K League 1 - Korea Południowa
sobota, 31.03.2018
08:00
08:00

Daegu

Jeonnam
1 - 1
(1 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Daegu |
| Na wyjeździe: | Gwangyang |
| Odległość: | 132.8 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Daegu |
| Pojemność: | 65 000 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 08:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.25 | 3.10 | 3.39 | 2 | 1.33 | 1.66 | |||
| 37% | 7% | 56% | 3.39 | 40% | 60% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.10 | 1.70 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 83% | 17% | 62% | 38% | 29% | 71% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2017-11-18 | Daegu | 1 - 0 | Jeonnam |
| 2017-10-08 | Jeonnam | 1 - 4 | Daegu |
| 2017-07-15 | Jeonnam | 4 - 3 | Daegu |
| 2017-04-09 | Daegu | 2 - 1 | Jeonnam |
| 2013-11-10 | Daegu | 0 - 1 | Jeonnam |
| 2013-10-09 | Jeonnam | 1 - 2 | Daegu |
| 2013-08-11 | Jeonnam | 1 - 1 | Daegu |
| 2013-03-10 | Daegu | 1 - 1 | Jeonnam |
| 2012-11-04 | Daegu | 0 - 1 | Jeonnam |
| 2012-10-07 | Jeonnam | 2 - 2 | Daegu |
| 2012-08-09 | Daegu | 1 - 0 | Jeonnam |
| 2012-06-14 | Jeonnam | 0 - 3 | Daegu |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 6 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 50% | 25% |
Daegu ostatnie 12 mecze
| 2018-03-17 | Incheon | 0 - 0 | Daegu |
| 2018-03-10 | Daegu | 0 - 2 | Suwon |
| 2018-03-03 | Pohang | 3 - 0 | Daegu |
| 2017-11-18 | Daegu | 1 - 0 | Jeonnam |
| 2017-11-04 | Daegu | 2 - 0 | Gwangju |
| 2017-10-28 | Pohang | 1 - 2 | Daegu |
| 2017-10-21 | Daegu | 0 - 0 | Incheon |
| 2017-10-14 | Gimcheon Sangmu | 2 - 2 | Daegu |
| 2017-10-08 | Jeonnam | 1 - 4 | Daegu |
| 2017-09-30 | Daegu | 1 - 1 | Incheon |
| 2017-09-24 | Jeonbuk | 1 - 1 | Daegu |
| 2017-09-20 | Ulsan HD | 3 - 2 | Daegu |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 5 | 3 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 42% | 25% |
Jeonnam ostatnie 12 mecze
| 2018-03-17 | Jeonnam | 1 - 3 | Gyeongnam |
| 2018-03-11 | Jeonnam | 2 - 3 | Pohang |
| 2018-03-01 | Suwon | 1 - 2 | Jeonnam |
| 2017-11-18 | Daegu | 1 - 0 | Jeonnam |
| 2017-11-05 | Jeonnam | 2 - 2 | Incheon |
| 2017-10-28 | Gimcheon Sangmu | 0 - 0 | Jeonnam |
| 2017-10-21 | Jeonnam | 1 - 3 | Pohang |
| 2017-10-15 | Jeonnam | 2 - 4 | Gwangju |
| 2017-10-08 | Jeonnam | 1 - 4 | Daegu |
| 2017-09-30 | Jeonnam | 0 - 1 | Seoul |
| 2017-09-23 | Ulsan HD | 1 - 0 | Jeonnam |
| 2017-09-20 | Jeonnam | 0 - 0 | Incheon |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 3 | 8 | 7 | 7 | 6 | |
| 8% | 25% | 67% | 58% | 58% | 50% |
Tabela K League 1
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gyeongnam | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Gangwon | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Pohang | 3 | +4 | 7 |
| 4 | Jeonbuk | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Suwon | 3 | +1 | 4 |
| 6 | Incheon | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Jeju | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Gimcheon Sangmu | 3 | -1 | 3 |
| 9 | Jeonnam | 3 | -2 | 3 |
| 10 | Seoul | 3 | -2 | 1 |
| 11 | Daegu | 3 | -5 | 1 |
| 12 | Ulsan HD | 3 | -5 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Daegu | |
| Jeonnam | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Daegu | Jeonnam |
|---|---|---|---|
| 1 | Gyeongnam | ||
| 2 | Gangwon | ||
| 3 | Pohang | ||
| 4 | Jeonbuk | ||
| 5 | Suwon | 0 - 2 | 1 - 2 |
| 6 | Incheon | ||
| 7 | Jeju | ||
| 8 | Gimcheon Sangmu | ||
| 9 | Jeonnam | - | |
| 10 | Seoul | ||
| 11 | Daegu | - | |
| 12 | Ulsan HD |
Pozycja w lidze
| Daegu | Jeonnam | |
| Pozycja | 11 | 9 |
| Punkty | 1 | 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 4 |
| Punkty | 0 | 3 |
Forma w lidze
| Daegu | Jeonnam | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 2 |
1
0 2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 1 |
1
0 0 |
Bramki w lidze
| Daegu | Jeonnam | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
5 |
5
7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
2 |
2
1 |
Ogólne statystyki dla K League 1
| Mecze (18) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 17% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 39% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (47) | |
| Bramki na mecz | 2.61 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.39 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.22 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 72% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 72% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 56% |
| Powyżej 1.5 | 83% |
| Powyżej 2.5 | 56% |
| Powyżej 3.5 | 22% |
Daegu kolejne 6 mecze
| 2018-04-07 | Gyeongnam | - | Daegu |
| 2018-04-11 | Daegu | - | Ulsan HD |
| 2018-04-15 | Daegu | - | Gangwon |
| 2018-04-21 | Seoul | - | Daegu |
| 2018-04-25 | Daegu | - | Gimcheon Sangmu |
| 2018-04-28 | Daegu | - | Jeju |
Jeonnam kolejne 6 mecze
| 2018-04-07 | Incheon | - | Jeonnam |
| 2018-04-11 | Jeonnam | - | Jeju |
| 2018-04-14 | Jeonbuk | - | Jeonnam |
| 2018-04-21 | Jeonnam | - | Gangwon |
| 2018-04-25 | Jeonnam | - | Seoul |
| 2018-04-28 | Ulsan HD | - | Jeonnam |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 3.10 | 3.39 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 7% | 56% |
| 2 @ 3.39 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 1.66 |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 60% |
| X2 @ 1.66 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 3.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 83% | 17% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.33 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.70 | |
| Prawdopodobieństwo | 62% | 38% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.10 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 71% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.83 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.83 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-31 04:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!