - 0 |
| 7 | Rapid Bucuresti | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 8 | Arges Pitesti | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 9 | UTA Arad | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 10 | Sepsi | 3 - 1 | |
| 11 | Chindia | 1 - 0 | 0 - 1 |
| 12 | Mioveni | 0 - 1 | |
| 13 | U Craiova 1948 | 0 - 0 | 0 - 2 |
| 14 | Din. Bucharest | - | |
| 15 | Acad. Clinceni | 3 - 1 | |
| 16 | Gaz Metan | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Din. Bucharest | CS U. Craiova | |
| Pozycja | 14 | 5 |
| Punkty | 12 | 36 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 15 | 10 |
| Punkty | 12 | 12 |
Forma w lidze
| Din. Bucharest | CS U. Craiova | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
3 18 |
10
6 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
3 6 |
3
3 6 |
Bramki w lidze
| Din. Bucharest | CS U. Craiova | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
16
52 |
39
27 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
11
19 |
13
18 |
Ogólne statystyki dla Liga I
| Mecze (197) | |
| Zwycięstwa u siebie | 41% |
| Remisy | 30% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 28% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (407) | |
| Bramki na mecz | 2.07 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.17 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.89 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 65% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 61% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 40% |
| Powyżej 1.5 | 59% |
| Powyżej 2.5 | 34% |
| Powyżej 3.5 | 16% |
Din. Bucharest kolejne 6 mecze
| 2022-02-13 | UTA Arad | - | Din. Bucharest |
| 2022-02-18 | Din. Bucharest | - | Gaz Metan |
| 2022-02-26 | Rapid Bucuresti | - | Din. Bucharest |
| 2022-03-01 | Din. Bucharest | - | Sepsi |
| 2022-03-06 | CFR Cluj | - | Din. Bucharest |
| 2022-03-13 | Rapid Bucuresti | - | Din. Bucharest |
CS U. Craiova kolejne 6 mecze
| 2022-02-14 | CS U. Craiova | - | U Craiova 1948 |
| 2022-02-21 | Acad. Clinceni | - | CS U. Craiova |
| 2022-02-25 | CS U. Craiova | - | Chindia |
| 2022-03-02 | Mioveni | - | CS U. Craiova |
| 2022-03-07 | CS U. Craiova | - | Farul Constanta |
| 2022-03-11 | CS U. Craiova | - | Arges Pitesti |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 9.00 | 4.00 | 1.45 |
| Prawdopodobieństwo | 17% | 26% | 57% |
| 2 @ 1.45 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.62 | 1.07 |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 77% |
| X2 @ 1.07 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 3.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.33 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.70 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 26% | 74% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.37 | 1.53 | |
| Prawdopodobieństwo | 43% | 57% | |
| Nie @ 1.53 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-02-10 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!