Premier League - Bahrajn
sobota, 10.11.2018
16:20
16:20

Budaiya Club

Al-Hadd
2 - 1
(1 - 1, 1 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Budaiya |
| Na wyjeździe: | Al Hidd |
| Odległość: | 20.6 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 16:20 (19:20 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.80 | 3.50 | 1.75 | 2 | 2.00 | 1.25 | |||
| 26% | 10% | 64% | 1.75 | 29% | 71% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.80 | 2.00 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 63% | 37% | 51% | 49% | 36% | 64% |
Bezpośrednie spotkania
Brak danych w systemie
Budaiya Club ostatnie 5 mecze
| 2018-11-03 | Budaiya Club | 1 - 4 | Al-Rifaa |
| 2018-10-29 | Al-Muharraq | 2 - 3 | Budaiya Club |
| 2018-10-05 | Budaiya Club | 0 - 1 | Al-Hala |
| 2018-09-28 | Budaiya Club | 2 - 3 | Al-Najma Manama |
| 2018-09-16 | Al-Shabbab | 0 - 0 | Budaiya Club |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | |
| 20% | 20% | 60% | 60% | 60% | 60% |
Al-Hadd ostatnie 12 mecze
| 2018-11-02 | Al-Hadd | 2 - 2 | Al-Shabbab |
| 2018-10-22 | Al-Hadd | 1 - 0 | Sitra Club |
| 2018-10-06 | Al-Muharraq | 0 - 1 | Al-Hadd |
| 2018-10-02 | Al-Hadd | 2 - 0 | Malkia |
| 2018-09-28 | Al-Hadd | 0 - 0 | East Riffa |
| 2018-09-23 | Al-Hadd | 1 - 2 | Manama Club |
| 2018-04-20 | Manama Club | 5 - 1 | Al-Hadd |
| 2018-04-14 | East Riffa | 1 - 2 | Al-Hadd |
| 2018-04-04 | Al-Ittihad | 0 - 2 | Al-Hadd |
| 2018-03-09 | Al-Muharraq | 1 - 0 | Al-Hadd |
| 2018-03-01 | Al-Hadd | 1 - 0 | Al-Najma Manama |
| 2018-02-21 | Al-Hadd | 3 - 3 | Al-Rifaa |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 6 | 3 | 3 | 7 | 5 | 3 | |
| 50% | 25% | 25% | 58% | 42% | 25% |
Tabela Premier League
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rifaa | 6 | +13 | 15 |
| 2 | Al-Najma Manama | 6 | -1 | 9 |
| 3 | Al-Hadd | 5 | +2 | 8 |
| 4 | Manama Club | 5 | 0 | 8 |
| 5 | East Riffa | 6 | 0 | 8 |
| 6 | Al-Muharraq | 5 | +1 | 7 |
| 7 | Al-Shabbab | 5 | -3 | 6 |
| 8 | Malkia | 6 | -6 | 6 |
| 9 | Al-Hala | 5 | -2 | 4 |
| 10 | Budaiya Club | 5 | -4 | 4 |
Chronologia meczów w lidze
| Budaiya Club | |
| Al-Hadd | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Budaiya Club | Al-Hadd |
|---|---|---|---|
| 1 | Al-Rifaa | 1 - 4 | |
| 2 | Al-Najma Manama | 2 - 3 | |
| 3 | Al-Hadd | - | |
| 4 | Manama Club | ||
| 5 | East Riffa | ||
| 6 | Al-Muharraq | 0 - 1 | |
| 7 | Al-Shabbab | ||
| 8 | Malkia | ||
| 9 | Al-Hala | 0 - 1 | |
| 10 | Budaiya Club | - |
Pozycja w lidze
| Budaiya Club | Al-Hadd | |
| Pozycja | 10 | 3 |
| Punkty | 4 | 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 10 | 8 |
| Punkty | 0 | 3 |
Forma w lidze
| Budaiya Club | Al-Hadd | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
1 3 |
2
2 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
0
0 3 |
1
0 0 |
Bramki w lidze
| Budaiya Club | Al-Hadd | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
6
10 |
6
4 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
8 |
1
0 |
Ogólne statystyki dla Premier League
| Mecze (27) | |
| Zwycięstwa u siebie | 30% |
| Remisy | 22% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 48% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (72) | |
| Bramki na mecz | 2.67 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.26 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.41 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 63% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 74% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 48% |
| Powyżej 1.5 | 70% |
| Powyżej 2.5 | 56% |
| Powyżej 3.5 | 30% |
Budaiya Club kolejne 6 mecze
| 2018-11-25 | Manama Club | - | Budaiya Club |
| 2018-11-30 | East Riffa | - | Budaiya Club |
| 2018-12-14 | Malkia | - | Budaiya Club |
| 2019-01-28 | Malkia | - | Budaiya Club |
| 2019-02-01 | Budaiya Club | - | Al-Hala |
| 2019-02-15 | Budaiya Club | - | Malkia |
Al-Hadd kolejne 6 mecze
| 2018-11-25 | Al-Najma Manama | - | Al-Hadd |
| 2018-11-29 | Al-Hala | - | Al-Hadd |
| 2018-12-04 | East Riffa | - | Al-Hadd |
| 2018-12-08 | Al-Hadd | - | East Riffa |
| 2018-12-13 | Al-Rifaa | - | Al-Hadd |
| 2019-01-27 | Al-Rifaa | - | Al-Hadd |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.80 | 3.50 | 1.75 |
| Prawdopodobieństwo | 26% | 10% | 64% |
| 2 @ 1.75 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.00 | 1.25 |
| Prawdopodobieństwo | 29% | 71% |
| X2 @ 1.25 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 63% | 37% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.80 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.80 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.00 | 1.36 | |
| Prawdopodobieństwo | 36% | 64% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.36 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% | |
| Nie @ 2.00 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-11-10 12:04. Możliwe zmiany w chwili obecnej!