Premiership - Irlandia Półn.

wtorek, 08.02.2022
19:45
Coleraine

Coleraine

Dungannon

Dungannon

2 - 0
(2 - 0,  0 - 0)
Informacja
Miasto
U siebie: Coleraine
Na wyjeździe: Dungannon
Odległość: 70.3 km
Stadion
Stadion: The Showgrounds
Pojemność: 13 132 (2 496)
Zdjęcia: Google maps (mapa)
Czas rozpoczęcia
Godzina: 19:45 (19:45 czas lokalny)

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
1.41 4.75 6.25 1 1.12 2.80
59% 15% 26% 1.41 69% 31%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.17 4.50 1.53 2.30 2.35 1.52
81% 19% 59% 41% 33% 67%

Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania

2021-11-13 Coleraine 2 - 0 Dungannon
2021-09-11 Dungannon 0 - 5 Coleraine
2021-03-06 Dungannon 2 - 3 Coleraine
2021-01-23 Coleraine 2 - 0 Dungannon
2020-12-04 Dungannon 2 - 0 Coleraine
2019-11-02 Dungannon 0 - 2 Coleraine
2019-09-07 Coleraine 5 - 0 Dungannon
2019-02-05 Dungannon 0 - 2 Coleraine
2019-01-26 Coleraine 1 - 2 Dungannon
2018-12-22 Coleraine 2 - 1 Dungannon
2018-01-13 Dungannon 0 - 1 Coleraine
2017-12-09 Coleraine 1 - 0 Dungannon
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
10 0 2 10 5 3
83% 0% 17% 83% 42% 25%

Coleraine ostatnie 12 mecze

2022-02-05 Coleraine 2 - 0 Portadown
2022-01-29 Coleraine 3 - 0 Linfield
2022-01-25 Glentoran 2 - 1 Coleraine
2022-01-22 Coleraine 3 - 0 C. Rangers
2022-01-15 Portadown 0 - 0 Coleraine
2021-12-27 Ballymena 2 - 1 Coleraine
2021-12-22 Coleraine 0 - 2 Glentoran
2021-12-18 Coleraine 0 - 0 Crusaders
2021-12-14 Coleraine 6 - 1 Warrenpoint
2021-12-11 Glenavon 1 - 0 Coleraine
2021-12-04 Coleraine 1 - 2 Linfield
2021-11-27 Coleraine 0 - 0 Cliftonville
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
4 3 5 8 6 1
33% 25% 42% 67% 50% 8%

Dungannon ostatnie 12 mecze

2022-01-29 Dungannon 3 - 2 C. Rangers
2022-01-25 Glenavon 3 - 1 Dungannon
2022-01-22 Dungannon 3 - 1 Portadown
2022-01-15 Larne 0 - 1 Dungannon
2022-01-11 Warrenpoint 1 - 2 Dungannon
2022-01-01 Dungannon 1 - 6 Linfield
2021-12-21 Dungannon 2 - 2 Warrenpoint
2021-12-18 Dungannon 0 - 2 Ballymena
2021-12-11 Crusaders 4 - 0 Dungannon
2021-12-04 C. Rangers 1 - 2 Dungannon
2021-11-30 Dungannon 0 - 2 Glenavon
2021-11-26 Glentoran 3 - 0 Dungannon
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 11 9 6
42% 8% 50% 92% 75% 50%

Tabela Premiership

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Glentoran 25 17 4 4 49 25 +24 55
2 Linfield 25 15 8 2 45 16 +29 53
3 Cliftonville 25 14 7 4 39 21 +18 49
4 Larne 25 13 5 7 46 27 +19 44
5 Crusaders 24 13 3 8 31 16 +15 42
6 Coleraine 24 10 7 7 37 19 +18 37
7 Ballymena 25 11 2 12 28 35 -7 35
8 Glenavon 25 9 6 10 32 32 0 33
9 Dungannon 25 8 1 16 35 63 -28 25
10 C. Rangers 25 6 5 14 22 40 -18 23
11 Portadown 25 2 7 16 21 54 -33 13
12 Warrenpoint 25 2 3 20 19 56 -37 9

Chronologia meczów w lidze

Coleraine                         
Dungannon                          
U siebie                         
Na wyjeździe                          

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Coleraine Dungannon
1 Glentoran 0 - 2 3 - 0
2 Linfield 3 - 0 3 - 0
3 Cliftonville 0 - 0 3 - 0
4 Larne 3 - 1 0 - 1
5 Crusaders 0 - 0 4 - 0
6 Coleraine - 2 - 0
7 Ballymena 3 - 0 4 - 3
8 Glenavon 0 - 0 3 - 1
9 Dungannon 2 - 0 -
10 C. Rangers 3 - 0 1 - 2
11 Portadown 2 - 0 1 - 4
12 Warrenpoint 2 - 0 1 - 2

Pozycja w lidze

  Coleraine Dungannon
Pozycja 6 9
Punkty 37 25
  U siebie Na wyjeździe
Pozycja 4 9
Punkty 24 12

Forma w lidze

  Coleraine Dungannon
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
10           
7        
7        
8         
1  
16                 
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
7        
3    
2   
4     
0  
8         

Bramki w lidze

  Coleraine Dungannon
Bramki strzelone
Bramki stracone
37                                      
19                    
35                                    
63                                                     
  U siebie Na wyjeździe
Bramki strzelone
Bramki stracone
19                    
5      
15                
29                              

Ogólne statystyki dla Premiership

Mecze   (149)
Zwycięstwa u siebie 43%
Remisy 19%
Zwycięstwa na wyjeździe 38%
Mecze rozegrane 100%
Bramki   (404)
Bramki na mecz 2.71
Bramki u siebie na mecz 1.41
Bramki na wyjeździe na mecz 1.30
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 70%
Drużyna gości zdobyła bramkę 66%
Obydwie Drużyny Strzelą 42%
Powyżej 1.5 74%
Powyżej 2.5 54%
Powyżej 3.5 28%

Coleraine kolejne 6 mecze

2022-02-12 Cliftonville - Coleraine
2022-02-15 Coleraine - Warrenpoint
2022-02-19 Warrenpoint - Coleraine
2022-02-26 Coleraine - Ballymena
2022-03-01 Coleraine - Larne
2022-03-04 Cliftonville - Coleraine

Dungannon kolejne 6 mecze

2022-02-12 Ballymena - Dungannon
2022-02-18 Dungannon - Cliftonville
2022-02-26 Dungannon - Larne
2022-03-05 Crusaders - Dungannon
2022-03-08 Warrenpoint - Dungannon
2022-03-12 Dungannon - Glentoran

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 1.41 4.75 6.25
Prawdopodobieństwo 59% 15% 26%
1 @ 1.41
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.12 2.80
Prawdopodobieństwo 69% 31%
1X @ 1.12
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.17 4.50
Prawdopodobieństwo   81% 19%
Powyżej 1.5 @ 1.17
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   1.53 2.30
Prawdopodobieństwo   59% 41%
Powyżej 2.5 @ 1.53
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   2.35 1.52
Prawdopodobieństwo   33% 67%
Poniżej 3.5 @ 1.52
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   1.75 1.95
Prawdopodobieństwo   43% 57%
Nie @ 1.95

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2022-02-08 16:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!