Championship Group - Ekwador
niedziela, 08.11.2026
21:30
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Guayaquil |
| Na wyjeździe: |
Quito |
| Odległość: |
265.0 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Monumental Isidro Romero Carbo
|
| Pojemność: |
792 831 (59 283) |
| Wymiary: |
105 x 70 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
21:30 (16:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 2.55 |
3.20 |
2.57 |
X |
|
|
|
1.44 |
1.50 |
| 34% |
32% |
34% |
3.20 |
|
|
|
50% |
50% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.33 |
3.25 |
|
|
|
2.05 |
1.75 |
|
|
|
3.50 |
1.29 |
| 69% |
31% |
|
|
|
46% |
54% |
|
|
|
27% |
73% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
|
2026-10-11 |
LDU Quito
|
2 - 1 |
Barcelona SC
|
|
2026-07-27 |
Barcelona SC
|
0 - 1 |
LDU Quito
|
|
2026-04-04 |
LDU Quito
|
0 - 2 |
Barcelona SC
|
|
2025-11-23 |
Barcelona SC
|
2 - 2 |
LDU Quito
|
|
2025-10-18 |
LDU Quito
|
3 - 0 |
Barcelona SC
|
|
2025-07-25 |
Barcelona SC
|
0 - 1 |
LDU Quito
|
|
2025-06-19 |
LDU Quito
|
3 - 1 |
Barcelona SC
|
|
2024-09-01 |
LDU Quito
|
3 - 0 |
Barcelona SC
|
|
2024-05-23 |
Barcelona SC
|
2 - 0 |
LDU Quito
|
|
2023-09-18 |
Barcelona SC
|
1 - 0 |
LDU Quito
|
|
2023-04-16 |
LDU Quito
|
0 - 1 |
Barcelona SC
|
|
2022-08-29 |
Barcelona SC
|
1 - 1 |
LDU Quito
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
2 |
6 |
|
8 |
5 |
2 |
| 33% |
17% |
50% |
|
67% |
42% |
17% |
Barcelona SC ostatnie 12 mecze
|
2026-10-31 |
Macara
|
3 - 0 |
Barcelona SC
|
|
2026-10-25 |
Aucas
|
0 - 4 |
Barcelona SC
|
|
2026-10-18 |
Barcelona SC
|
1 - 1 |
U. Catolica
|
|
2026-10-11 |
LDU Quito
|
2 - 1 |
Barcelona SC
|
|
2026-09-14 |
Barcelona SC
|
1 - 1 |
Delfin
|
|
2026-09-07 |
Aucas
|
1 - 1 |
Barcelona SC
|
|
2026-09-03 |
Barcelona SC
|
2 - 1 |
Ind. del Valle
|
|
2026-08-30 |
Manta FC
|
2 - 0 |
Barcelona SC
|
|
2026-08-23 |
Barcelona SC
|
3 - 0 |
Orense SC
|
|
2026-08-16 |
Mushuc Runa
|
0 - 0 |
Barcelona SC
|
|
2026-08-09 |
Barcelona SC
|
1 - 2 |
Macara
|
|
2026-08-06 |
LDU Portoviejo
|
0 - 1 |
Barcelona SC
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
6 |
1 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
50% |
8% |
LDU Quito ostatnie 12 mecze
|
2026-11-05 |
LDU Quito
|
1 - 2 |
U. Catolica
|
|
2026-11-01 |
Ind. del Valle
|
2 - 0 |
LDU Quito
|
|
2026-10-30 |
U. Catolica
|
2 - 2 |
LDU Quito
|
|
2026-10-24 |
LDU Quito
|
1 - 2 |
Macara
|
|
2026-10-17 |
Aucas
|
1 - 1 |
LDU Quito
|
|
2026-10-11 |
LDU Quito
|
2 - 1 |
Barcelona SC
|
|
2026-09-21 |
LDU Quito
|
2 - 1 |
U. Catolica
|
|
2026-09-16 |
LDU Quito
|
3 - 2 |
Palmeiras
|
|
2026-09-13 |
LDU Quito
|
1 - 1 |
Dep. Cuenca
|
|
2026-09-09 |
Palmeiras
|
1 - 0 |
LDU Quito
|
|
2026-09-05 |
Tecnico U.
|
1 - 3 |
LDU Quito
|
|
2026-09-02 |
LDU Quito
|
0 - 0 |
Mushuc Runa
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
10 |
7 |
3 |
| 33% |
33% |
33% |
|
83% |
58% |
25% |
Tabela Championship Group
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Ind. del Valle |
34 |
26 |
3 |
5 |
77 |
35 |
+42 |
81 |
| 2 |
Macara |
35 |
20 |
6 |
9 |
50 |
35 |
+15 |
66 |
| 3 |
Aucas |
35 |
15 |
9 |
11 |
38 |
38 |
0 |
54 |
| 4 |
U. Catolica |
35 |
14 |
11 |
10 |
54 |
33 |
+21 |
53 |
| 5 |
LDU Quito |
35 |
15 |
8 |
12 |
37 |
31 |
+6 |
53 |
| 6 |
Barcelona SC |
34 |
12 |
12 |
10 |
38 |
31 |
+7 |
48 |
Chronologia meczów w lidze
| Barcelona SC |
|
| LDU Quito |
|
| U siebie |
|
| Na wyjeździe |
|
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P |
Drużyna |
Barcelona SC |
LDU Quito |
| 1 |
Ind. del Valle |
|
2 - 0 |
| 2 |
Macara |
|
|
| 3 |
Aucas |
|
1 - 1 |
| 4 |
U. Catolica |
1 - 1 |
|
| 5 |
LDU Quito |
|
- |
| 6 |
Barcelona SC |
- |
|
Statystyki drużyny
| |
Barcelona SC |
LDU Quito |
| Zwycięstwa |
12 |
15 |
| Remisy |
12 |
8 |
| Porażki |
10 |
12 |
| Bramki dla |
38 |
37 |
| Bramki przeciw |
31 |
31 |
| Średnie bramki strzelone |
1.12 |
1.06 |
| Średnie bramki stracone |
0.91 |
0.89 |
| Mecze bramki strzelone |
74% |
66% |
| Mecze bramki stracone |
65% |
69% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
50% |
43% |
| Powyżej 1.5 |
71% |
66% |
| Powyżej 2.5 |
38% |
31% |
| Powyżej 3.5 |
6% |
6% |
| |
U siebie |
Na wyjeździe |
| Zwycięstwa |
9 |
7 |
| Remisy |
5 |
3 |
| Porażki |
2 |
7 |
| Bramki dla |
23 |
19 |
| Bramki przeciw |
11 |
16 |
| Średnie bramki strzelone |
1.44 |
1.12 |
| Średnie bramki stracone |
0.69 |
0.94 |
| Mecze bramki strzelone |
94% |
71% |
| Mecze bramki stracone |
62% |
76% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
56% |
47% |
| Powyżej 1.5 |
75% |
65% |
| Powyżej 2.5 |
38% |
29% |
| Powyżej 3.5 |
0% |
12% |
Ogólne statystyki dla Championship Group
| Mecze (14) |
| Zwycięstwa u siebie |
43% |
| Remisy |
21% |
| Zwycięstwa na wyjeździe |
36% |
| Mecze rozegrane |
47% |
| Bramki (33) |
| Bramki na mecz |
2.36 |
| Bramki u siebie na mecz |
1.21 |
| Bramki na wyjeździe na mecz |
1.14 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę |
79% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę |
71% |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
57% |
| Powyżej 1.5 |
79% |
| Powyżej 2.5 |
57% |
| Powyżej 3.5 |
7% |
Barcelona SC kolejne 5 mecze
|
2026-11-22 |
U. Catolica
|
- |
Barcelona SC
|
|
2026-11-25 |
Barcelona SC
|
- |
Ind. del Valle
|
|
2026-11-29 |
Barcelona SC
|
- |
Aucas
|
|
2026-12-06 |
Barcelona SC
|
- |
Macara
|
|
2026-12-13 |
Ind. del Valle
|
- |
Barcelona SC
|
LDU Quito kolejne 5 mecze
|
2026-11-22 |
LDU Quito
|
- |
Aucas
|
|
2026-11-29 |
Macara
|
- |
LDU Quito
|
|
2026-12-06 |
LDU Quito
|
- |
Ind. del Valle
|
|
2026-12-13 |
U. Catolica
|
- |
LDU Quito
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
2.55 |
3.20 |
2.57 |
| Prawdopodobieństwo |
34% |
32% |
34% |
|
X @ 3.20 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.44 |
1.50 |
| Prawdopodobieństwo |
50% |
50% |
|
1X @ 1.44 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.33 |
3.25 |
| Prawdopodobieństwo |
|
69% |
31% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.33 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
2.05 |
1.75 |
| Prawdopodobieństwo |
|
46% |
54% |
|
Poniżej 2.5 @ 1.75 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.50 |
1.29 |
| Prawdopodobieństwo |
|
27% |
73% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.29 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.80 |
1.91 |
| Prawdopodobieństwo |
|
52% |
48% |
|
Tak @ 1.80 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2026-11-07 16:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!