National - Anglia
sobota, 17.03.2018
15:00
15:00

Boreham Wood

Tranmere
2 - 1
(1 - 0, 1 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Borehamwood |
| Na wyjeździe: | Birkenhead |
| Odległość: | 267.7 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Meadow Park |
| Pojemność: | 4 502 (1 400) |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:00 (15:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.75 | 3.39 | 2.39 | X | 1.53 | 1.39 | |||
| 33% | 33% | 34% | 3.39 | 49% | 51% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.75 | 2.25 | 1.61 | 4.33 | 1.19 | ||||||
| 67% | 33% | 47% | 53% | 30% | 70% |
Ostatnie 5 bezpośrednie spotkania
| 2017-08-26 | Tranmere | 2 - 2 | Boreham Wood |
| 2017-02-21 | Tranmere | 2 - 1 | Boreham Wood |
| 2016-08-16 | Boreham Wood | 0 - 1 | Tranmere |
| 2015-11-28 | Boreham Wood | 0 - 0 | Tranmere |
| 2015-08-22 | Tranmere | 0 - 2 | Boreham Wood |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | |
| 20% | 40% | 40% | 60% | 40% | 20% |
Boreham Wood ostatnie 12 mecze
| 2018-03-13 | Boreham Wood | 1 - 1 | Maidenhead |
| 2018-03-10 | Hartlepool | 0 - 0 | Boreham Wood |
| 2018-02-24 | Woking | 0 - 0 | Boreham Wood |
| 2018-02-20 | Boreham Wood | 1 - 0 | Maidstone |
| 2018-02-17 | Boreham Wood | 2 - 1 | Gateshead |
| 2018-02-10 | Eastleigh | 0 - 2 | Boreham Wood |
| 2018-01-27 | Ebbsfleet | 0 - 3 | Boreham Wood |
| 2018-01-20 | Boreham Wood | 2 - 3 | Dover |
| 2018-01-16 | Boreham Wood | 1 - 2 | Gateshead |
| 2018-01-13 | Gateshead | 3 - 3 | Boreham Wood |
| 2018-01-09 | Dagenham & Red. | 2 - 3 | Boreham Wood |
| 2018-01-06 | Leyton Orient | 0 - 0 | Boreham Wood |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 5 | 2 | 8 | 6 | 3 | |
| 42% | 42% | 17% | 67% | 50% | 25% |
Tranmere ostatnie 12 mecze
| 2018-03-10 | Dagenham & Red. | 0 - 4 | Tranmere |
| 2018-02-24 | Maidstone | 2 - 3 | Tranmere |
| 2018-02-20 | Tranmere | 1 - 4 | Macclesfield |
| 2018-02-17 | Tranmere | 1 - 0 | Bromley |
| 2018-02-10 | Leyton Orient | 1 - 1 | Tranmere |
| 2018-02-03 | Tranmere | 3 - 0 | Ebbsfleet |
| 2018-01-27 | Wrexham | 2 - 2 | Tranmere |
| 2018-01-20 | Tranmere | 3 - 2 | Maidenhead |
| 2018-01-13 | Woking | 0 - 1 | Tranmere |
| 2018-01-06 | Barrow | 1 - 1 | Tranmere |
| 2018-01-01 | Fylde | 5 - 2 | Tranmere |
| 2017-12-30 | Tranmere | 4 - 0 | Guiseley |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 10 | 8 | 7 | |
| 58% | 25% | 17% | 83% | 67% | 58% |
Tabela National
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 36 | +14 | 71 |
| 2 | Sutton | 37 | +18 | 69 |
| 3 | Tranmere | 37 | +24 | 64 |
| 4 | Wrexham | 37 | +15 | 63 |
| 5 | Aldershot | 37 | +13 | 63 |
| 6 | Boreham Wood | 37 | +17 | 62 |
| 7 | Dover | 37 | +17 | 60 |
| 8 | Fylde | 37 | +22 | 58 |
| 9 | Ebbsfleet | 37 | +6 | 56 |
| 10 | Bromley | 35 | +16 | 55 |
| 11 | Dagenham & Red. | 37 | +4 | 51 |
| 12 | Gateshead | 36 | +12 | 48 |
| 13 | Maidenhead | 37 | -5 | 48 |
| 14 | Eastleigh | 36 | -5 | 45 |
| 15 | Halifax | 37 | -7 | 45 |
| 16 | Leyton Orient | 37 | -7 | 43 |
| 17 | Woking | 37 | -13 | 43 |
| 18 | Maidstone | 36 | -12 | 42 |
| 19 | Hartlepool | 36 | -13 | 38 |
| 20 | Barrow | 34 | -7 | 36 |
| 21 | Solihull | 36 | -15 | 35 |
| 22 | Torquay | 37 | -28 | 30 |
| 23 | Chester | 37 | -29 | 30 |
| 24 | Guiseley | 36 | -37 | 25 |
Chronologia meczów w lidze
| Boreham Wood | |
| Tranmere | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Boreham Wood | Tranmere |
|---|---|---|---|
| 1 | Macclesfield | 2 - 2 | |
| 2 | Sutton | 0 - 4 | 1 - 3 |
| 3 | Tranmere | - | |
| 4 | Wrexham | 0 - 1 | 2 - 2 |
| 5 | Aldershot | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Boreham Wood | - | |
| 7 | Dover | 2 - 3 | |
| 8 | Fylde | 1 - 0 | 5 - 2 |
| 9 | Ebbsfleet | 0 - 1 | 0 - 0 |
| 10 | Bromley | 2 - 2 | 0 - 1 |
| 11 | Dagenham & Red. | 1 - 2 | 0 - 4 |
| 12 | Gateshead | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 13 | Maidenhead | 1 - 1 | 1 - 0 |
| 14 | Eastleigh | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 15 | Halifax | 1 - 1 | |
| 16 | Leyton Orient | 2 - 0 | 1 - 1 |
| 17 | Woking | 2 - 1 | 0 - 1 |
| 18 | Maidstone | 1 - 0 | 2 - 3 |
| 19 | Hartlepool | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 20 | Barrow | 1 - 1 | |
| 21 | Solihull | 4 - 1 | 0 - 2 |
| 22 | Torquay | 2 - 0 | 0 - 0 |
| 23 | Chester | ||
| 24 | Guiseley | 0 - 0 |
Pozycja w lidze
| Boreham Wood | Tranmere | |
| Pozycja | 6 | 3 |
| Punkty | 62 | 64 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 9 | 8 |
| Punkty | 31 | 26 |
Forma w lidze
| Boreham Wood | Tranmere | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
16
14 7 |
18
10 9 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
9
4 5 |
6
8 5 |
Bramki w lidze
| Boreham Wood | Tranmere | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
51
34 |
61
37 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
24
19 |
24
21 |
Ogólne statystyki dla National
| Mecze (438) | |
| Zwycięstwa u siebie | 39% |
| Remisy | 31% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 31% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (1140) | |
| Bramki na mecz | 2.60 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.42 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.18 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 73% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 52% |
| Powyżej 1.5 | 73% |
| Powyżej 2.5 | 47% |
| Powyżej 3.5 | 29% |
Boreham Wood kolejne 6 mecze
| 2018-03-24 | Aldershot | - | Boreham Wood |
| 2018-03-30 | Boreham Wood | - | Barrow |
| 2018-04-02 | Wrexham | - | Boreham Wood |
| 2018-04-07 | Halifax | - | Boreham Wood |
| 2018-04-10 | Boreham Wood | - | Macclesfield |
| 2018-04-14 | Boreham Wood | - | Chester |
Tranmere kolejne 6 mecze
| 2018-03-24 | Tranmere | - | Eastleigh |
| 2018-03-30 | Dover | - | Tranmere |
| 2018-04-02 | Tranmere | - | Solihull |
| 2018-04-07 | Chester | - | Tranmere |
| 2018-04-10 | Tranmere | - | Gateshead |
| 2018-04-14 | Tranmere | - | Aldershot |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 3.39 | 2.39 |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 33% | 34% |
| X @ 3.39 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.53 | 1.39 |
| Prawdopodobieństwo | 49% | 51% |
| X2 @ 1.39 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.39 | 2.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 67% | 33% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.39 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.61 | |
| Prawdopodobieństwo | 47% | 53% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.61 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.33 | 1.19 | |
| Prawdopodobieństwo | 30% | 70% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.19 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.95 | 1.80 | |
| Prawdopodobieństwo | 48% | 52% | |
| Nie @ 1.80 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-03-17 12:06. Możliwe zmiany w chwili obecnej!