Primera División - Chile
sobota, 10.02.2018
21:00
21:00

Deportes Iquique

U. De Chile
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Iquique |
| Na wyjeździe: | Santiago |
| Odległość: | 1 472.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Tierra de Campeones |
| Pojemność: | 12 000 |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 21:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.39 | 2.10 | X2 | 1.75 | 1.30 | |||
| 31% | 32% | 37% | 1.30 | 39% | 61% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.80 | 2.00 | 2.75 | 1.39 | ||||||
| 95% | 5% | 91% | 9% | 41% | 59% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-12-09 | U. De Chile | 1 - 0 | Deportes Iquique |
| 2017-02-05 | Deportes Iquique | 2 - 0 | U. De Chile |
| 2016-11-05 | U. De Chile | 2 - 2 | Deportes Iquique |
| 2016-09-29 | U. De Chile | 2 - 2 | Deportes Iquique |
| 2016-09-21 | Deportes Iquique | 1 - 1 | U. De Chile |
| 2016-04-09 | U. De Chile | 2 - 1 | Deportes Iquique |
| 2015-11-07 | Deportes Iquique | 5 - 3 | U. De Chile |
| 2015-02-03 | U. De Chile | 2 - 3 | Deportes Iquique |
| 2014-08-15 | Deportes Iquique | 2 - 2 | U. De Chile |
| 2014-03-15 | U. De Chile | 3 - 1 | Deportes Iquique |
| 2013-12-22 | U. De Chile | 4 - 0 | Deportes Iquique |
| 2013-12-20 | Deportes Iquique | 0 - 1 | U. De Chile |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 10 | 8 | 7 | |
| 25% | 33% | 42% | 83% | 67% | 58% |
Deportes Iquique ostatnie 12 mecze
| 2018-02-04 | Everton | 2 - 3 | Deportes Iquique |
| 2017-12-09 | U. De Chile | 1 - 0 | Deportes Iquique |
| 2017-12-02 | Deportes Iquique | 2 - 1 | San Luis |
| 2017-11-25 | Palestino | 1 - 0 | Deportes Iquique |
| 2017-11-05 | Deportes Iquique | 0 - 1 | O'Higgins |
| 2017-10-28 | U. Espanola | 4 - 2 | Deportes Iquique |
| 2017-10-21 | Deportes Iquique | 0 - 1 | Deportes Temuco |
| 2017-10-15 | U. Catolica | 2 - 0 | Deportes Iquique |
| 2017-09-30 | Deportes Iquique | 0 - 4 | U. De Concepcion |
| 2017-09-25 | Huachipato | 1 - 0 | Deportes Iquique |
| 2017-09-09 | Deportes Iquique | 1 - 1 | Colo Colo |
| 2017-08-26 | Santiago Wand. | 0 - 0 | Deportes Iquique |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 6 | 4 | 3 | |
| 17% | 17% | 67% | 50% | 33% | 25% |
U. De Chile ostatnie 12 mecze
| 2018-02-04 | U. De Chile | 1 - 2 | U. Espanola |
| 2017-12-09 | U. De Chile | 1 - 0 | Deportes Iquique |
| 2017-12-03 | U. De Concepcion | 1 - 3 | U. De Chile |
| 2017-11-25 | U. De Chile | 0 - 3 | A. Italiano |
| 2017-11-11 | U. De Chile | 1 - 3 | Santiago Wand. |
| 2017-11-04 | Santiago Wand. | 0 - 1 | U. De Chile |
| 2017-10-29 | U. De Chile | 1 - 0 | U. Catolica |
| 2017-10-26 | Antofagasta | 1 - 0 | U. De Chile |
| 2017-10-23 | U. De Chile | 2 - 1 | Palestino |
| 2017-10-19 | U. De Chile | 2 - 0 | Antofagasta |
| 2017-10-14 | Antofagasta | 0 - 2 | U. De Chile |
| 2017-10-09 | U. De Chile | 2 - 2 | San Luis |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 1 | 4 | 8 | 6 | 3 | |
| 58% | 8% | 33% | 67% | 50% | 25% |
Tabela Primera División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Huachipato | 1 | +2 | 3 |
| 2 | O'Higgins | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Deportes Iquique | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Colo Colo | 1 | +1 | 3 |
| 4 | U. Catolica | 1 | +1 | 3 |
| 4 | U. Espanola | 1 | +1 | 3 |
| 4 | U. Calera | 1 | +1 | 3 |
| 8 | San Luis | 1 | +1 | 3 |
| 9 | Everton | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Antofagasta | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Deportes Temuco | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Palestino | 1 | -1 | 0 |
| 10 | U. De Chile | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Curico Unido | 1 | -1 | 0 |
| 15 | A. Italiano | 1 | -2 | 0 |
| 16 | U. De Concepcion | 1 | -2 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Deportes Iquique | |
| U. De Chile | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Pozycja w lidze
| Deportes Iquique | U. De Chile | |
| Pozycja | 3 | 10 |
| Punkty | 3 | 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 9 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Deportes Iquique | U. De Chile | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 0 |
0
0 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Deportes Iquique | U. De Chile | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
2 |
1
2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Primera División
| Mecze (8) | |
| Zwycięstwa u siebie | 25% |
| Remisy | 0% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 75% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (26) | |
| Bramki na mecz | 3.25 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.25 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 2.00 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 88% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 88% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 75% |
| Powyżej 1.5 | 88% |
| Powyżej 2.5 | 75% |
| Powyżej 3.5 | 25% |
Deportes Iquique kolejne 6 mecze
| 2018-02-18 | Deportes Iquique | - | U. Calera |
| 2018-02-25 | Antofagasta | - | Deportes Iquique |
| 2018-03-04 | Deportes Iquique | - | U. Catolica |
| 2018-03-18 | San Luis | - | Deportes Iquique |
| 2018-04-01 | Deportes Iquique | - | U. De Concepcion |
| 2018-04-07 | Deportes Temuco | - | Deportes Iquique |
U. De Chile kolejne 6 mecze
| 2018-02-16 | U. De Chile | - | San Luis |
| 2018-02-25 | Deportes Temuco | - | U. De Chile |
| 2018-03-04 | U. De Chile | - | Antofagasta |
| 2018-03-14 | Vasco | - | U. De Chile |
| 2018-03-17 | Everton | - | U. De Chile |
| 2018-03-30 | A. Italiano | - | U. De Chile |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.50 | 3.39 | 2.10 |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 32% | 37% |
| X2 @ 1.30 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.75 | 1.30 |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 61% |
| X2 @ 1.30 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 95% | 5% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 91% | 9% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 1.39 | |
| Prawdopodobieństwo | 41% | 59% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.39 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 2.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 91% | 9% | |
| Tak @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-02-10 20:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!