Peru
sobota, 21.04.2018
02:00
Dep. Municipal
Binacional
4 - 0
(2 - 0, 2 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Lima |
| Na wyjeździe: |
Desaguadero |
| Odległość: |
995.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Ivan Elias Moreno
(Villa El Salvador)
|
| Pojemność: |
12 000 (10 000) |
| Wymiary: |
105 x 70 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
02:00 (20:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.50 |
4.00 |
5.75 |
1 |
|
|
|
1.14 |
2.50 |
| 42% |
33% |
25% |
1.50 |
|
|
|
76% |
24% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.28 |
3.50 |
|
|
|
1.85 |
1.95 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 72% |
28% |
|
|
|
49% |
51% |
|
|
|
29% |
71% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
|
2018-03-06 |
Binacional
|
0 - 0 |
Dep. Municipal
|
Dep. Municipal ostatnie 12 mecze
|
2018-04-16 |
Huancayo
|
2 - 1 |
Dep. Municipal
|
|
2018-04-11 |
Dep. Municipal
|
2 - 1 |
Union Comercio
|
|
2018-04-07 |
AD Cantolao
|
1 - 1 |
Dep. Municipal
|
|
2018-04-01 |
Dep. Municipal
|
3 - 0 |
Garcilaso
|
|
2018-03-14 |
Melgar
|
2 - 0 |
Dep. Municipal
|
|
2018-03-11 |
Dep. Municipal
|
3 - 2 |
Sport Boys
|
|
2018-03-06 |
Binacional
|
0 - 0 |
Dep. Municipal
|
|
2018-02-28 |
Dep. Municipal
|
2 - 3 |
Huancayo
|
|
2018-02-24 |
Union Comercio
|
2 - 1 |
Dep. Municipal
|
|
2018-02-18 |
Dep. Municipal
|
3 - 0 |
AD Cantolao
|
|
2018-02-09 |
Garcilaso
|
5 - 1 |
Dep. Municipal
|
|
2018-02-03 |
Dep. Municipal
|
1 - 3 |
Melgar
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
11 |
9 |
4 |
| 33% |
17% |
50% |
|
92% |
75% |
33% |
Binacional ostatnie 12 mecze
|
2018-04-17 |
Binacional
|
2 - 1 |
Sport Boys
|
|
2018-04-12 |
Binacional
|
2 - 2 |
Melgar
|
|
2018-04-10 |
Huancayo
|
2 - 2 |
Binacional
|
|
2018-03-30 |
Binacional
|
3 - 0 |
Union Comercio
|
|
2018-03-16 |
AD Cantolao
|
0 - 0 |
Binacional
|
|
2018-03-10 |
Garcilaso
|
1 - 0 |
Binacional
|
|
2018-03-06 |
Binacional
|
0 - 0 |
Dep. Municipal
|
|
2018-02-28 |
Sport Boys
|
0 - 1 |
Binacional
|
|
2018-02-25 |
Melgar
|
1 - 1 |
Binacional
|
|
2018-02-20 |
Binacional
|
2 - 2 |
Huancayo
|
|
2018-02-12 |
Union Comercio
|
1 - 2 |
Binacional
|
|
2018-02-03 |
Binacional
|
0 - 2 |
AD Cantolao
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
8 |
6 |
3 |
| 33% |
50% |
17% |
|
67% |
50% |
25% |
Dep. Municipal kolejne 6 mecze
|
2018-04-29 |
Sport Boys
|
- |
Dep. Municipal
|
|
2018-05-19 |
Binacional
|
- |
Dep. Municipal
|
|
2018-05-26 |
Dep. Municipal
|
- |
Sport Rosario
|
|
2018-06-02 |
Dep. Municipal
|
- |
Sporting Cristal
|
|
2018-06-06 |
A. Lima
|
- |
Dep. Municipal
|
|
2018-06-09 |
Dep. Municipal
|
- |
Union Comercio
|
Binacional kolejne 6 mecze
|
2018-04-28 |
Binacional
|
- |
Garcilaso
|
|
2018-05-19 |
Binacional
|
- |
Dep. Municipal
|
|
2018-05-28 |
Garcilaso
|
- |
Binacional
|
|
2018-05-30 |
Binacional
|
- |
Comerciantes Un
|
|
2018-06-02 |
Melgar
|
- |
Binacional
|
|
2018-06-05 |
Binacional
|
- |
Cajamarca
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.50 |
4.00 |
5.75 |
| Prawdopodobieństwo |
42% |
33% |
25% |
|
1 @ 1.50 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.14 |
2.50 |
| Prawdopodobieństwo |
76% |
24% |
|
1X @ 1.14 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.28 |
3.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
72% |
28% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.28 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.85 |
1.95 |
| Prawdopodobieństwo |
|
49% |
51% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.95 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.25 |
1.33 |
| Prawdopodobieństwo |
|
29% |
71% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.33 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.00 |
1.72 |
| Prawdopodobieństwo |
|
48% |
52% |
|
Nie @ 1.72 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-21 00:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!