Segunda División - Hiszpania
sobota, 18.08.2018
21:00
21:00

Cordoba

Numancia
3 - 3
(1 - 0, 2 - 3)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Cordoba |
| Na wyjeździe: | Soria |
| Odległość: | 474.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Estadio Nuevo Arcangel |
| Pojemność: | 21 822 |
| Wymiary: | 105 x 70 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 21:00 (22:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.40 | 3.10 | 3.10 | 1X | 1.37 | 1.57 | |||
| 35% | 33% | 32% | 1.37 | 55% | 45% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.40 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.33 | 1.20 | ||||||
| 16% | 84% | 5% | 95% | 15% | 85% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-03-31 | Numancia | 2 - 1 | Cordoba |
| 2017-10-29 | Cordoba | 1 - 1 | Numancia |
| 2017-03-18 | Cordoba | 0 - 0 | Numancia |
| 2016-10-08 | Numancia | 1 - 1 | Cordoba |
| 2016-03-20 | Numancia | 1 - 1 | Cordoba |
| 2015-10-18 | Cordoba | 3 - 2 | Numancia |
| 2014-02-16 | Numancia | 3 - 0 | Cordoba |
| 2013-09-14 | Cordoba | 3 - 1 | Numancia |
| 2013-06-09 | Numancia | 1 - 0 | Cordoba |
| 2013-01-13 | Cordoba | 1 - 0 | Numancia |
| 2012-02-17 | Numancia | 5 - 0 | Cordoba |
| 2011-09-10 | Cordoba | 1 - 0 | Numancia |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 3 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 42% | 25% |
Cordoba ostatnie 12 mecze
| 2018-06-02 | Cordoba | 3 - 0 | Gijon |
| 2018-05-27 | Reus Deportiu | 1 - 2 | Cordoba |
| 2018-05-20 | Cordoba | 2 - 0 | Almeria |
| 2018-05-13 | Vallecano | 1 - 2 | Cordoba |
| 2018-05-05 | Cordoba | 2 - 4 | Huesca |
| 2018-04-29 | Leonesa | 2 - 1 | Cordoba |
| 2018-04-20 | Cordoba | 3 - 0 | Sevilla B |
| 2018-04-15 | Osasuna | 1 - 1 | Cordoba |
| 2018-04-08 | Cordoba | 1 - 0 | Lorca FC |
| 2018-03-31 | Numancia | 2 - 1 | Cordoba |
| 2018-03-24 | Cordoba | 1 - 1 | R. Oviedo |
| 2018-03-18 | Gimnastic | 0 - 2 | Cordoba |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 11 | 7 | 1 | |
| 58% | 17% | 25% | 92% | 58% | 8% |
Numancia ostatnie 12 mecze
| 2018-08-01 | Numancia | 3 - 1 | Alaves |
| 2018-07-28 | Numancia | 5 - 1 | Huesca |
| 2018-06-16 | Valladolid | 1 - 1 | Numancia |
| 2018-06-13 | Numancia | 0 - 3 | Valladolid |
| 2018-06-09 | Zaragoza | 1 - 2 | Numancia |
| 2018-06-06 | Numancia | 1 - 1 | Zaragoza |
| 2018-06-02 | Numancia | 2 - 1 | Leonesa |
| 2018-05-27 | Sevilla B | 2 - 1 | Numancia |
| 2018-05-20 | Numancia | 1 - 1 | Osasuna |
| 2018-05-11 | Lorca FC | 2 - 1 | Numancia |
| 2018-05-05 | Numancia | 0 - 1 | Valladolid |
| 2018-04-29 | Numancia | 3 - 0 | R. Oviedo |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 11 | 8 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 92% | 67% | 17% |
Tabela Segunda División
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cadiz | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Albacete | 1 | 0 | 1 |
| 2 | La Coruna | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Almeria | 1 | -1 | 0 |
| 5 | Alcorcon | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Granada | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Elche | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Extremadura UD | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Cordoba | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Las Palmas | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Lugo | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Mallorca | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Malaga | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Numancia | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Osasuna | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Rayo Majadahonda | 0 | 0 | 0 |
| 5 | R. Oviedo | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Zaragoza | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Gijon | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Tenerife | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Gimnastic | 0 | 0 | 0 |
| 22 | Reus Deportiu | 0 | 0 | -21 |
Pozycja w lidze
| Cordoba | Numancia | |
| Pozycja | 5 | 5 |
| Punkty | 0 | 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 3 | 3 |
| Punkty | 0 | 0 |
Forma w lidze
| Cordoba | Numancia | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 0 |
0
0 0 |
Bramki w lidze
| Cordoba | Numancia | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
0
0 |
Ogólne statystyki dla Segunda División
| Mecze (2) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 50% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 0% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (3) | |
| Bramki na mecz | 1.50 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.00 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.50 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 100% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 50% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% |
| Powyżej 1.5 | 50% |
| Powyżej 2.5 | 0% |
| Powyżej 3.5 | 0% |
Cordoba kolejne 6 mecze
| 2018-08-25 | Cordoba | - | R. Oviedo |
| 2018-09-02 | Albacete | - | Cordoba |
| 2018-09-09 | Cordoba | - | Alcorcon |
| 2018-09-12 | Cordoba | - | Gimnastic |
| 2018-09-15 | Malaga | - | Cordoba |
| 2018-09-22 | Cordoba | - | Tenerife |
Numancia kolejne 6 mecze
| 2018-08-25 | Numancia | - | Cadiz |
| 2018-09-01 | Lugo | - | Numancia |
| 2018-09-09 | Numancia | - | Elche |
| 2018-09-13 | Numancia | - | Gijon |
| 2018-09-16 | Gijon | - | Numancia |
| 2018-09-23 | Numancia | - | Almeria |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.40 | 3.10 | 3.10 |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 33% | 32% |
| 1X @ 1.37 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.37 | 1.57 |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% |
| 1X @ 1.37 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.40 | 2.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 16% | 84% | |
| Poniżej 1.5 @ 2.75 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 5% | 95% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.61 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.33 | 1.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.20 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.90 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 16% | 84% | |
| Nie @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-18 20:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!