Primera División - Chile

niedziela, 30.09.2018
21:30
Antofagasta

Antofagasta

U. De Concepcion

U. De Concepcion

1 - 0
(0 - 0,  1 - 0)
Informacja
Miasto
U siebie: Antofagasta
Na wyjeździe: Concepcion
Odległość: 1 486.9 km
Stadion
Stadion: Regional de Antofagasta
Pojemność: 21 178
Zdjęcia: Google maps (mapa)
Czas rozpoczęcia
Godzina: 21:30 (17:30 czas lokalny)

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
2.20 3.60 3.10 12 1.37 1.70
41% 15% 44% 1.29 48% 52%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.30 3.40 2.00 1.80 3.40 1.30
71% 29% 51% 49% 31% 69%

Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania

2018-05-14 U. De Concepcion 3 - 2 Antofagasta
2017-08-13 U. De Concepcion 0 - 0 Antofagasta
2017-02-19 Antofagasta 5 - 0 U. De Concepcion
2016-09-25 U. De Concepcion 1 - 2 Antofagasta
2016-01-23 U. De Concepcion 2 - 1 Antofagasta
2015-09-06 Antofagasta 1 - 4 U. De Concepcion
2015-04-25 Antofagasta 0 - 1 U. De Concepcion
2014-11-30 U. De Concepcion 1 - 0 Antofagasta
2014-03-08 U. De Concepcion 1 - 1 Antofagasta
2013-10-06 Antofagasta 1 - 1 U. De Concepcion
2012-07-21 U. De Concepcion 0 - 2 Antofagasta
2012-02-12 Antofagasta 2 - 1 U. De Concepcion
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 9 6 3
33% 25% 42% 75% 50% 25%

Antofagasta ostatnie 12 mecze

2018-09-23 Colo Colo 3 - 4 Antofagasta
2018-09-02 Antofagasta 1 - 0 Palestino
2018-08-25 Huachipato 0 - 0 Antofagasta
2018-08-18 Antofagasta 0 - 2 U. Calera
2018-08-12 O'Higgins 0 - 3 Antofagasta
2018-08-05 Antofagasta 2 - 0 Curico Unido
2018-07-28 Antofagasta 4 - 0 U. De Chile
2018-07-21 Deportes Temuco 1 - 1 Antofagasta
2018-05-27 U. Catolica 0 - 0 Antofagasta
2018-05-20 Antofagasta 3 - 2 Everton
2018-05-14 U. De Concepcion 3 - 2 Antofagasta
2018-05-05 Antofagasta 3 - 2 Deportes Temuco
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
7 3 2 9 6 5
58% 25% 17% 75% 50% 42%

U. De Concepcion ostatnie 12 mecze

2018-09-23 U. De Concepcion 3 - 1 U. De Chile
2018-09-02 U. De Concepcion 2 - 1 U. Calera
2018-08-25 Curico Unido 1 - 0 U. De Concepcion
2018-08-19 U. De Concepcion 0 - 0 Deportes Temuco
2018-08-11 Everton 1 - 0 U. De Concepcion
2018-08-05 U. De Concepcion 1 - 0 Huachipato
2018-07-29 A. Italiano 4 - 1 U. De Concepcion
2018-07-21 U. De Concepcion 3 - 2 Palestino
2018-05-26 San Luis 0 - 3 U. De Concepcion
2018-05-20 U. De Concepcion 0 - 0 U. Catolica
2018-05-14 U. De Concepcion 3 - 2 Antofagasta
2018-05-06 Palestino 1 - 2 U. De Concepcion
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
7 2 3 7 7 4
58% 17% 25% 58% 58% 33%

Tabela Primera División

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 U. Catolica 23 13 9 1 33 18 +15 48
2 U. De Concepcion 23 14 4 5 35 25 +10 46
3 Antofagasta 23 12 7 4 39 26 +13 43
4 U. Calera 24 13 3 8 37 27 +10 42
5 U. De Chile 24 13 2 9 34 34 0 41
6 Colo Colo 23 11 3 9 35 31 +4 36
7 Huachipato 24 8 9 7 33 24 +9 33
8 U. Espanola 23 7 10 6 35 34 +1 31
9 O'Higgins 24 8 4 12 30 37 -7 28
10 Deportes Iquique 24 6 9 9 29 30 -1 27
11 A. Italiano 23 6 8 9 29 30 -1 26
12 Curico Unido 23 5 9 9 25 30 -5 24
13 Palestino 24 5 9 10 32 38 -6 24
14 Deportes Temuco 24 4 10 10 23 37 -14 22
15 Everton 23 5 6 12 27 34 -7 21
16 San Luis 24 4 6 14 18 39 -21 18

Chronologia meczów w lidze

Antofagasta                        
U. De Concepcion                        
U siebie                        
Na wyjeździe                        

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Antofagasta U. De Concepcion
1 U. Catolica    
2 U. De Concepcion   -
3 Antofagasta -  
4 U. Calera 0 - 2 1 - 3
5 U. De Chile 4 - 0 1 - 2
6 Colo Colo 1 - 2  
7 Huachipato 0 - 0 3 - 0
8 U. Espanola   2 - 3
9 O'Higgins 3 - 2  
10 Deportes Iquique 2 - 1 1 - 3
11 A. Italiano   4 - 1
12 Curico Unido 2 - 0 1 - 0
13 Palestino 1 - 0 1 - 2
14 Deportes Temuco 3 - 2 1 - 1
15 Everton 3 - 2 1 - 0
16 San Luis 1 - 0 0 - 3

Pozycja w lidze

  Antofagasta U. De Concepcion
Pozycja 3 2
Punkty 43 46
  U siebie Na wyjeździe
Pozycja 4 3
Punkty 25 19

Forma w lidze

  Antofagasta U. De Concepcion
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
12             
7        
4     
14               
4     
5      
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
8         
1  
2   
6       
1  
4     

Bramki w lidze

  Antofagasta U. De Concepcion
Bramki strzelone
Bramki stracone
39                                        
26                           
35                                    
25                          
  U siebie Na wyjeździe
Bramki strzelone
Bramki stracone
20                     
11            
18                   
16                 

Ogólne statystyki dla Primera División

Mecze   (188)
Zwycięstwa u siebie 44%
Remisy 29%
Zwycięstwa na wyjeździe 28%
Mecze rozegrane 100%
Bramki   (494)
Bramki na mecz 2.63
Bramki u siebie na mecz 1.43
Bramki na wyjeździe na mecz 1.20
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 79%
Drużyna gości zdobyła bramkę 69%
Obydwie Drużyny Strzelą 57%
Powyżej 1.5 72%
Powyżej 2.5 51%
Powyżej 3.5 29%

Antofagasta kolejne 6 mecze

2018-10-07 San Luis - Antofagasta
2018-10-21 Antofagasta - A. Italiano
2018-10-28 Everton - Antofagasta
2018-11-04 Antofagasta - U. Catolica
2018-11-24 Antofagasta - U. Espanola
2018-12-02 Deportes Iquique - Antofagasta

U. De Concepcion kolejne 6 mecze

2018-10-09 U. De Concepcion - Deportes Iquique
2018-10-21 U. Catolica - U. De Concepcion
2018-10-27 U. De Concepcion - U. Espanola
2018-11-02 O'Higgins - U. De Concepcion
2018-11-25 U. De Concepcion - San Luis
2018-12-02 Colo Colo - U. De Concepcion

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 2.20 3.60 3.10
Prawdopodobieństwo 41% 15% 44%
12 @ 1.29
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.37 1.70
Prawdopodobieństwo 48% 52%
X2 @ 1.70
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.30 3.40
Prawdopodobieństwo   71% 29%
Powyżej 1.5 @ 1.30
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   2.00 1.80
Prawdopodobieństwo   51% 49%
Powyżej 2.5 @ 2.00
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   3.40 1.30
Prawdopodobieństwo   31% 69%
Poniżej 3.5 @ 1.30
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   1.80 1.90
Prawdopodobieństwo   53% 47%
Tak @ 1.80

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-30 20:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!