K League 2 - Korea Południowa
niedziela, 08.11.2026
05:00
Cheonan City
Busan I'Park
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Cheonan |
| Na wyjeździe: |
Busan |
| Odległość: |
256.0 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
05:00 (14:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 3.10 |
3.40 |
2.10 |
X2 |
|
|
|
1.70 |
1.36 |
| 23% |
35% |
42% |
1.36 |
|
|
|
35% |
65% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.20 |
4.33 |
|
|
|
1.70 |
2.10 |
|
|
|
2.63 |
1.44 |
| 71% |
29% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
36% |
64% |
Ostatnie 10 bezpośrednie spotkania
|
2026-05-10 |
Busan I'Park
|
1 - 0 |
Cheonan City
|
|
2025-10-08 |
Cheonan City
|
0 - 0 |
Busan I'Park
|
|
2025-08-17 |
Cheonan City
|
0 - 1 |
Busan I'Park
|
|
2025-03-16 |
Busan I'Park
|
2 - 1 |
Cheonan City
|
|
2024-11-02 |
Cheonan City
|
2 - 3 |
Busan I'Park
|
|
2024-05-22 |
Busan I'Park
|
2 - 3 |
Cheonan City
|
|
2024-04-10 |
Cheonan City
|
2 - 4 |
Busan I'Park
|
|
2023-10-07 |
Busan I'Park
|
0 - 0 |
Cheonan City
|
|
2023-08-05 |
Busan I'Park
|
1 - 0 |
Cheonan City
|
|
2023-03-01 |
Cheonan City
|
2 - 3 |
Busan I'Park
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 1 |
2 |
7 |
|
5 |
5 |
4 |
| 10% |
20% |
70% |
|
50% |
50% |
40% |
Cheonan City ostatnie 12 mecze
|
2026-11-01 |
Gimhae FC 2008
|
3 - 3 |
Cheonan City
|
|
2026-10-25 |
Cheonan City
|
3 - 1 |
Ansan Greeners
|
|
2026-10-10 |
Cheonan City
|
1 - 0 |
Gyeongnam
|
|
2026-09-19 |
Chungnam Asan
|
3 - 1 |
Cheonan City
|
|
2026-09-13 |
Suwon FC
|
1 - 1 |
Cheonan City
|
|
2026-09-05 |
Cheonan City
|
1 - 1 |
Hwaseong FC
|
|
2026-08-28 |
Jeonnam
|
1 - 0 |
Cheonan City
|
|
2026-08-22 |
Cheonan City
|
0 - 1 |
Suwon
|
|
2026-08-16 |
Gimpo
|
1 - 1 |
Cheonan City
|
|
2026-08-08 |
Seongnam
|
3 - 2 |
Cheonan City
|
|
2026-08-01 |
Cheonan City
|
2 - 2 |
Yongin FC
|
|
2026-07-29 |
Gwangju
|
1 - 0 |
Cheonan City
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
5 |
5 |
|
8 |
5 |
5 |
| 17% |
42% |
42% |
|
67% |
42% |
42% |
Busan I'Park ostatnie 12 mecze
|
2026-10-25 |
Busan I'Park
|
3 - 1 |
Gyeongnam
|
|
2026-10-18 |
Busan I'Park
|
2 - 1 |
Jeonnam
|
|
2026-10-10 |
Paju Frontier
|
1 - 1 |
Busan I'Park
|
|
2026-09-19 |
Gimpo
|
1 - 0 |
Busan I'Park
|
|
2026-09-13 |
Busan I'Park
|
2 - 0 |
Gimhae FC 2008
|
|
2026-09-05 |
Busan I'Park
|
0 - 1 |
Ansan Greeners
|
|
2026-08-30 |
Suwon FC
|
2 - 1 |
Busan I'Park
|
|
2026-08-22 |
Daegu
|
1 - 1 |
Busan I'Park
|
|
2026-08-19 |
Busan I'Park
|
0 - 0 |
Bucheon 1995
|
|
2026-08-15 |
Busan I'Park
|
0 - 0 |
Hwaseong FC
|
|
2026-08-07 |
Yongin FC
|
2 - 0 |
Busan I'Park
|
|
2026-08-02 |
Busan I'Park
|
1 - 2 |
Seoul E-Land
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 3 |
4 |
5 |
|
8 |
4 |
1 |
| 25% |
33% |
42% |
|
67% |
33% |
8% |
Tabela K League 2
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Suwon |
29 |
19 |
6 |
4 |
50 |
25 |
+25 |
63 |
| 2 |
Suwon FC |
30 |
17 |
9 |
4 |
57 |
31 |
+26 |
60 |
| 3 |
Seoul E-Land |
30 |
17 |
6 |
7 |
57 |
38 |
+19 |
57 |
| 4 |
Daegu |
30 |
16 |
8 |
6 |
58 |
40 |
+18 |
56 |
| 5 |
Hwaseong FC |
31 |
13 |
9 |
9 |
45 |
33 |
+12 |
48 |
| 6 |
Busan I'Park |
29 |
14 |
6 |
9 |
47 |
37 |
+10 |
48 |
| 7 |
Chungnam Asan |
29 |
11 |
9 |
9 |
41 |
33 |
+8 |
42 |
| 8 |
Gimpo |
30 |
9 |
12 |
9 |
39 |
41 |
-2 |
39 |
| 9 |
Gyeongnam |
30 |
9 |
11 |
10 |
33 |
37 |
-4 |
38 |
| 10 |
Paju Frontier |
29 |
9 |
7 |
13 |
29 |
35 |
-6 |
34 |
| 11 |
Yongin FC |
29 |
7 |
12 |
10 |
38 |
43 |
-5 |
33 |
| 12 |
Chungbuk Cheongju |
30 |
6 |
14 |
10 |
36 |
49 |
-13 |
32 |
| 13 |
Seongnam |
30 |
7 |
11 |
12 |
32 |
40 |
-8 |
32 |
| 14 |
Cheonan City |
29 |
6 |
12 |
11 |
37 |
41 |
-4 |
30 |
| 15 |
Ansan Greeners |
31 |
7 |
5 |
19 |
35 |
59 |
-24 |
26 |
| 16 |
Jeonnam |
30 |
5 |
10 |
15 |
37 |
55 |
-18 |
25 |
| 17 |
Gimhae FC 2008 |
30 |
3 |
9 |
18 |
27 |
61 |
-34 |
18 |
Chronologia meczów w lidze
| Cheonan City |
|
| Busan I'Park |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Cheonan City |
Busan I'Park |
| 1 |
Suwon |
0 - 1 |
3 - 2 |
| 2 |
Suwon FC |
2 - 2 |
2 - 1 |
| 3 |
Seoul E-Land |
0 - 0 |
2 - 3 |
| 4 |
Daegu |
|
1 - 1 |
| 5 |
Hwaseong FC |
1 - 1 |
3 - 2 |
| 6 |
Busan I'Park |
|
- |
| 7 |
Chungnam Asan |
1 - 0 |
|
| 8 |
Gimpo |
0 - 1 |
1 - 0 |
| 9 |
Gyeongnam |
1 - 0 |
1 - 2 |
| 10 |
Paju Frontier |
0 - 0 |
1 - 1 |
| 11 |
Yongin FC |
2 - 2 |
2 - 0 |
| 12 |
Chungbuk Cheongju |
2 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Seongnam |
1 - 1 |
1 - 0 |
| 14 |
Cheonan City |
- |
|
| 15 |
Ansan Greeners |
3 - 1 |
1 - 3 |
| 16 |
Jeonnam |
1 - 0 |
3 - 3 |
| 17 |
Gimhae FC 2008 |
0 - 1 |
0 - 1 |
Statystyki drużyny
| |
Cheonan City |
Busan I'Park |
| Zwycięstwa |
6 |
14 |
| Remisy |
12 |
6 |
| Porażki |
11 |
9 |
| Bramki dla |
37 |
47 |
| Bramki przeciw |
41 |
37 |
| Średnie bramki strzelone |
1.28 |
1.62 |
| Średnie bramki stracone |
1.41 |
1.28 |
| Mecze bramki strzelone |
72% |
83% |
| Mecze bramki stracone |
83% |
79% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
62% |
66% |
| Powyżej 1.5 |
62% |
79% |
| Powyżej 2.5 |
48% |
55% |
| Powyżej 3.5 |
41% |
34% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
4 |
5 |
| Remisy |
7 |
3 |
| Porażki |
3 |
6 |
| Bramki dla |
14 |
21 |
| Bramki przeciw |
12 |
22 |
| Średnie bramki strzelone |
1.00 |
1.50 |
| Średnie bramki stracone |
0.86 |
1.57 |
| Mecze bramki strzelone |
64% |
79% |
| Mecze bramki stracone |
64% |
93% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
43% |
71% |
| Powyżej 1.5 |
43% |
79% |
| Powyżej 2.5 |
29% |
57% |
| Powyżej 3.5 |
29% |
36% |
Ogólne statystyki dla K League 2
| Mecze (253) |
| Zwycięstwa u siebie |
37% |
| Remisy |
31% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
32% |
| Mecze rozegrane |
93% |
| Bramki (698) |
| Bramki na mecz |
2.76 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.44 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.32 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
79% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
76% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
61% |
| Powyżej 1.5 |
74% |
| Powyżej 2.5 |
53% |
| Powyżej 3.5 |
34% |
Cheonan City kolejne 2 mecze
|
2026-11-22 |
Paju Frontier
|
- |
Cheonan City
|
|
2026-11-28 |
Cheonan City
|
- |
Daegu
|
Busan I'Park kolejne 2 mecze
|
2026-11-21 |
Busan I'Park
|
- |
Chungbuk Cheongju
|
|
2026-11-28 |
Chungnam Asan
|
- |
Busan I'Park
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
3.10 |
3.40 |
2.10 |
| Prawdopodobieństwo |
23% |
35% |
42% |
|
X2 @ 1.36 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.70 |
1.36 |
| Prawdopodobieństwo |
35% |
65% |
|
X2 @ 1.36 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.20 |
4.33 |
| Prawdopodobieństwo |
|
71% |
29% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.20 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.70 |
2.10 |
| Prawdopodobieństwo |
|
52% |
48% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.70 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.63 |
1.44 |
| Prawdopodobieństwo |
|
36% |
64% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.44 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.57 |
2.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
62% |
38% |
|
Tak @ 1.57 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-11-07 16:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!