Liga Portugal 2 - Portugalia
sobota, 18.08.2018
17:00
17:00

Cova da Piedade

Covilha
2 - 4
(1 - 3, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Cova da Piedade |
| Na wyjeździe: | Covilha |
| Odległość: | 228.6 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:00 (17:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.00 | 4.00 | 1X | 1.25 | 1.75 | |||
| 37% | 33% | 30% | 1.25 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 2.50 | 2.60 | 1.47 | 5.50 | 1.14 | ||||||
| 18% | 82% | 11% | 89% | 15% | 85% |
Ostatnie 4 bezpośrednie spotkania
| 2018-04-15 | Covilha | 0 - 0 | Cova da Piedade |
| 2017-12-03 | Cova da Piedade | 1 - 0 | Covilha |
| 2017-04-02 | Cova da Piedade | 1 - 0 | Covilha |
| 2016-10-30 | Covilha | 1 - 0 | Cova da Piedade |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |
| 50% | 25% | 25% | 0% | 0% | 0% |
Cova da Piedade ostatnie 12 mecze
| 2018-08-12 | Guimaraes B | 0 - 1 | Cova da Piedade |
| 2018-07-21 | Varzim | 2 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-05-12 | Cova da Piedade | 3 - 2 | U. Madeira |
| 2018-05-05 | Academica | 1 - 2 | Cova da Piedade |
| 2018-04-29 | Real SC | 2 - 3 | Cova da Piedade |
| 2018-04-22 | Cova da Piedade | 1 - 1 | Varzim |
| 2018-04-15 | Covilha | 0 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-04-11 | Cova da Piedade | 3 - 2 | Oliveirense |
| 2018-04-06 | Braga B | 1 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-03-31 | Cova da Piedade | 1 - 0 | Famalicao |
| 2018-03-18 | Academico Viseu | 1 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-03-14 | Cova da Piedade | 1 - 1 | Nacional |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 4 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 33% | 25% |
Covilha ostatnie 12 mecze
| 2018-08-12 | Covilha | 0 - 0 | Academico Viseu |
| 2018-07-21 | Mafra | 2 - 0 | Covilha |
| 2018-07-14 | Santa Clara | 2 - 2 | Covilha |
| 2018-05-12 | Covilha | 1 - 1 | Penafiel |
| 2018-05-06 | Gil Vicente | 0 - 1 | Covilha |
| 2018-04-29 | Covilha | 0 - 1 | Academica |
| 2018-04-21 | U. Madeira | 1 - 0 | Covilha |
| 2018-04-15 | Covilha | 0 - 0 | Cova da Piedade |
| 2018-04-11 | Real SC | 3 - 0 | Covilha |
| 2018-04-07 | Covilha | 2 - 0 | Varzim |
| 2018-03-30 | Covilha | 1 - 3 | Academico Viseu |
| 2018-03-25 | Covilha | 1 - 0 | Braga B |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 4 | 5 | 6 | 3 | 2 | |
| 25% | 33% | 42% | 50% | 25% | 17% |
Tabela Liga Portugal 2
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Estoril | 1 | +4 | 3 |
| 2 | Ferreira | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Arouca | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Benfica B | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Cova da Piedade | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Mafra | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Farense | 1 | +1 | 3 |
| 8 | Academica | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Oliveirense | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Academico Viseu | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Covilha | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Leixoes | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Penafiel | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Varzim | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Guimaraes B | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Famalicao | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Braga B | 1 | -2 | 0 |
| 18 | FC Porto B | 1 | -4 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Cova da Piedade | |
| Covilha | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Pozycja w lidze
| Cova da Piedade | Covilha | |
| Pozycja | 5 | 10 |
| Punkty | 3 | 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 10 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Cova da Piedade | Covilha | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 0 |
0
1 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Cova da Piedade | Covilha | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
0 |
0
0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Liga Portugal 2
| Mecze (9) | |
| Zwycięstwa u siebie | 44% |
| Remisy | 22% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (17) | |
| Bramki na mecz | 1.89 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.22 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.67 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 67% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 56% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 33% |
| Powyżej 1.5 | 56% |
| Powyżej 2.5 | 33% |
| Powyżej 3.5 | 11% |
Cova da Piedade kolejne 6 mecze
| 2018-08-26 | Oliveirense | - | Cova da Piedade |
| 2018-09-01 | Cova da Piedade | - | Estoril |
| 2018-09-22 | Penafiel | - | Cova da Piedade |
| 2018-10-06 | Cova da Piedade | - | Benfica B |
| 2018-10-20 | Cova da Piedade | - | Portimonense |
| 2018-10-27 | Farense | - | Cova da Piedade |
Covilha kolejne 6 mecze
| 2018-08-25 | Varzim | - | Covilha |
| 2018-09-02 | Covilha | - | Guimaraes B |
| 2018-09-23 | Ferreira | - | Covilha |
| 2018-10-06 | Covilha | - | Penafiel |
| 2018-10-27 | Benfica B | - | Covilha |
| 2018-11-04 | Covilha | - | Oliveirense |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 3.00 | 4.00 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 33% | 30% |
| 1X @ 1.25 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 1.75 |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% |
| 1X @ 1.25 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 2.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 18% | 82% | |
| Poniżej 1.5 @ 2.50 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.60 | 1.47 | |
| Prawdopodobieństwo | 11% | 89% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.47 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 5.50 | 1.14 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.14 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.20 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 11% | 89% | |
| Nie @ 1.61 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-18 16:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!