League Two - Anglia
sobota, 03.11.2018
15:00
15:00

Cambridge Utd

Grimsby Town
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Cambridge |
| Na wyjeździe: | Cleethorpes |
| Odległość: | 151.6 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Abbey Stadium |
| Pojemność: | 9 617 (4 948) |
| Wymiary: | 100 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.75 | 5.25 | 12 | 1.18 | 2.10 | |||
| 41% | 17% | 42% | 1.28 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 3.50 | 2.00 | 1.80 | 3.40 | 1.30 | ||||||
| 67% | 33% | 37% | 63% | 21% | 79% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-02-17 | Cambridge Utd | 3 - 1 | Grimsby Town |
| 2017-10-28 | Grimsby Town | 0 - 0 | Cambridge Utd |
| 2017-04-14 | Grimsby Town | 2 - 1 | Cambridge Utd |
| 2016-10-15 | Cambridge Utd | 0 - 1 | Grimsby Town |
| 2014-02-22 | Grimsby Town | 1 - 1 | Cambridge Utd |
| 2014-02-15 | Cambridge Utd | 2 - 1 | Grimsby Town |
| 2014-01-28 | Cambridge Utd | 1 - 2 | Grimsby Town |
| 2013-10-08 | Grimsby Town | 0 - 1 | Cambridge Utd |
| 2013-03-16 | Grimsby Town | 0 - 1 | Cambridge Utd |
| 2013-01-26 | Cambridge Utd | 0 - 0 | Grimsby Town |
| 2012-01-10 | Cambridge Utd | 0 - 1 | Grimsby Town |
| 2011-08-23 | Grimsby Town | 2 - 1 | Cambridge Utd |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 6 | 5 | 1 | |
| 33% | 25% | 42% | 50% | 42% | 8% |
Cambridge Utd ostatnie 12 mecze
| 2018-10-27 | Cambridge Utd | 1 - 0 | Macclesfield |
| 2018-10-23 | Swindon | 0 - 2 | Cambridge Utd |
| 2018-10-20 | Lincoln City | 1 - 1 | Cambridge Utd |
| 2018-10-13 | Cambridge Utd | 0 - 1 | Milton Keynes |
| 2018-10-06 | Crawley Town | 2 - 0 | Cambridge Utd |
| 2018-10-02 | Cambridge Utd | 1 - 3 | Forest Green |
| 2018-09-29 | Newport | 4 - 2 | Cambridge Utd |
| 2018-09-22 | Cambridge Utd | 1 - 1 | Mansfield |
| 2018-09-15 | Colchester | 3 - 0 | Cambridge Utd |
| 2018-09-08 | Cambridge Utd | 1 - 2 | Carlisle |
| 2018-09-04 | Southend | 3 - 1 | Cambridge Utd |
| 2018-09-01 | Stevenage | 0 - 1 | Cambridge Utd |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 2 | 7 | 9 | 5 | 3 | |
| 25% | 17% | 58% | 75% | 42% | 25% |
Grimsby Town ostatnie 12 mecze
| 2018-10-27 | Crewe | 2 - 0 | Grimsby Town |
| 2018-10-23 | Grimsby Town | 1 - 0 | Colchester |
| 2018-10-20 | Grimsby Town | 0 - 0 | Exeter |
| 2018-10-09 | Doncaster | 2 - 0 | Grimsby Town |
| 2018-10-06 | Grimsby Town | 2 - 0 | Port Vale |
| 2018-10-02 | Carlisle | 0 - 1 | Grimsby Town |
| 2018-09-29 | Grimsby Town | 1 - 2 | Morecambe |
| 2018-09-22 | Stevenage | 1 - 0 | Grimsby Town |
| 2018-09-15 | Grimsby Town | 0 - 3 | Oldham |
| 2018-09-08 | Bury | 4 - 0 | Grimsby Town |
| 2018-09-04 | Grimsby Town | 2 - 1 | Notts County |
| 2018-09-01 | Grimsby Town | 0 - 1 | Yeovil |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 1 | 7 | 7 | 4 | 1 | |
| 33% | 8% | 58% | 58% | 33% | 8% |
Tabela League Two
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lincoln City | 16 | +16 | 33 |
| 2 | Milton Keynes | 16 | +10 | 31 |
| 3 | Exeter | 16 | +11 | 29 |
| 4 | Newport | 16 | -3 | 29 |
| 5 | Colchester | 16 | +14 | 28 |
| 6 | Forest Green | 16 | +10 | 27 |
| 7 | Tranmere | 16 | +7 | 27 |
| 8 | Stevenage | 16 | +4 | 25 |
| 9 | Mansfield | 15 | +11 | 24 |
| 10 | Bury | 16 | +7 | 23 |
| 11 | Crawley Town | 16 | -1 | 23 |
| 12 | Yeovil | 15 | +6 | 21 |
| 13 | Swindon | 16 | -2 | 21 |
| 14 | Port Vale | 16 | -4 | 21 |
| 15 | Oldham | 15 | +4 | 20 |
| 16 | Carlisle | 16 | -4 | 20 |
| 17 | Crewe | 16 | -1 | 19 |
| 18 | Northampton | 16 | -3 | 18 |
| 19 | Grimsby Town | 15 | -10 | 15 |
| 20 | Cambridge Utd | 16 | -12 | 15 |
| 21 | Morecambe | 16 | -13 | 14 |
| 22 | Notts County | 15 | -16 | 12 |
| 23 | Cheltenham | 15 | -13 | 10 |
| 24 | Macclesfield | 16 | -18 | 7 |
Chronologia meczów w lidze
| Cambridge Utd | |
| Grimsby Town | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Cambridge Utd | Grimsby Town |
|---|---|---|---|
| 1 | Lincoln City | ||
| 2 | Milton Keynes | 0 - 1 | 1 - 1 |
| 3 | Exeter | 0 - 2 | |
| 4 | Newport | 1 - 0 | |
| 5 | Colchester | ||
| 6 | Forest Green | 1 - 3 | |
| 7 | Tranmere | ||
| 8 | Stevenage | 1 - 0 | |
| 9 | Mansfield | 1 - 1 | |
| 10 | Bury | 4 - 0 | |
| 11 | Crawley Town | ||
| 12 | Yeovil | ||
| 13 | Swindon | ||
| 14 | Port Vale | ||
| 15 | Oldham | ||
| 16 | Carlisle | 1 - 2 | 0 - 1 |
| 17 | Crewe | 2 - 0 | |
| 18 | Northampton | ||
| 19 | Grimsby Town | - | |
| 20 | Cambridge Utd | - | |
| 21 | Morecambe | ||
| 22 | Notts County | 3 - 2 | |
| 23 | Cheltenham | 0 - 1 | |
| 24 | Macclesfield | 1 - 0 | 0 - 2 |
Pozycja w lidze
| Cambridge Utd | Grimsby Town | |
| Pozycja | 20 | 19 |
| Punkty | 15 | 15 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 20 | 20 |
| Punkty | 7 | 7 |
Forma w lidze
| Cambridge Utd | Grimsby Town | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
3 9 |
4
3 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
1 5 |
2
1 4 |
Bramki w lidze
| Cambridge Utd | Grimsby Town | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
15
27 |
10
20 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
7
12 |
4
9 |
Ogólne statystyki dla League Two
| Mecze (189) | |
| Zwycięstwa u siebie | 40% |
| Remisy | 29% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (470) | |
| Bramki na mecz | 2.49 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.34 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.15 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 72% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 69% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 49% |
| Powyżej 1.5 | 68% |
| Powyżej 2.5 | 43% |
| Powyżej 3.5 | 26% |
Cambridge Utd kolejne 6 mecze
| 2018-11-11 | Guiseley | - | Cambridge Utd |
| 2018-11-13 | Cambridge Utd | - | Colchester |
| 2018-11-17 | Oldham | - | Cambridge Utd |
| 2018-11-24 | Cambridge Utd | - | Bury |
| 2018-11-27 | Crewe | - | Cambridge Utd |
| 2018-12-04 | Cambridge Utd | - | Northampton |
Grimsby Town kolejne 6 mecze
| 2018-11-06 | Mansfield | - | Grimsby Town |
| 2018-11-10 | Grimsby Town | - | Milton Keynes |
| 2018-11-17 | Grimsby Town | - | Crawley Town |
| 2018-11-24 | Northampton | - | Grimsby Town |
| 2018-11-27 | Grimsby Town | - | Tranmere |
| 2018-12-02 | Chesterfield | - | Grimsby Town |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.75 | 3.75 | 5.25 |
| Prawdopodobieństwo | 41% | 17% | 42% |
| 12 @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.18 | 2.10 |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% |
| X2 @ 2.10 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 3.50 | |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.28 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 63% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.40 | 1.30 | |
| Prawdopodobieństwo | 21% | 79% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.30 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.83 | |
| Prawdopodobieństwo | 39% | 61% | |
| Nie @ 1.83 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-11-03 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!