Liga Profesional - Argentyna
sobota, 17.10.2026
01:30
Boca Juniors
Talleres Cordoba
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Buenos Aires |
| Na wyjeździe: |
Cordoba |
| Odległość: |
647.4 km |
| Stadion |
| Stadion: |
La Bombonera
|
| Pojemność: |
49 000 |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
01:30 (21:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.68 |
3.50 |
5.00 |
1 |
|
|
|
1.17 |
2.05 |
| 58% |
19% |
23% |
1.68 |
|
|
|
71% |
29% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.10 |
1.70 |
|
|
|
3.75 |
1.25 |
| 69% |
31% |
|
|
|
50% |
50% |
|
|
|
31% |
69% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-04-03 |
Talleres Cordoba
|
0 - 1 |
Boca Juniors
|
|
2025-11-23 |
Boca Juniors
|
2 - 0 |
Talleres Cordoba
|
|
2024-09-08 |
Boca Juniors
|
1 - 1 |
Talleres Cordoba
|
|
2024-05-26 |
Boca Juniors
|
0 - 0 |
Talleres Cordoba
|
|
2024-01-21 |
Talleres Cordoba
|
1 - 2 |
Boca Juniors
|
|
2023-10-16 |
Talleres Cordoba
|
1 - 1 |
Boca Juniors
|
|
2023-02-12 |
Talleres Cordoba
|
2 - 1 |
Boca Juniors
|
|
2022-07-17 |
Boca Juniors
|
1 - 0 |
Talleres Cordoba
|
|
2021-12-09 |
Talleres Cordoba
|
0 - 0 |
Boca Juniors
|
|
2021-08-01 |
Talleres Cordoba
|
0 - 0 |
Boca Juniors
|
|
2021-03-22 |
Boca Juniors
|
1 - 2 |
Talleres Cordoba
|
|
2020-12-07 |
Talleres Cordoba
|
0 - 0 |
Boca Juniors
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
6 |
2 |
|
6 |
3 |
0 |
| 33% |
50% |
17% |
|
50% |
25% |
0% |
Boca Juniors ostatnie 12 mecze
|
2026-10-14 |
Boca Juniors
|
0 - 1 |
Vasco
|
|
2026-10-09 |
Instituto
|
2 - 2 |
Boca Juniors
|
|
2026-10-03 |
Boca Juniors
|
3 - 0 |
Union Santa Fe
|
|
2026-09-27 |
Racing Club
|
2 - 3 |
Boca Juniors
|
|
2026-09-20 |
San Lorenzo
|
0 - 2 |
Boca Juniors
|
|
2026-09-16 |
Sao Paulo
|
1 - 1 |
Boca Juniors
|
|
2026-09-12 |
Boca Juniors
|
3 - 1 |
Central Cordoba
|
|
2026-09-09 |
Boca Juniors
|
1 - 0 |
Sao Paulo
|
|
2026-09-05 |
Gimnasia Mendoza
|
2 - 2 |
Boca Juniors
|
|
2026-09-03 |
Velez Sarsfield
|
0 - 0 |
Boca Juniors
|
|
2026-08-29 |
Boca Juniors
|
1 - 0 |
Lanus
|
|
2026-08-24 |
Racing Club
|
1 - 1 |
Boca Juniors
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 6 |
5 |
1 |
|
8 |
5 |
4 |
| 50% |
42% |
8% |
|
67% |
42% |
33% |
Talleres Cordoba ostatnie 12 mecze
|
2026-10-12 |
Talleres Cordoba
|
0 - 0 |
Independiente
|
|
2026-10-04 |
Talleres Cordoba
|
0 - 1 |
Belgrano
|
|
2026-09-20 |
Instituto
|
3 - 1 |
Talleres Cordoba
|
|
2026-09-13 |
Talleres Cordoba
|
2 - 1 |
Union Santa Fe
|
|
2026-09-05 |
San Lorenzo
|
1 - 0 |
Talleres Cordoba
|
|
2026-08-30 |
Talleres Cordoba
|
0 - 0 |
Central Cordoba
|
|
2026-08-25 |
Talleres Cordoba
|
2 - 2 |
Rosario
|
|
2026-08-18 |
Gimnasia Mendoza
|
3 - 1 |
Talleres Cordoba
|
|
2026-08-12 |
Talleres Cordoba
|
0 - 3 |
Lanus
|
|
2026-08-03 |
Platense
|
0 - 4 |
Talleres Cordoba
|
|
2026-07-30 |
Talleres Cordoba
|
1 - 3 |
Velez Sarsfield
|
|
2026-07-25 |
Newells Old Boys
|
1 - 0 |
Talleres Cordoba
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 2 |
3 |
7 |
|
7 |
7 |
5 |
| 17% |
25% |
58% |
|
58% |
58% |
42% |
Tabela Liga Profesional
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Instituto |
12 |
8 |
2 |
2 |
19 |
10 |
+9 |
26 |
| 2 |
Def. y Justicia |
12 |
7 |
3 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
24 |
| 3 |
Boca Juniors |
12 |
5 |
6 |
1 |
19 |
13 |
+6 |
21 |
| 4 |
Velez Sarsfield |
12 |
5 |
6 |
1 |
17 |
13 |
+4 |
21 |
| 5 |
Lanus |
12 |
6 |
2 |
4 |
15 |
9 |
+6 |
20 |
| 6 |
Gimnasia Mendoza |
12 |
6 |
2 |
4 |
15 |
12 |
+3 |
20 |
| 7 |
Independiente |
12 |
5 |
3 |
4 |
11 |
12 |
-1 |
18 |
| 8 |
Newells Old Boys |
12 |
4 |
5 |
3 |
11 |
9 |
+2 |
17 |
| 9 |
Estudiantes |
12 |
4 |
2 |
6 |
15 |
13 |
+2 |
14 |
| 10 |
San Lorenzo |
12 |
4 |
2 |
6 |
5 |
11 |
-6 |
14 |
| 11 |
Union Santa Fe |
12 |
4 |
1 |
7 |
17 |
21 |
-4 |
13 |
| 12 |
Dep. Riestra |
12 |
2 |
5 |
5 |
9 |
12 |
-3 |
11 |
| 13 |
Platense |
12 |
2 |
5 |
5 |
12 |
18 |
-6 |
11 |
| 14 |
Central Cordoba |
12 |
2 |
4 |
6 |
10 |
16 |
-6 |
10 |
| 15 |
Talleres Cordoba |
12 |
2 |
3 |
7 |
11 |
18 |
-7 |
9 |
|
| 1 |
Rosario |
12 |
6 |
4 |
2 |
17 |
9 |
+8 |
22 |
| 2 |
Belgrano |
12 |
6 |
4 |
2 |
14 |
7 |
+7 |
22 |
| 3 |
Argentinos Jrs |
12 |
6 |
4 |
2 |
16 |
11 |
+5 |
22 |
| 4 |
Gimnasia L.P. |
13 |
6 |
4 |
3 |
19 |
18 |
+1 |
22 |
| 5 |
Sarmiento Junin |
12 |
6 |
2 |
4 |
21 |
18 |
+3 |
20 |
| 6 |
Huracan |
13 |
5 |
4 |
4 |
12 |
12 |
0 |
19 |
| 7 |
Barracas Central |
12 |
5 |
3 |
4 |
10 |
9 |
+1 |
18 |
| 8 |
Ind. Rivadavia |
12 |
5 |
3 |
4 |
15 |
19 |
-4 |
18 |
| 9 |
River Plate |
12 |
5 |
2 |
5 |
15 |
13 |
+2 |
17 |
| 10 |
Atl. Tucuman |
12 |
3 |
5 |
4 |
10 |
10 |
0 |
14 |
| 11 |
Banfield |
12 |
3 |
4 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
13 |
| 12 |
Tigre |
12 |
3 |
3 |
6 |
11 |
13 |
-2 |
12 |
| 13 |
Racing Club |
12 |
3 |
2 |
7 |
13 |
19 |
-6 |
11 |
| 14 |
Aldosivi |
12 |
2 |
2 |
8 |
13 |
20 |
-7 |
8 |
| 15 |
Est. Rio Cuarto |
12 |
1 |
3 |
8 |
6 |
16 |
-10 |
6 |
Chronologia meczów w lidze
| Boca Juniors |
|
| Talleres Cordoba |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Boca Juniors |
Talleres Cordoba |
| 1 |
Instituto |
|
3 - 1 |
| 2 |
Def. y Justicia |
|
|
| 3 |
Boca Juniors |
- |
|
| 4 |
Velez Sarsfield |
1 - 1 |
|
| 5 |
Lanus |
1 - 0 |
|
| 6 |
Gimnasia Mendoza |
|
3 - 1 |
| 7 |
Independiente |
|
|
| 8 |
Newells Old Boys |
|
1 - 0 |
| 9 |
Estudiantes |
1 - 0 |
|
| 10 |
San Lorenzo |
|
1 - 0 |
| 11 |
Union Santa Fe |
3 - 0 |
|
| 12 |
Dep. Riestra |
|
|
| 13 |
Platense |
|
0 - 4 |
| 14 |
Central Cordoba |
3 - 1 |
|
| 15 |
Talleres Cordoba |
|
- |
|
| 1 |
Rosario |
|
|
| 2 |
Belgrano |
|
|
| 3 |
Argentinos Jrs |
|
|
| 4 |
Gimnasia L.P. |
|
|
| 5 |
Sarmiento Junin |
|
|
| 6 |
Huracan |
|
|
| 7 |
Barracas Central |
|
|
| 8 |
Ind. Rivadavia |
|
|
| 9 |
River Plate |
|
|
| 10 |
Atl. Tucuman |
|
|
| 11 |
Banfield |
|
|
| 12 |
Tigre |
|
|
| 13 |
Racing Club |
|
|
| 14 |
Aldosivi |
|
|
| 15 |
Est. Rio Cuarto |
|
|
Statystyki drużyny
| |
Boca Juniors |
Talleres Cordoba |
| Zwycięstwa |
5 |
2 |
| Remisy |
6 |
3 |
| Porażki |
1 |
7 |
| Bramki dla |
19 |
11 |
| Bramki przeciw |
13 |
18 |
| Średnie bramki strzelone |
1.58 |
0.92 |
| Średnie bramki stracone |
1.08 |
1.50 |
| Mecze bramki strzelone |
92% |
50% |
| Mecze bramki stracone |
67% |
75% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
58% |
42% |
| Powyżej 1.5 |
83% |
58% |
| Powyżej 2.5 |
50% |
58% |
| Powyżej 3.5 |
33% |
42% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
4 |
1 |
| Remisy |
1 |
0 |
| Porażki |
0 |
4 |
| Bramki dla |
9 |
6 |
| Bramki przeciw |
2 |
8 |
| Średnie bramki strzelone |
1.80 |
1.20 |
| Średnie bramki stracone |
0.40 |
1.60 |
| Mecze bramki strzelone |
100% |
60% |
| Mecze bramki stracone |
40% |
80% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
40% |
40% |
| Powyżej 1.5 |
60% |
60% |
| Powyżej 2.5 |
40% |
60% |
| Powyżej 3.5 |
20% |
60% |
Ogólne statystyki dla Liga Profesional
| Mecze (181) |
| Zwycięstwa u siebie |
45% |
| Remisy |
28% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
28% |
| Mecze rozegrane |
42% |
| Bramki (410) |
| Bramki na mecz |
2.27 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.26 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.01 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
75% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
64% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
49% |
| Powyżej 1.5 |
66% |
| Powyżej 2.5 |
44% |
| Powyżej 3.5 |
19% |
Boca Juniors kolejne 3 mecze
|
2026-10-25 |
Independiente
|
- |
Boca Juniors
|
|
2026-11-01 |
Boca Juniors
|
- |
River Plate
|
|
2026-11-08 |
Boca Juniors
|
- |
Def. y Justicia
|
Talleres Cordoba kolejne 3 mecze
|
2026-10-24 |
Talleres Cordoba
|
- |
Def. y Justicia
|
|
2026-10-31 |
Dep. Riestra
|
- |
Talleres Cordoba
|
|
2026-11-08 |
Talleres Cordoba
|
- |
Estudiantes
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.68 |
3.50 |
5.00 |
| Prawdopodobieństwo |
58% |
19% |
23% |
|
1 @ 1.68 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.17 |
2.05 |
| Prawdopodobieństwo |
71% |
29% |
|
1X @ 1.17 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.33 |
3.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
69% |
31% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.33 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.10 |
1.70 |
| Prawdopodobieństwo |
|
50% |
50% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.70 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.75 |
1.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
31% |
69% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.25 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
2.00 |
1.75 |
| Prawdopodobieństwo |
|
49% |
51% |
|
Nie @ 1.75 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-10-16 00:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!