Puchar Holandii - Holandia
wtorek, 30.10.2018
19:45
2 - 5
(0 - 3, 2 - 2)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Doetinchem |
| Na wyjeździe: |
Zwolle |
| Odległość: |
62.3 km |
| Stadion |
| Stadion: |
De Vijverberg
|
| Pojemność: |
12 600 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
19:45 (20:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.75 |
3.50 |
1.95 |
12 |
|
|
|
1.85 |
1.28 |
| 32% |
31% |
37% |
1.30 |
|
|
|
42% |
58% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.16 |
5.00 |
|
|
|
1.53 |
2.40 |
|
|
|
2.25 |
1.57 |
| 80% |
20% |
|
|
|
60% |
40% |
|
|
|
39% |
61% |
Ostatnie 11 bezpośrednie spotkania
|
2016-03-05 |
Zwolle
|
2 - 1 |
Graafschap
|
|
2015-08-15 |
Graafschap
|
0 - 3 |
Zwolle
|
|
2009-12-18 |
Graafschap
|
1 - 4 |
Zwolle
|
|
2009-09-04 |
Zwolle
|
2 - 2 |
Graafschap
|
|
2007-04-20 |
Zwolle
|
2 - 2 |
Graafschap
|
|
2006-11-24 |
Graafschap
|
2 - 0 |
Zwolle
|
|
2006-04-07 |
Zwolle
|
2 - 3 |
Graafschap
|
|
2005-12-06 |
Graafschap
|
4 - 3 |
Zwolle
|
|
2003-05-29 |
Zwolle
|
2 - 1 |
Graafschap
|
|
2002-12-21 |
Graafschap
|
3 - 2 |
Zwolle
|
|
2002-12-04 |
Zwolle
|
1 - 4 |
Graafschap
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
4 |
|
11 |
10 |
7 |
| 45% |
18% |
36% |
|
100% |
91% |
64% |
Graafschap ostatnie 12 mecze
|
2018-10-27 |
Graafschap
|
4 - 1 |
Excelsior
|
|
2018-10-21 |
Sittard
|
3 - 1 |
Graafschap
|
|
2018-10-06 |
Graafschap
|
0 - 5 |
Heerenveen
|
|
2018-09-30 |
Graafschap
|
2 - 1 |
Willem II
|
|
2018-09-21 |
Heracles
|
4 - 0 |
Graafschap
|
|
2018-09-15 |
Graafschap
|
1 - 2 |
Venlo
|
|
2018-08-31 |
FC Emmen
|
1 - 1 |
Graafschap
|
|
2018-08-25 |
Graafschap
|
0 - 1 |
Groningen
|
|
2018-08-18 |
Breda
|
3 - 0 |
Graafschap
|
|
2018-08-12 |
Graafschap
|
2 - 0 |
Feyenoord
|
|
2018-08-03 |
Graafschap
|
1 - 1 |
Al-Jazira
|
|
2018-07-31 |
Graafschap
|
0 - 1 |
Aris
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
2 |
7 |
|
10 |
7 |
4 |
| 25% |
17% |
58% |
|
83% |
58% |
33% |
Zwolle ostatnie 12 mecze
|
2018-10-27 |
Zwolle
|
1 - 1 |
Heracles
|
|
2018-10-21 |
Feyenoord
|
3 - 0 |
Zwolle
|
|
2018-10-06 |
Zwolle
|
2 - 0 |
Excelsior
|
|
2018-09-30 |
AZ Alkmaar
|
2 - 2 |
Zwolle
|
|
2018-09-23 |
FC Emmen
|
0 - 1 |
Zwolle
|
|
2018-09-16 |
Zwolle
|
0 - 2 |
Vitesse
|
|
2018-09-06 |
Heerenveen
|
0 - 1 |
Zwolle
|
|
2018-09-02 |
Groningen
|
0 - 1 |
Zwolle
|
|
2018-08-25 |
Zwolle
|
1 - 2 |
PSV
|
|
2018-08-19 |
Utrecht
|
2 - 0 |
Zwolle
|
|
2018-08-10 |
Zwolle
|
2 - 3 |
Heerenveen
|
|
2018-08-04 |
Zwolle
|
3 - 0 |
Waalwijk
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
9 |
5 |
2 |
| 42% |
17% |
42% |
|
75% |
42% |
17% |
Tabela Eerste divisie
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
G.A. Eagles |
11 |
8 |
2 |
1 |
25 |
9 |
+16 |
26 |
| 2 |
Sparta Rotterdam |
11 |
7 |
3 |
1 |
20 |
9 |
+11 |
24 |
| 3 |
Twente |
11 |
7 |
2 |
2 |
23 |
11 |
+12 |
23 |
| 4 |
Den Bosch |
11 |
7 |
1 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
22 |
| 5 |
Almere |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
13 |
+7 |
20 |
| 6 |
FC Oss |
11 |
5 |
3 |
3 |
16 |
9 |
+7 |
18 |
| 7 |
Nijmegen |
11 |
5 |
3 |
3 |
20 |
19 |
+1 |
18 |
| 8 |
Cambuur |
11 |
5 |
2 |
4 |
15 |
14 |
+1 |
17 |
| 9 |
Jong Ajax |
11 |
5 |
1 |
5 |
18 |
16 |
+2 |
16 |
| 10 |
Jong PSV |
11 |
4 |
4 |
3 |
21 |
22 |
-1 |
16 |
| 11 |
Maastricht |
11 |
4 |
4 |
3 |
11 |
13 |
-2 |
16 |
| 12 |
Roda |
11 |
4 |
3 |
4 |
13 |
16 |
-3 |
15 |
| 13 |
Telstar |
11 |
4 |
0 |
7 |
12 |
18 |
-6 |
12 |
| 14 |
Waalwijk |
11 |
3 |
2 |
6 |
11 |
15 |
-4 |
11 |
| 14 |
Volendam |
11 |
2 |
5 |
4 |
11 |
15 |
-4 |
11 |
| 16 |
Jong AZ |
11 |
1 |
6 |
4 |
16 |
20 |
-4 |
9 |
| 17 |
Eindhoven |
11 |
2 |
3 |
6 |
9 |
14 |
-5 |
9 |
| 18 |
Helmond |
11 |
0 |
6 |
5 |
12 |
20 |
-8 |
6 |
| 19 |
Dordrecht |
11 |
1 |
3 |
7 |
12 |
22 |
-10 |
6 |
| 20 |
Jong Utrecht |
11 |
1 |
3 |
7 |
11 |
27 |
-16 |
6 |
Tabela Eredivisie
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
PSV |
10 |
10 |
0 |
0 |
38 |
4 |
+34 |
30 |
| 2 |
Ajax |
10 |
8 |
1 |
1 |
28 |
4 |
+24 |
25 |
| 3 |
Feyenoord |
10 |
6 |
2 |
2 |
20 |
13 |
+7 |
20 |
| 4 |
Heracles |
10 |
6 |
2 |
2 |
24 |
20 |
+4 |
20 |
| 5 |
Vitesse |
10 |
4 |
3 |
3 |
16 |
12 |
+4 |
15 |
| 6 |
Venlo |
10 |
4 |
3 |
3 |
11 |
10 |
+1 |
15 |
| 7 |
Utrecht |
10 |
4 |
3 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
15 |
| 8 |
Heerenveen |
10 |
3 |
4 |
3 |
23 |
24 |
-1 |
13 |
| 9 |
AZ Alkmaar |
10 |
3 |
3 |
4 |
20 |
18 |
+2 |
12 |
| 10 |
Excelsior |
10 |
3 |
3 |
4 |
14 |
19 |
-5 |
12 |
| 11 |
Den Haag |
10 |
3 |
3 |
4 |
14 |
21 |
-7 |
12 |
| 12 |
Zwolle |
10 |
3 |
2 |
5 |
10 |
15 |
-5 |
11 |
| 13 |
Willem II |
10 |
2 |
4 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
10 |
| 14 |
Sittard |
10 |
2 |
4 |
4 |
18 |
21 |
-3 |
10 |
| 15 |
Graafschap |
10 |
3 |
1 |
6 |
11 |
21 |
-10 |
10 |
| 16 |
FC Emmen |
10 |
2 |
3 |
5 |
11 |
25 |
-14 |
9 |
| 17 |
Breda |
10 |
1 |
2 |
7 |
11 |
24 |
-13 |
5 |
| 18 |
Groningen |
10 |
1 |
1 |
8 |
6 |
21 |
-15 |
4 |
Graafschap kolejne 6 mecze
|
2018-11-03 |
AZ Alkmaar
|
- |
Graafschap
|
|
2018-11-10 |
Graafschap
|
- |
PSV
|
|
2018-11-25 |
Utrecht
|
- |
Graafschap
|
|
2018-12-01 |
Graafschap
|
- |
Zwolle
|
|
2018-12-08 |
Den Haag
|
- |
Graafschap
|
|
2018-12-16 |
Ajax
|
- |
Graafschap
|
Zwolle kolejne 6 mecze
|
2018-11-04 |
Sittard
|
- |
Zwolle
|
|
2018-11-09 |
Zwolle
|
- |
Willem II
|
|
2018-11-24 |
Zwolle
|
- |
Den Haag
|
|
2018-12-01 |
Graafschap
|
- |
Zwolle
|
|
2018-12-08 |
Zwolle
|
- |
Ajax
|
|
2018-12-15 |
Zwolle
|
- |
Breda
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
3.75 |
3.50 |
1.95 |
| Prawdopodobieństwo |
32% |
31% |
37% |
|
12 @ 1.30 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.85 |
1.28 |
| Prawdopodobieństwo |
42% |
58% |
|
X2 @ 1.28 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.16 |
5.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
80% |
20% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.16 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.53 |
2.40 |
| Prawdopodobieństwo |
|
60% |
40% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.53 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.25 |
1.57 |
| Prawdopodobieństwo |
|
39% |
61% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.57 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.50 |
2.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
63% |
37% |
|
Tak @ 1.50 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-10-30 16:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!