Primera División - Urugwaj

sobota, 02.03.2019
00:00
Cerro Largo Melo

Cerro Largo Melo

Plaza Colonia

Plaza Colonia

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Informacja
Miasto
U siebie: Melo
Na wyjeździe: Colonia del Sacramento
Odległość: 411.1 km
Stadion
Stadion: Arquitecto Antonio Eleuterio Ubilla
Pojemność: 9 000
Zdjęcia: Google maps (mapa)
Czas rozpoczęcia
Godzina: 00:00 (21:00 czas lokalny)

Kursy

1 X 2 P/K 1X X2
2.00 3.30 3.75 1X 1.28 1.83
45% 42% 13% 1.28 77% 23%
+1.5 -1.5 +2.5 -2.5 +3.5 -3.5
1.33 3.25 2.07 1.72 3.50 1.28
75% 25% 52% 48% 31% 69%

Bezpośrednie spotkania

Brak danych w systemie

Cerro Largo Melo ostatnie 12 mecze

2019-02-24 Defensor Sp. 0 - 3 Cerro Largo Melo
2019-02-17 Cerro Largo Melo 2 - 0 Danubio
2017-11-22 Cerro Largo Melo 2 - 2 Rentistas
2017-07-05 Rentistas 1 - 3 Cerro Largo Melo
2017-06-28 Central Espanol 1 - 0 Cerro Largo Melo
2016-10-29 Miramar Misiones 0 - 1 Cerro Largo Melo
2016-10-22 Villa Teresa Montevideo 1 - 2 Cerro Largo Melo
2016-10-08 Atenas 4 - 0 Cerro Largo Melo
2014-05-18 Penarol 3 - 1 Cerro Largo Melo
2014-05-11 Cerro Largo Melo 0 - 3 Juventud de LP
2014-05-03 Fenix 5 - 1 Cerro Largo Melo
2014-04-27 Cerro Largo Melo 0 - 1 Miramar Misiones
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
5 1 6 9 8 5
42% 8% 50% 75% 67% 42%

Plaza Colonia ostatnie 12 mecze

2019-02-23 Plaza Colonia 0 - 1 Danubio
2019-02-17 Boston River 2 - 2 Plaza Colonia
2019-02-08 Plaza Colonia 0 - 0 Penarol
2017-12-01 Plaza Colonia 0 - 1 Liverpool M.
2017-11-26 El Tanque Sisley 1 - 1 Plaza Colonia
2017-11-23 Plaza Colonia 1 - 2 Racing Club M.
2017-11-19 Penarol 3 - 0 Plaza Colonia
2017-11-15 Plaza Colonia 2 - 3 River Plate M.
2017-11-11 Cerro CA 1 - 0 Plaza Colonia
2017-11-08 Danubio 2 - 2 Plaza Colonia
2017-11-04 Plaza Colonia 1 - 0 Juventud de LP
2017-10-15 Sud America 2 - 2 Plaza Colonia
Z R P +1.5 +2.5 +3.5
1 5 6 7 6 4
8% 42% 50% 58% 50% 33%

Tabela Primera División

P Drużyna M Z R P BD BP RB Pkt
1 Penarol 2 2 0 0 6 0 +6 6
2 Cerro Largo Melo 2 2 0 0 5 0 +5 6
3 Progreso 2 2 0 0 5 3 +2 6
4 Wanderers 2 1 1 0 5 2 +3 4
4 River Plate M. 2 1 1 0 5 2 +3 4
6 Fenix 2 1 1 0 6 5 +1 4
7 Boston River 2 1 1 0 3 2 +1 4
8 Cerro CA 2 1 0 1 3 2 +1 3
9 Danubio 2 1 0 1 1 2 -1 3
10 Liverpool M. 2 0 2 0 5 5 0 2
11 Plaza Colonia 2 0 1 1 2 3 -1 1
12 Club Nacional 2 0 1 1 2 5 -3 1
13 Juventud de LP 2 0 0 2 1 3 -2 0
14 Defensor Sp. 2 0 0 2 0 4 -4 0
15 Racing Club M. 2 0 0 2 2 7 -5 0
16 Rampla Juniors 2 0 0 2 3 9 -6 0

Chronologia meczów w lidze

Cerro Largo Melo   
Plaza Colonia   
U siebie   
Na wyjeździe   

Mecze u siebie/na wyjeździe

P Drużyna Cerro Largo Melo Plaza Colonia
1 Penarol    
2 Cerro Largo Melo -  
3 Progreso    
4 Wanderers    
4 River Plate M.    
6 Fenix    
7 Boston River   2 - 2
8 Cerro CA    
9 Danubio 2 - 0  
10 Liverpool M.    
11 Plaza Colonia   -
12 Club Nacional    
13 Juventud de LP    
14 Defensor Sp.    
15 Racing Club M.    
16 Rampla Juniors    

Pozycja w lidze

  Cerro Largo Melo Plaza Colonia
Pozycja 2 11
Punkty 6 1
  U siebie Na wyjeździe
Pozycja 3 10
Punkty 3 1

Forma w lidze

  Cerro Largo Melo Plaza Colonia
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
2   
0  
0  
0  
1  
1  
  U siebie Na wyjeździe
Zwycięstwa
Remisy
Porażki
1  
0  
0  
0  
1  
0  

Bramki w lidze

  Cerro Largo Melo Plaza Colonia
Bramki strzelone
Bramki stracone
5      
0   
2   
3    
  U siebie Na wyjeździe
Bramki strzelone
Bramki stracone
2   
0   
2   
2   

Ogólne statystyki dla Primera División

Mecze   (16)
Zwycięstwa u siebie 25%
Remisy 25%
Zwycięstwa na wyjeździe 50%
Mecze rozegrane 100%
Bramki   (54)
Bramki na mecz 3.38
Bramki u siebie na mecz 1.62
Bramki na wyjeździe na mecz 1.75
Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę 75%
Drużyna gości zdobyła bramkę 81%
Obydwie Drużyny Strzelą 56%
Powyżej 1.5 75%
Powyżej 2.5 56%
Powyżej 3.5 44%

Cerro Largo Melo kolejne 6 mecze

2019-03-10 Rampla Juniors - Cerro Largo Melo
2019-03-16 Cerro Largo Melo - Cerro CA
2019-03-24 Juventud de LP - Cerro Largo Melo
2019-03-30 Cerro Largo Melo - River Plate M.
2019-04-07 Liverpool M. - Cerro Largo Melo
2019-04-15 Cerro Largo Melo - Club Nacional

Plaza Colonia kolejne 6 mecze

2019-03-09 Cerro CA - Plaza Colonia
2019-03-17 Plaza Colonia - River Plate M.
2019-03-24 Club Nacional - Plaza Colonia
2019-03-31 Plaza Colonia - Fenix
2019-04-07 Progreso - Plaza Colonia
2019-04-13 Plaza Colonia - Penarol

Kursy i prawdopodobieństwa

Standardowe 1X2 1 X 2
Kursy 2.00 3.30 3.75
Prawdopodobieństwo 45% 42% 13%
1X @ 1.28
Podwójna szansa 1X X2
Kursy 1.28 1.83
Prawdopodobieństwo 77% 23%
1X @ 1.28
Powyżej/Poniżej 1.5 Pwj Pnj
Kursy   1.33 3.25
Prawdopodobieństwo   75% 25%
Powyżej 1.5 @ 1.33
Powyżej/Poniżej 2.5 Pwj Pnj
Kursy   2.07 1.72
Prawdopodobieństwo   52% 48%
Powyżej 2.5 @ 2.07
Powyżej/Poniżej 3.5 Pwj Pnj
Kursy   3.50 1.28
Prawdopodobieństwo   31% 69%
Poniżej 3.5 @ 1.28
Obydwie Drużyny Strzelą Tak Nie
Kursy   1.83 1.83
Prawdopodobieństwo   35% 65%
Nie @ 1.83

*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2019-03-01 20:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!