Baraże - Indie
wtorek, 13.03.2018
14:30
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Chennai |
| Na wyjeździe: |
Margao |
| Odległość: |
719.0 km |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
14:30 (20:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.25 |
3.29 |
2.87 |
12 |
|
|
|
1.39 |
1.57 |
| 36% |
31% |
33% |
1.33 |
|
|
|
55% |
45% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.22 |
4.00 |
|
|
|
1.72 |
2.07 |
|
|
|
2.75 |
1.39 |
| 74% |
26% |
|
|
|
52% |
48% |
|
|
|
32% |
68% |
Ostatnie 10 bezpośrednie spotkania
|
2018-03-10 |
Goa
|
1 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2018-02-15 |
Goa
|
0 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2017-11-19 |
Chennaiyin
|
2 - 3 |
Goa
|
|
2016-12-01 |
Goa
|
5 - 4 |
Chennaiyin
|
|
2016-10-13 |
Chennaiyin
|
2 - 0 |
Goa
|
|
2015-12-20 |
Goa
|
2 - 3 |
Chennaiyin
|
|
2015-11-05 |
Chennaiyin
|
0 - 2 |
Goa
|
|
2015-10-11 |
Goa
|
0 - 4 |
Chennaiyin
|
|
2014-12-05 |
Chennaiyin
|
1 - 3 |
Goa
|
|
2014-10-15 |
Goa
|
1 - 2 |
Chennaiyin
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
1 |
4 |
|
9 |
6 |
5 |
| 50% |
10% |
40% |
|
90% |
60% |
50% |
Chennaiyin ostatnie 12 mecze
|
2018-03-10 |
Goa
|
1 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2018-03-03 |
Chennaiyin
|
1 - 0 |
Mumbai City
|
|
2018-02-23 |
Kerala Blasters
|
0 - 0 |
Chennaiyin
|
|
2018-02-18 |
Chennaiyin
|
1 - 1 |
Jamshedpur
|
|
2018-02-15 |
Goa
|
0 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2018-02-11 |
Odisha
|
1 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2018-02-06 |
Chennaiyin
|
1 - 3 |
Bengaluru
|
|
2018-01-25 |
ATK
|
1 - 2 |
Chennaiyin
|
|
2018-01-19 |
North East Utd
|
3 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2018-01-13 |
Chennaiyin
|
1 - 0 |
Pune City
|
|
2018-01-07 |
Chennaiyin
|
2 - 2 |
Odisha
|
|
2017-12-28 |
Jamshedpur
|
0 - 1 |
Chennaiyin
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
5 |
2 |
|
7 |
4 |
3 |
| 42% |
42% |
17% |
|
58% |
33% |
25% |
Goa ostatnie 12 mecze
|
2018-03-10 |
Goa
|
1 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2018-03-04 |
Jamshedpur
|
0 - 3 |
Goa
|
|
2018-02-28 |
Goa
|
5 - 1 |
ATK
|
|
2018-02-25 |
Pune City
|
0 - 4 |
Goa
|
|
2018-02-21 |
Goa
|
1 - 1 |
Odisha
|
|
2018-02-15 |
Goa
|
0 - 1 |
Chennaiyin
|
|
2018-02-09 |
Bengaluru
|
2 - 0 |
Goa
|
|
2018-02-04 |
Goa
|
2 - 2 |
North East Utd
|
|
2018-01-28 |
Goa
|
3 - 4 |
Mumbai City
|
|
2018-01-21 |
Kerala Blasters
|
1 - 2 |
Goa
|
|
2018-01-11 |
Goa
|
2 - 1 |
Jamshedpur
|
|
2018-01-06 |
North East Utd
|
2 - 1 |
Goa
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
3 |
4 |
|
11 |
8 |
4 |
| 42% |
25% |
33% |
|
92% |
67% |
33% |
Tabela Super League
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Bengaluru |
18 |
13 |
1 |
4 |
35 |
16 |
+19 |
40 |
| 2 |
Chennaiyin |
18 |
9 |
5 |
4 |
24 |
19 |
+5 |
32 |
| 3 |
Goa |
18 |
9 |
3 |
6 |
42 |
28 |
+14 |
30 |
| 4 |
Pune City |
18 |
9 |
3 |
6 |
30 |
21 |
+9 |
30 |
| 5 |
Jamshedpur |
18 |
7 |
5 |
6 |
16 |
18 |
-2 |
26 |
| 6 |
Kerala Blasters |
18 |
6 |
7 |
5 |
20 |
22 |
-2 |
25 |
| 7 |
Mumbai City |
18 |
7 |
2 |
9 |
25 |
29 |
-4 |
23 |
| 8 |
Odisha |
18 |
5 |
4 |
9 |
27 |
37 |
-10 |
19 |
| 9 |
ATK |
18 |
4 |
4 |
10 |
16 |
30 |
-14 |
16 |
| 10 |
North East Utd |
18 |
3 |
2 |
13 |
12 |
27 |
-15 |
11 |
Chennaiyin kolejne 6 mecze
|
2018-03-17 |
Bengaluru
|
- |
Chennaiyin
|
|
2018-03-31 |
Chennaiyin
|
- |
Aizawl
|
|
2018-09-30 |
Bengaluru
|
- |
Chennaiyin
|
|
2018-10-06 |
Chennaiyin
|
- |
Goa
|
|
2018-10-18 |
Chennaiyin
|
- |
North East Utd
|
|
2018-10-23 |
Odisha
|
- |
Chennaiyin
|
Goa kolejne 6 mecze
|
2018-04-03 |
Goa
|
- |
ATK
|
|
2018-04-12 |
Jamshedpur
|
- |
Goa
|
|
2018-04-16 |
East Bengal
|
- |
Goa
|
|
2018-10-01 |
North East Utd
|
- |
Goa
|
|
2018-10-06 |
Chennaiyin
|
- |
Goa
|
|
2018-10-24 |
Goa
|
- |
Mumbai City
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.25 |
3.29 |
2.87 |
| Prawdopodobieństwo |
36% |
31% |
33% |
|
12 @ 1.33 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.39 |
1.57 |
| Prawdopodobieństwo |
55% |
45% |
|
1X @ 1.39 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.22 |
4.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
74% |
26% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.22 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.72 |
2.07 |
| Prawdopodobieństwo |
|
52% |
48% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.72 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.75 |
1.39 |
| Prawdopodobieństwo |
|
32% |
68% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.39 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.57 |
2.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
55% |
45% |
|
Tak @ 1.57 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-13 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!