Serie C - Grupa C - Włochy
poniedziałek, 09.04.2018
19:45
19:45

Catania

Juve Stabia
0 - 0
(0 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Katania |
| Na wyjeździe: | Castellammare di Stabia |
| Odległość: | 361.0 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Angelo Massimino |
| Pojemność: | 23 200 (20 266) |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 19:45 (20:45 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.61 | 3.75 | 4.75 | 1 | 1.16 | 2.20 | |||
| 40% | 31% | 29% | 1.61 | 57% | 43% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.36 | 3.00 | 2.14 | 1.66 | 4.00 | 1.22 | ||||||
| 68% | 32% | 42% | 58% | 19% | 81% |
Ostatnie 6 bezpośrednie spotkania
| 2017-11-18 | Juve Stabia | 0 - 1 | Catania |
| 2017-05-14 | Juve Stabia | 0 - 0 | Catania |
| 2016-12-22 | Juve Stabia | 4 - 0 | Catania |
| 2016-08-27 | Catania | 3 - 1 | Juve Stabia |
| 2016-03-13 | Catania | 1 - 1 | Juve Stabia |
| 2015-11-01 | Juve Stabia | 2 - 1 | Catania |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | |
| 33% | 33% | 33% | 67% | 50% | 33% |
Catania ostatnie 12 mecze
| 2018-03-31 | Catanzaro | 0 - 4 | Catania |
| 2018-03-25 | Catania | 6 - 0 | Paganese |
| 2018-03-21 | Bisceglie | 1 - 1 | Catania |
| 2018-03-18 | Catania | 2 - 1 | Reggina 1914 |
| 2018-03-11 | Sicula Leonzio | 0 - 0 | Catania |
| 2018-03-03 | Catania | 1 - 0 | Siracusa |
| 2018-02-18 | Monopoli | 5 - 0 | Catania |
| 2018-02-11 | Catania | 2 - 2 | Cosenza |
| 2018-02-04 | Andria | 0 - 2 | Catania |
| 2018-01-29 | Catania | 1 - 0 | V. Francavilla |
| 2018-01-21 | Lecce | 1 - 1 | Catania |
| 2018-01-14 | Catania | 2 - 1 | Sion |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 4 | 1 | 9 | 6 | 4 | |
| 58% | 33% | 8% | 75% | 50% | 33% |
Juve Stabia ostatnie 12 mecze
| 2018-03-31 | Juve Stabia | 1 - 2 | Cosenza |
| 2018-03-21 | Juve Stabia | 2 - 0 | Matera |
| 2018-03-18 | Rende | 1 - 1 | Juve Stabia |
| 2018-03-11 | Juve Stabia | 7 - 0 | Akragas |
| 2018-03-03 | Juve Stabia | 3 - 0 | Sicula Leonzio |
| 2018-02-25 | Lecce | 0 - 1 | Juve Stabia |
| 2018-02-18 | Juve Stabia | 0 - 2 | Bisceglie |
| 2018-02-11 | Fondi | 1 - 2 | Juve Stabia |
| 2018-02-04 | Juve Stabia | 1 - 1 | Paganese |
| 2018-01-26 | Trapani | 3 - 1 | Juve Stabia |
| 2018-01-21 | Juve Stabia | 1 - 1 | Catanzaro |
| 2017-12-23 | Juve Stabia | 3 - 0 | Andria |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 11 | 6 | 2 | |
| 50% | 25% | 25% | 92% | 50% | 17% |
Tabela Serie C - Grupa C
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lecce | 33 | +23 | 68 |
| 2 | Catania | 31 | +29 | 63 |
| 3 | Trapani | 32 | +26 | 63 |
| 4 | Monopoli | 32 | +9 | 48 |
| 5 | Juve Stabia | 30 | +14 | 46 |
| 6 | Rende | 32 | -1 | 46 |
| 7 | Cosenza | 32 | +2 | 45 |
| 8 | V. Francavilla | 31 | -4 | 42 |
| 9 | Sicula Leonzio | 32 | +1 | 42 |
| 10 | Casertana | 32 | 0 | 41 |
| 11 | Siracusa | 32 | +9 | 38 |
| 12 | Bisceglie | 32 | -9 | 38 |
| 13 | Catanzaro | 33 | -11 | 37 |
| 14 | Andria | 32 | -3 | 35 |
| 15 | Reggina 1914 | 32 | -12 | 33 |
| 16 | Paganese | 33 | -18 | 32 |
| 17 | Matera | 32 | +4 | 29 |
| 18 | Fondi | 32 | -18 | 26 |
| 19 | Akragas | 33 | -41 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Catania | |
| Juve Stabia | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Catania | Juve Stabia |
|---|---|---|---|
| 1 | Lecce | 3 - 0 | 0 - 1 |
| 2 | Catania | - | |
| 3 | Trapani | 3 - 1 | |
| 4 | Monopoli | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 5 | Juve Stabia | - | |
| 6 | Rende | 1 - 1 | |
| 7 | Cosenza | 2 - 2 | 1 - 0 |
| 8 | V. Francavilla | 1 - 0 | |
| 9 | Sicula Leonzio | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 10 | Casertana | 1 - 2 | |
| 11 | Siracusa | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 12 | Bisceglie | 4 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Catanzaro | 1 - 0 | 0 - 0 |
| 14 | Andria | 1 - 0 | 3 - 3 |
| 15 | Reggina 1914 | 2 - 1 | |
| 16 | Paganese | 6 - 0 | 1 - 2 |
| 17 | Matera | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 18 | Fondi | 1 - 1 | 1 - 2 |
| 19 | Akragas | 2 - 0 | 1 - 2 |
Pozycja w lidze
| Catania | Juve Stabia | |
| Pozycja | 2 | 5 |
| Punkty | 63 | 46 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 4 | 8 |
| Punkty | 33 | 21 |
Forma w lidze
| Catania | Juve Stabia | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
19
6 6 |
12
10 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
10
3 2 |
5
6 3 |
Bramki w lidze
| Catania | Juve Stabia | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
54
25 |
44
30 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
28
10 |
15
13 |
Ogólne statystyki dla Serie C - Grupa C
| Mecze (304) | |
| Zwycięstwa u siebie | 40% |
| Remisy | 31% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 29% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (657) | |
| Bramki na mecz | 2.16 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.18 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.98 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 68% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 63% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 43% |
| Powyżej 1.5 | 64% |
| Powyżej 2.5 | 38% |
| Powyżej 3.5 | 16% |
Catania kolejne 6 mecze
| 2018-04-15 | Akragas | - | Catania |
| 2018-04-23 | Catania | - | Trapani |
| 2018-04-29 | Matera | - | Catania |
| 2018-05-06 | Catania | - | Rende |
| 2018-05-30 | Union Brescia | - | Catania |
| 2018-06-03 | Catania | - | Union Brescia |
Juve Stabia kolejne 6 mecze
| 2018-04-15 | Juve Stabia | - | Monopoli |
| 2018-04-18 | V. Francavilla | - | Juve Stabia |
| 2018-04-22 | Casertana | - | Juve Stabia |
| 2018-04-29 | Juve Stabia | - | Siracusa |
| 2018-05-06 | Reggina 1914 | - | Juve Stabia |
| 2018-05-15 | Juve Stabia | - | V. Francavilla |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.61 | 3.75 | 4.75 |
| Prawdopodobieństwo | 40% | 31% | 29% |
| 1 @ 1.61 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.16 | 2.20 |
| Prawdopodobieństwo | 57% | 43% |
| 1X @ 1.16 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.36 | 3.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 68% | 32% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.36 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.14 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.66 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.00 | 1.22 | |
| Prawdopodobieństwo | 19% | 81% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.22 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 1.66 | |
| Prawdopodobieństwo | 43% | 57% | |
| Nie @ 1.66 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-04-09 16:01. Możliwe zmiany w chwili obecnej!