1. Lig - Turcja
piątek, 24.08.2018
17:15
17:15

Boluspor

Umraniyespor
3 - 1
(1 - 0, 2 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Bolu |
| Na wyjeździe: | Umranije |
| Odległość: | 213.1 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion im. Atatürka Bolu |
| Pojemność: | 8 881 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 17:15 (19:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.10 | 3.25 | 3.25 | 1X | 1.33 | 1.66 | |||
| 37% | 32% | 31% | 1.33 | 60% | 40% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.33 | 3.25 | 2.07 | 1.72 | 3.75 | 1.25 | ||||||
| 51% | 49% | 46% | 54% | 15% | 85% |
Ostatnie 4 bezpośrednie spotkania
| 2018-01-28 | Boluspor | 0 - 1 | Umraniyespor |
| 2017-08-21 | Umraniyespor | 1 - 0 | Boluspor |
| 2017-02-19 | Boluspor | 1 - 0 | Umraniyespor |
| 2016-09-17 | Umraniyespor | 2 - 2 | Boluspor |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | |
| 25% | 25% | 50% | 25% | 25% | 25% |
Boluspor ostatnie 12 mecze
| 2018-08-17 | Elazigspor | 1 - 2 | Boluspor |
| 2018-08-11 | Boluspor | 1 - 0 | Ankaraspor |
| 2018-05-15 | Boluspor | 1 - 3 | Gaziantep |
| 2018-05-11 | Gaziantep | 1 - 0 | Boluspor |
| 2018-05-05 | Boluspor | 1 - 0 | Denizlispor |
| 2018-04-28 | Eskisehirspor | 2 - 2 | Boluspor |
| 2018-04-21 | Boluspor | 3 - 1 | Istanbulspor |
| 2018-04-16 | Adanaspor | 2 - 3 | Boluspor |
| 2018-04-08 | Boluspor | 2 - 0 | Elazigspor |
| 2018-03-31 | Boluspor | 2 - 0 | Gaziantepspor |
| 2018-03-23 | Boluspor | 6 - 2 | Fenerbahce |
| 2018-03-18 | Samsunspor | 0 - 0 | Boluspor |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 2 | 2 | 8 | 6 | 5 | |
| 67% | 17% | 17% | 67% | 50% | 42% |
Umraniyespor ostatnie 12 mecze
| 2018-08-17 | Umraniyespor | 2 - 1 | Adanaspor |
| 2018-08-11 | Altay | 1 - 0 | Umraniyespor |
| 2018-07-24 | Bursaspor | 2 - 1 | Umraniyespor |
| 2018-05-15 | Umraniyespor | 1 - 2 | Erzurumspor |
| 2018-05-11 | Erzurumspor | 4 - 3 | Umraniyespor |
| 2018-05-05 | Samsunspor | 3 - 3 | Umraniyespor |
| 2018-04-28 | Umraniyespor | 0 - 1 | Rizespor |
| 2018-04-22 | Balikesirspor | 1 - 1 | Umraniyespor |
| 2018-04-14 | Umraniyespor | 1 - 1 | Ankaragucu |
| 2018-04-08 | Altinordu | 1 - 2 | Umraniyespor |
| 2018-03-31 | Umraniyespor | 2 - 1 | Erzurumspor |
| 2018-03-16 | Adana Demirspor | 0 - 1 | Umraniyespor |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 3 | 5 | 9 | 7 | 2 | |
| 33% | 25% | 42% | 75% | 58% | 17% |
Tabela 1. Lig
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Giresunspor | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Boluspor | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Genclerbirligi | 2 | +2 | 6 |
| 4 | Istanbulspor | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Altay | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Gaziantep | 2 | +1 | 4 |
| 7 | Hatayspor | 2 | +1 | 3 |
| 8 | Umraniyespor | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Adana Demirspor | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Denizlispor | 2 | 0 | 3 |
| 11 | Afjet Afyonspor | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Adanaspor | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Elazigspor | 2 | -1 | 1 |
| 14 | Altinordu | 2 | -1 | 1 |
| 15 | Eskisehirspor | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Ankaraspor | 2 | -2 | 0 |
| 17 | Karabukspor | 2 | -3 | -3 |
| 18 | Balikesirspor | 2 | 0 | -4 |
Chronologia meczów w lidze
| Boluspor | |
| Umraniyespor | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Boluspor | Umraniyespor |
|---|---|---|---|
| 1 | Giresunspor | ||
| 2 | Boluspor | - | |
| 2 | Genclerbirligi | ||
| 4 | Istanbulspor | ||
| 5 | Altay | 1 - 0 | |
| 5 | Gaziantep | ||
| 7 | Hatayspor | ||
| 8 | Umraniyespor | - | |
| 9 | Adana Demirspor | ||
| 9 | Denizlispor | ||
| 11 | Afjet Afyonspor | ||
| 12 | Adanaspor | ||
| 12 | Elazigspor | ||
| 14 | Altinordu | ||
| 15 | Eskisehirspor | ||
| 16 | Ankaraspor | 1 - 0 | |
| 17 | Karabukspor | ||
| 18 | Balikesirspor |
Pozycja w lidze
| Boluspor | Umraniyespor | |
| Pozycja | 2 | 8 |
| Punkty | 6 | 3 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 5 | 14 |
| Punkty | 3 | 0 |
Forma w lidze
| Boluspor | Umraniyespor | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
2
0 0 |
1
0 1 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
1
0 0 |
0
0 1 |
Bramki w lidze
| Boluspor | Umraniyespor | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
3
1 |
2
2 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
1
0 |
0
1 |
Ogólne statystyki dla 1. Lig
| Mecze (18) | |
| Zwycięstwa u siebie | 39% |
| Remisy | 28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (41) | |
| Bramki na mecz | 2.28 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.22 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.06 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 72% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 78% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 56% |
| Powyżej 1.5 | 56% |
| Powyżej 2.5 | 39% |
| Powyżej 3.5 | 22% |
Boluspor kolejne 6 mecze
| 2018-08-31 | Afjet Afyonspor | - | Boluspor |
| 2018-09-16 | Boluspor | - | Altay |
| 2018-09-22 | Adanaspor | - | Boluspor |
| 2018-09-30 | Istanbulspor | - | Boluspor |
| 2018-10-07 | Boluspor | - | Giresunspor |
| 2018-10-20 | Balikesirspor | - | Boluspor |
Umraniyespor kolejne 6 mecze
| 2018-09-01 | Umraniyespor | - | Giresunspor |
| 2018-09-17 | Balikesirspor | - | Umraniyespor |
| 2018-09-22 | Umraniyespor | - | Genclerbirligi |
| 2018-09-29 | Karabukspor | - | Umraniyespor |
| 2018-10-06 | Umraniyespor | - | Denizlispor |
| 2018-10-20 | Gaziantep | - | Umraniyespor |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.10 | 3.25 | 3.25 |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 32% | 31% |
| 1X @ 1.33 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 1.66 |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% |
| 1X @ 1.33 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.33 | 3.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.33 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.07 | 1.72 | |
| Prawdopodobieństwo | 46% | 54% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.72 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.75 | 1.25 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.25 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.83 | |
| Prawdopodobieństwo | 51% | 49% | |
| Tak @ 1.83 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-08-24 16:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!