Liga MX - Meksyk
poniedziałek, 01.10.2018
00:00
00:00

Club America

Guadalajara
1 - 1
(0 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Meksyk |
| Na wyjeździe: | Zapopan |
| Odległość: | 467.3 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Azteca |
| Pojemność: | 87 523 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 00:00 (18:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.75 | 5.50 | 1 | 1.16 | 2.30 | |||
| 47% | 23% | 30% | 1.61 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.30 | 3.40 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 81% | 19% | 56% | 44% | 27% | 73% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-03-04 | Guadalajara | 1 - 1 | Club America |
| 2017-10-19 | Club America | 2 - 1 | Guadalajara |
| 2017-02-19 | Guadalajara | 1 - 0 | Club America |
| 2016-11-28 | Guadalajara | 0 - 1 | Club America |
| 2016-11-25 | Club America | 1 - 1 | Guadalajara |
| 2016-10-27 | Club America | 1 - 1 | Guadalajara |
| 2016-08-28 | Club America | 0 - 3 | Guadalajara |
| 2016-05-16 | Club America | 2 - 1 | Guadalajara |
| 2016-05-13 | Guadalajara | 0 - 0 | Club America |
| 2016-03-14 | Guadalajara | 1 - 2 | Club America |
| 2015-09-26 | Club America | 1 - 2 | Guadalajara |
| 2015-04-27 | Guadalajara | 1 - 1 | Club America |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 9 | 5 | 0 | |
| 33% | 42% | 25% | 75% | 42% | 0% |
Club America ostatnie 12 mecze
| 2018-09-26 | Club America | 2 - 2 | Juarez |
| 2018-09-22 | Puebla | 2 - 3 | Club America |
| 2018-09-16 | Club America | 2 - 1 | Atletico Morelia |
| 2018-09-02 | Lobos BUAP | 0 - 2 | Club America |
| 2018-08-29 | Club America | 3 - 1 | Dorados |
| 2018-08-26 | Club America | 2 - 2 | U.N.A.M. |
| 2018-08-23 | Leon | 2 - 0 | Club America |
| 2018-08-19 | Queretaro | 1 - 1 | Club America |
| 2018-08-15 | Veracruz | 0 - 3 | Club America |
| 2018-08-12 | Club America | 3 - 0 | Monterrey |
| 2018-08-08 | Dorados | 0 - 0 | Club America |
| 2018-08-05 | Pachuca | 1 - 3 | Club America |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 11 | 8 | 5 | |
| 58% | 33% | 8% | 92% | 67% | 42% |
Guadalajara ostatnie 12 mecze
| 2018-09-27 | Guadalajara | 1 - 3 | U.N.A.M. |
| 2018-09-23 | Guadalajara | 1 - 1 | Queretaro |
| 2018-09-16 | Monterrey | 2 - 4 | Guadalajara |
| 2018-09-02 | Guadalajara | 1 - 3 | Pachuca |
| 2018-08-29 | Atletico Morelia | 1 - 2 | Guadalajara |
| 2018-08-25 | Atlas | 0 - 1 | Guadalajara |
| 2018-08-22 | Guadalajara | 1 - 0 | Necaxa |
| 2018-08-18 | Veracruz | 0 - 2 | Guadalajara |
| 2018-08-15 | Guadalajara | 1 - 0 | Alebrijes Oaxaca |
| 2018-08-13 | Guadalajara | 1 - 2 | Santos Laguna |
| 2018-08-09 | Alebrijes Oaxaca | 0 - 0 | Guadalajara |
| 2018-08-05 | Toluca | 2 - 2 | Guadalajara |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 8 | 6 | 4 | |
| 50% | 25% | 25% | 67% | 50% | 33% |
Tabela Liga MX
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cruz Azul | 11 | +10 | 23 |
| 2 | Santos Laguna | 11 | +7 | 21 |
| 3 | Club America | 10 | +9 | 20 |
| 4 | Monterrey | 11 | +3 | 20 |
| 5 | U.N.A.M. | 11 | +8 | 19 |
| 6 | Toluca | 11 | +4 | 19 |
| 7 | Tigres | 11 | +7 | 18 |
| 8 | Pachuca | 11 | +4 | 15 |
| 9 | Queretaro | 11 | -1 | 15 |
| 10 | Tijuana | 11 | -4 | 15 |
| 11 | Guadalajara | 10 | +1 | 14 |
| 12 | Puebla | 11 | -4 | 14 |
| 13 | Leon | 11 | -1 | 13 |
| 14 | Atletico Morelia | 10 | -2 | 13 |
| 15 | Necaxa | 11 | -3 | 11 |
| 16 | Veracruz | 11 | -16 | 8 |
| 17 | Lobos BUAP | 10 | -9 | 7 |
| 18 | Atlas | 11 | -13 | 5 |
Chronologia meczów w lidze
| Club America | |
| Guadalajara | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Club America | Guadalajara |
|---|---|---|---|
| 1 | Cruz Azul | ||
| 2 | Santos Laguna | ||
| 3 | Club America | - | |
| 4 | Monterrey | 3 - 0 | 2 - 4 |
| 5 | U.N.A.M. | 2 - 2 | |
| 6 | Toluca | 2 - 2 | |
| 7 | Tigres | ||
| 8 | Pachuca | ||
| 9 | Queretaro | ||
| 10 | Tijuana | 2 - 1 | |
| 11 | Guadalajara | - | |
| 12 | Puebla | ||
| 13 | Leon | ||
| 14 | Atletico Morelia | 2 - 1 | |
| 15 | Necaxa | ||
| 16 | Veracruz | 0 - 2 | |
| 17 | Lobos BUAP | ||
| 18 | Atlas | 3 - 0 | 0 - 1 |
Pozycja w lidze
| Club America | Guadalajara | |
| Pozycja | 3 | 11 |
| Punkty | 20 | 14 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 7 | 2 |
| Punkty | 10 | 10 |
Forma w lidze
| Club America | Guadalajara | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
6
2 2 |
4
2 4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
3
1 0 |
3
1 1 |
Bramki w lidze
| Club America | Guadalajara | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
20
11 |
14
13 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
10
3 |
10
6 |
Ogólne statystyki dla Liga MX
| Mecze (97) | |
| Zwycięstwa u siebie | 49% |
| Remisy | 22% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (250) | |
| Bramki na mecz | 2.58 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.53 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.05 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 78% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 63% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 46% |
| Powyżej 1.5 | 75% |
| Powyżej 2.5 | 49% |
| Powyżej 3.5 | 25% |
Club America kolejne 6 mecze
| 2018-10-07 | Tigres | - | Club America |
| 2018-10-21 | Club America | - | Tijuana |
| 2018-10-28 | Cruz Azul | - | Club America |
| 2018-11-04 | Club America | - | Toluca |
| 2018-11-12 | Santos Laguna | - | Club America |
| 2018-11-25 | Club America | - | Veracruz |
Guadalajara kolejne 6 mecze
| 2018-10-07 | Guadalajara | - | U.N.A.M. |
| 2018-10-21 | Lobos BUAP | - | Guadalajara |
| 2018-10-28 | Guadalajara | - | Atletico Morelia |
| 2018-11-03 | Puebla | - | Guadalajara |
| 2018-11-11 | Leon | - | Guadalajara |
| 2018-11-25 | Guadalajara | - | Tigres |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 3.75 | 5.50 |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 23% | 30% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 2.30 |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.30 | 3.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 81% | 19% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.30 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 44% | |
| Powyżej 2.5 @ 2.00 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.40 | 1.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 27% | 73% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.30 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Tak @ 1.95 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-30 20:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!