Premiership - Irlandia Półn.
sobota, 16.10.2021
15:00
15:00

Cliftonville

Larne
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Belfast |
| Na wyjeździe: | Larne |
| Odległość: | 30.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Solitude |
| Pojemność: | 8 000 (3 000) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.24 | 3.52 | 2.16 | 1 | 1.56 | 1.39 | |||
| 53% | 8% | 39% | 3.24 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.41 | 1.89 | 1.85 | 3.19 | 1.31 | ||||||
| 68% | 32% | 53% | 47% | 30% | 70% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2021-06-05 | Larne | 3 - 1 | Cliftonville |
| 2021-05-04 | Cliftonville | 1 - 2 | Larne |
| 2021-03-20 | Larne | 0 - 0 | Cliftonville |
| 2021-02-20 | Cliftonville | 1 - 0 | Larne |
| 2020-11-21 | Larne | 1 - 0 | Cliftonville |
| 2019-12-28 | Larne | 1 - 2 | Cliftonville |
| 2019-11-23 | Larne | 1 - 1 | Cliftonville |
| 2019-10-12 | Cliftonville | 1 - 0 | Larne |
| 2008-03-15 | Larne | 1 - 2 | Cliftonville |
| 2007-11-03 | Cliftonville | 1 - 1 | Larne |
| 2007-03-17 | Cliftonville | 0 - 0 | Larne |
| 2006-11-04 | Larne | 1 - 3 | Cliftonville |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 4 | 3 | 7 | 5 | 2 | |
| 42% | 33% | 25% | 58% | 42% | 17% |
Cliftonville ostatnie 12 mecze
| 2021-10-01 | Linfield | 1 - 1 | Cliftonville |
| 2021-09-25 | Cliftonville | 1 - 0 | Warrenpoint |
| 2021-09-18 | Dungannon | 1 - 3 | Cliftonville |
| 2021-09-14 | Cliftonville | 2 - 0 | H&W Welders |
| 2021-09-11 | Crusaders | 1 - 1 | Cliftonville |
| 2021-09-04 | Cliftonville | 1 - 0 | Glentoran |
| 2021-08-31 | Cliftonville | 2 - 1 | Coleraine |
| 2021-08-28 | Cliftonville | 2 - 1 | C. Rangers |
| 2021-08-20 | Cliftonville | 3 - 0 | Portadown |
| 2021-08-17 | Cliftonville | 1 - 0 | Dungannon |
| 2021-08-03 | Institute | 0 - 3 | Cliftonville |
| 2021-07-24 | Cliftonville | 2 - 0 | Newry City |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 10 | 2 | 0 | 9 | 5 | 1 | |
| 83% | 17% | 0% | 75% | 42% | 8% |
Larne ostatnie 12 mecze
| 2021-10-02 | Dungannon | 2 - 4 | Larne |
| 2021-09-28 | Glenavon | 0 - 1 | Larne |
| 2021-09-25 | Larne | 0 - 0 | C. Rangers |
| 2021-09-18 | Crusaders | 1 - 0 | Larne |
| 2021-09-14 | Larne | 4 - 0 | Limavady Utd |
| 2021-09-11 | Larne | 3 - 0 | Warrenpoint |
| 2021-09-04 | Portadown | 2 - 3 | Larne |
| 2021-08-27 | Larne | 4 - 2 | Coleraine |
| 2021-08-12 | Larne | 1 - 0 | Ferreira |
| 2021-08-05 | Ferreira | 4 - 0 | Larne |
| 2021-07-29 | Aarhus | 1 - 1 | Larne |
| 2021-07-22 | Larne | 2 - 1 | Aarhus |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 7 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 58% | 42% |
Tabela Premiership
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cliftonville | 7 | +6 | 17 |
| 2 | Larne | 7 | +8 | 16 |
| 3 | Linfield | 7 | +10 | 15 |
| 4 | Coleraine | 8 | +10 | 14 |
| 5 | Crusaders | 7 | +5 | 13 |
| 6 | C. Rangers | 8 | -1 | 13 |
| 7 | Glentoran | 7 | +1 | 12 |
| 8 | Glenavon | 8 | -1 | 7 |
| 9 | Ballymena | 7 | -8 | 4 |
| 10 | Portadown | 7 | -9 | 4 |
| 11 | Dungannon | 6 | -8 | 3 |
| 12 | Warrenpoint | 7 | -13 | 3 |
Chronologia meczów w lidze
| Cliftonville | |
| Larne | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Cliftonville | Larne |
|---|---|---|---|
| 1 | Cliftonville | - | |
| 2 | Larne | - | |
| 3 | Linfield | ||
| 4 | Coleraine | 2 - 1 | |
| 5 | Crusaders | 1 - 0 | |
| 6 | C. Rangers | 2 - 1 | |
| 7 | Glentoran | 1 - 0 | |
| 8 | Glenavon | 0 - 1 | |
| 9 | Ballymena | ||
| 10 | Portadown | 2 - 3 | |
| 11 | Dungannon | 2 - 4 | |
| 12 | Warrenpoint | 1 - 0 |
Pozycja w lidze
| Cliftonville | Larne | |
| Pozycja | 1 | 2 |
| Punkty | 17 | 16 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 1 | 3 |
| Punkty | 12 | 9 |
Forma w lidze
| Cliftonville | Larne | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
2 0 |
5
1 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
0 0 |
3
0 1 |
Bramki w lidze
| Cliftonville | Larne | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
11
5 |
15
7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
6
2 |
8
5 |
Ogólne statystyki dla Premiership
| Mecze (43) | |
| Zwycięstwa u siebie | 40% |
| Remisy | 19% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 42% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (131) | |
| Bramki na mecz | 3.05 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.40 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.65 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 72% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 49% |
| Powyżej 1.5 | 77% |
| Powyżej 2.5 | 60% |
| Powyżej 3.5 | 35% |
Cliftonville kolejne 6 mecze
| 2021-10-23 | Ballymena | - | Cliftonville |
| 2021-10-26 | Ards | - | Cliftonville |
| 2021-10-30 | Cliftonville | - | Glenavon |
| 2021-11-02 | Cliftonville | - | Portadown |
| 2021-11-06 | Cliftonville | - | Dungannon |
| 2021-11-09 | Portadown | - | Cliftonville |
Larne kolejne 6 mecze
| 2021-10-25 | Larne | - | Linfield |
| 2021-10-30 | Ballymena | - | Larne |
| 2021-11-02 | Larne | - | Glentoran |
| 2021-11-05 | Larne | - | Crusaders |
| 2021-11-13 | Larne | - | Glenavon |
| 2021-11-19 | Coleraine | - | Larne |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.24 | 3.52 | 2.16 |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 8% | 39% |
| 1 @ 3.24 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.56 | 1.39 |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% |
| 1X @ 1.56 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.41 | |
| Prawdopodobieństwo | 68% | 32% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.89 | 1.85 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.89 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.19 | 1.31 | |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.31 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.73 | 2.01 | |
| Prawdopodobieństwo | 54% | 46% | |
| Tak @ 1.73 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2021-10-16 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!