Premier League - Walia
sobota, 01.09.2018
14:30
14:30

Carmarthen

Cardiff Met
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Carmarthen |
| Na wyjeździe: | Cyncoed |
| Odległość: | 87.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Richmond Park |
| Pojemność: | 3 000 (1 000) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 14:30 (14:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.50 | 3.50 | 2.04 | 12 | 1.72 | 1.28 | |||
| 32% | 31% | 37% | 1.28 | 42% | 58% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 1.80 | 2.00 | 3.25 | 1.33 | ||||||
| 67% | 33% | 64% | 36% | 33% | 67% |
Ostatnie 7 bezpośrednie spotkania
| 2018-01-13 | Carmarthen | 0 - 2 | Cardiff Met |
| 2017-11-04 | Cardiff Met | 5 - 0 | Carmarthen |
| 2017-05-07 | Carmarthen | 1 - 2 | Cardiff Met |
| 2017-04-14 | Carmarthen | 0 - 4 | Cardiff Met |
| 2017-03-04 | Cardiff Met | 2 - 2 | Carmarthen |
| 2016-12-31 | Cardiff Met | 1 - 3 | Carmarthen |
| 2016-12-26 | Carmarthen | 0 - 0 | Cardiff Met |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 4 | 6 | 5 | 4 | |
| 14% | 29% | 57% | 86% | 71% | 57% |
Carmarthen ostatnie 12 mecze
| 2018-08-25 | TNS | 6 - 0 | Carmarthen |
| 2018-08-18 | Carmarthen | 0 - 0 | Llandudno |
| 2018-08-10 | Bala Town | 2 - 1 | Carmarthen |
| 2018-04-27 | Barry | 1 - 0 | Carmarthen |
| 2018-04-20 | Aberystwyth | 1 - 1 | Carmarthen |
| 2018-04-14 | Carmarthen | 3 - 2 | Llandudno |
| 2018-03-31 | Newtown | 2 - 3 | Carmarthen |
| 2018-03-24 | Prestatyn | 0 - 1 | Carmarthen |
| 2018-03-09 | Carmarthen | 0 - 1 | Barry |
| 2018-03-06 | Carmarthen | 1 - 3 | Aberystwyth |
| 2018-02-25 | Carmarthen | 3 - 3 | Aberystwyth |
| 2018-02-17 | Llandudno | 3 - 2 | Carmarthen |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 3 | 6 | 8 | 7 | 6 | |
| 25% | 25% | 50% | 67% | 58% | 50% |
Cardiff Met ostatnie 12 mecze
| 2018-08-26 | Cardiff Met | 0 - 1 | Caernarfon Town |
| 2018-08-17 | Aberystwyth | 1 - 4 | Cardiff Met |
| 2018-08-10 | Cardiff Met | 2 - 1 | Newtown |
| 2018-05-20 | Druids | 1 - 0 | Cardiff Met |
| 2018-05-12 | Cardiff Met | 4 - 1 | Barry |
| 2018-04-27 | TNS | 3 - 3 | Cardiff Met |
| 2018-04-21 | Cardiff Met | 4 - 3 | Bala Town |
| 2018-04-14 | Druids | 3 - 1 | Cardiff Met |
| 2018-03-31 | Connah's Q. | 3 - 0 | Cardiff Met |
| 2018-03-25 | Cardiff Met | 1 - 2 | Bangor City |
| 2018-03-10 | Cardiff Met | 1 - 1 | TNS |
| 2018-02-24 | Bala Town | 1 - 0 | Cardiff Met |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 2 | 6 | 9 | 8 | 5 | |
| 33% | 17% | 50% | 75% | 67% | 42% |
Tabela Premier League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TNS | 4 | +12 | 9 |
| 2 | Connah's Q. | 3 | +9 | 9 |
| 3 | Cardiff Met | 3 | +3 | 6 |
| 4 | Bala Town | 3 | +1 | 6 |
| 5 | Aberystwyth | 4 | -1 | 6 |
| 6 | Caernarfon Town | 4 | -3 | 6 |
| 7 | Newtown | 3 | +1 | 4 |
| 8 | Barry | 3 | -3 | 4 |
| 9 | Llanelli Town | 4 | -8 | 4 |
| 10 | Llandudno | 3 | -1 | 2 |
| 11 | Carmarthen | 3 | -7 | 1 |
| 12 | Druids | 3 | -3 | 0 |
Chronologia meczów w lidze
| Carmarthen | |
| Cardiff Met | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Carmarthen | Cardiff Met |
|---|---|---|---|
| 1 | TNS | ||
| 2 | Connah's Q. | ||
| 3 | Cardiff Met | - | |
| 4 | Bala Town | ||
| 5 | Aberystwyth | 1 - 4 | |
| 6 | Caernarfon Town | ||
| 7 | Newtown | ||
| 8 | Barry | ||
| 9 | Llanelli Town | ||
| 10 | Llandudno | 0 - 0 | |
| 11 | Carmarthen | - | |
| 12 | Druids |
Pozycja w lidze
| Carmarthen | Cardiff Met | |
| Pozycja | 11 | 3 |
| Punkty | 1 | 6 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 2 |
| Punkty | 1 | 3 |
Forma w lidze
| Carmarthen | Cardiff Met | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 2 |
2
0 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
1 0 |
1
0 0 |
Bramki w lidze
| Carmarthen | Cardiff Met | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
8 |
6
3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
0
0 |
4
1 |
Ogólne statystyki dla Premier League
| Mecze (20) | |
| Zwycięstwa u siebie | 60% |
| Remisy | 15% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 25% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (61) | |
| Bramki na mecz | 3.05 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.70 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.35 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 65% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 50% |
| Powyżej 1.5 | 70% |
| Powyżej 2.5 | 60% |
| Powyżej 3.5 | 35% |
Carmarthen kolejne 6 mecze
| 2018-09-08 | Carmarthen | - | Newtown |
| 2018-09-15 | Druids | - | Carmarthen |
| 2018-09-22 | Carmarthen | - | Aberystwyth |
| 2018-09-25 | Cardiff Met | - | Carmarthen |
| 2018-09-29 | Connah's Q. | - | Carmarthen |
| 2018-10-06 | Carmarthen | - | TNS |
Cardiff Met kolejne 6 mecze
| 2018-09-09 | Cardiff Met | - | Druids |
| 2018-09-16 | Cardiff Met | - | Llandudno |
| 2018-09-22 | Newtown | - | Cardiff Met |
| 2018-09-25 | Cardiff Met | - | Carmarthen |
| 2018-09-30 | Cardiff Met | - | TNS |
| 2018-10-07 | Cardiff Met | - | Connah's Q. |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.50 | 3.50 | 2.04 |
| Prawdopodobieństwo | 32% | 31% | 37% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 1.28 |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% |
| X2 @ 1.28 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 64% | 36% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.25 | 1.33 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.33 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 50% | 50% | |
| Tak @ 1.72 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-01 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!