Primera Nacional - Argentyna

sobota, 29.08.2026
20:00
Ciudad Bolivar

Ciudad Bolivar

Def. de Belgrano

Def. de Belgrano

Informacja
Miasto
U siebie: San Carlos de Bolivar
Na wyjeździe: Belgrano
Odległość: 304.2 km
Czas rozpoczęcia
Godzina: 20:00 (16:00 czas lokalny)

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
2.70 2.70 3.00 1X 1.36 1.40
34% 39% 27% 1.36 55% 45%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.67 2.10 3.40 1.33 7.00 1.10
56% 44% 26% 74% 15% 85%

Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania

2026-04-12 Def. de Belgrano 0 - 0 Ciudad Bolivar

Ciudad Bolivar ostatnie 12 mecze

2026-08-23 Ciudad Bolivar 1 - 1 Racing Cordoba
2026-08-15 Agropecuario 1 - 0 Ciudad Bolivar
2026-08-08 Almirante Brown 2 - 0 Ciudad Bolivar
2026-08-02 Ciudad Bolivar 0 - 2 Atletico Mitre
2026-07-25 Est. Buenos Aires 1 - 2 Ciudad Bolivar
2026-07-18 Ciudad Bolivar 0 - 0 All Boys
2026-07-11 Los Andes 3 - 1 Ciudad Bolivar
2026-07-04 Ciudad Bolivar 3 - 1 Godoy Cruz
2026-06-20 Ciudad Bolivar 1 - 2 Est. Buenos Aires
2026-06-13 Ciudad Bolivar 1 - 2 Deportivo Moron
2026-06-07 Colon 0 - 0 Ciudad Bolivar
2026-05-31 Ciudad Bolivar 1 - 1 San Miguel
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 9 5 2
17% 33% 50% 75% 42% 17%

Def. de Belgrano ostatnie 12 mecze

2026-08-22 Def. de Belgrano 0 - 2 Almirante Brown
2026-08-15 Atl. Rafaela 0 - 0 Def. de Belgrano
2026-08-09 Atletico Mitre 2 - 1 Def. de Belgrano
2026-08-01 Def. de Belgrano 1 - 1 Est. Buenos Aires
2026-07-26 All Boys 0 - 0 Def. de Belgrano
2026-07-12 Godoy Cruz 1 - 0 Def. de Belgrano
2026-07-04 Def. de Belgrano 2 - 1 Deportivo Moron
2026-06-21 Def. de Belgrano 0 - 1 All Boys
2026-06-13 Def. de Belgrano 0 - 3 Colon
2026-06-06 San Miguel 0 - 0 Def. de Belgrano
2026-05-30 Def. de Belgrano 1 - 0 San Telmo
2026-05-24 Atl. Acassuso 1 - 0 Def. de Belgrano
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
2 4 6 5 3 0
17% 33% 50% 42% 25% 0%

Tabela Primera Nacional

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Ferro 26 16 4 6 32 23 +9 52
2 Deportivo Moron 26 13 7 6 41 24 +17 46
3 Colon 26 12 9 5 34 20 +14 45
4 Dep. Madryn 26 11 10 5 38 24 +14 43
5 Almirante Brown 26 11 8 7 22 16 +6 41
6 Godoy Cruz 26 11 7 8 29 24 +5 40
7 Est. Buenos Aires 26 9 8 9 23 22 +1 35
8 Ciudad Bolivar 26 8 11 7 22 23 -1 35
9 Los Andes 25 8 9 8 20 15 +5 33
10 Racing Cordoba 26 8 8 10 24 29 -5 32
11 Atletico Mitre 26 6 11 9 25 33 -8 29
12 San Miguel 26 6 11 9 20 28 -8 29
13 Chaco For Ever 26 7 7 12 25 29 -4 28
14 Central Norte 26 6 10 10 17 25 -8 28
15 San Telmo 26 6 9 11 22 30 -8 27
16 All Boys 26 5 12 9 15 24 -9 27
17 Def. de Belgrano 25 5 11 9 16 23 -7 26
18 Atl. Acassuso 26 5 7 14 19 32 -13 22
1 Tristan Suarez 25 13 9 3 28 13 +15 48
2 Gimnasia Jujuy 26 13 6 7 39 32 +7 45
3 Temperley 26 11 10 5 29 22 +7 43
4 CA Atlanta 26 13 3 10 31 27 +4 42
5 Ferroc. Midland 25 10 8 7 27 19 +8 38
6 Deportivo Maipu 26 11 5 10 34 27 +7 38
7 Gimnasia y Tiro 26 10 8 8 27 25 +2 38
8 Atl. Rafaela 26 9 9 8 18 19 -1 36
9 San Martin S.J. 25 9 8 8 27 24 +3 35
10 San Martin T. 26 8 11 7 26 23 +3 35
11 Quilmes 26 8 8 10 27 22 +5 32
12 Atl. Colegiales 25 8 7 10 23 25 -2 31
13 Almagro 26 8 7 11 21 29 -8 31
14 Nueva Chicago 26 7 8 11 20 25 -5 29
15 Agropecuario 26 7 8 11 22 30 -8 29
16 Patronato 26 5 13 8 23 29 -6 28
17 Chacarita Jrs 26 7 6 13 19 28 -9 27
18 Atletico Guemes 26 5 7 14 21 43 -22 22

Chronologia meczów w lidze

Ciudad Bolivar                           
Def. de Belgrano                          
U siebie                           
Na wyjeździe                          

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Ciudad Bolivar Def. de Belgrano
1 Ferro 2 - 4 2 - 1
2 Deportivo Moron 1 - 2 1 - 1
3 Colon    
4 Dep. Madryn 1 - 0 2 - 1
5 Almirante Brown 0 - 0 0 - 2
6 Godoy Cruz 3 - 1 1 - 0
7 Est. Buenos Aires 1 - 2 0 - 2
8 Ciudad Bolivar -  
9 Los Andes 1 - 1 0 - 1
10 Racing Cordoba 1 - 1 3 - 0
11 Atletico Mitre 0 - 2 2 - 1
12 San Miguel 1 - 1 0 - 0
13 Chaco For Ever    
14 Central Norte    
15 San Telmo    
16 All Boys 0 - 0 0 - 0
17 Def. de Belgrano   -
18 Atl. Acassuso 1 - 0 1 - 0
1 Tristan Suarez    
2 Gimnasia Jujuy    
3 Temperley    
4 CA Atlanta    
5 Ferroc. Midland    
6 Deportivo Maipu    
7 Gimnasia y Tiro    
8 Atl. Rafaela   0 - 0
9 San Martin S.J.    
10 San Martin T.    
11 Quilmes    
12 Atl. Colegiales    
13 Almagro    
14 Nueva Chicago    
15 Agropecuario 0 - 0  
16 Patronato    
17 Chacarita Jrs    
18 Atletico Guemes    

Statystyki drużyny

  Ciudad Bolivar Def. de Belgrano
Zwycięstwa 8 5
Remisy 11 11
Porażki 7 9
Bramki dla 22 16
Bramki przeciw 23 23
Średnie bramki strzelone 0.85 0.64
Średnie bramki stracone 0.88 0.92
Mecze bramki strzelone 65% 52%
Mecze bramki stracone 54% 60%
Obydwie Drużyny Strzelą 42% 36%
Powyżej 1.5 54% 56%
Powyżej 2.5 23% 24%
Powyżej 3.5 12% 0%
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa 3 3
Remisy 6 4
Porażki 4 6
Bramki dla 12 9
Bramki przeciw 14 12
Średnie bramki strzelone 0.92 0.69
Średnie bramki stracone 1.08 0.92
Mecze bramki strzelone 69% 54%
Mecze bramki stracone 62% 54%
Obydwie Drużyny Strzelą 54% 31%
Powyżej 1.5 62% 54%
Powyżej 2.5 31% 31%
Powyżej 3.5 15% 0%

Ogólne statystyki dla Primera Nacional

Mecze   (465)
Zwycięstwa u siebie 47%
Remisy 32%
Zwycięstwa na wyjeździe 21%
Mecze rozegrane 37%
Bramki   (906)
Bramki na mecz 1.95
Bramki u siebie na mecz 1.20
Bramki na wyjeździe na mecz 0.75
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 72%
Drużyna gości zdobyła bramkę 53%
Obydwie Drużyny Strzelą 40%
Powyżej 1.5 61%
Powyżej 2.5 32%
Powyżej 3.5 12%

Ciudad Bolivar kolejne 6 mecze

2026-09-05 Dep. Madryn - Ciudad Bolivar
2026-09-12 Ciudad Bolivar - Central Norte
2026-09-19 Ferro - Ciudad Bolivar
2026-09-26 Ciudad Bolivar - Chaco For Ever
2026-10-03 Atl. Acassuso - Ciudad Bolivar
2026-10-10 Ciudad Bolivar - San Telmo

Def. de Belgrano kolejne 6 mecze

2026-09-05 Def. de Belgrano - Racing Cordoba
2026-09-09 Def. de Belgrano - Los Andes
2026-09-12 Def. de Belgrano - Dep. Madryn
2026-09-19 Central Norte - Def. de Belgrano
2026-09-26 Def. de Belgrano - Ferro
2026-10-03 Chaco For Ever - Def. de Belgrano

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 2.70 2.70 3.00
Prawdopodobieństwo 34% 39% 27%
1X @ 1.36
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.36 1.40
Prawdopodobieństwo 55% 45%
1X @ 1.36
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.67 2.10
Prawdopodobieństwo   56% 44%
Powyżej 1.5 @ 1.67
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   3.40 1.33
Prawdopodobieństwo   26% 74%
Poniżej 2.5 @ 1.33
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   7.00 1.10
Prawdopodobieństwo   15% 85%
Poniżej 3.5 @ 1.10
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   2.50 1.50
Prawdopodobieństwo   39% 61%
Nie @ 1.50

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-08-27 20:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!