Serie A - Ekwador
sobota, 19.05.2018
01:15
01:15

Barcelona SC

Guayaquil City
0 - 2
(0 - 1, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Guayaquil |
| Na wyjeździe: | Guayaquil |
| Stadion | |
| Stadion: | Monumental Isidro Romero Carbo |
| Pojemność: | 792 831 (59 283) |
| Wymiary: | 105 x 70 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 01:15 (19:15 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.28 | 5.00 | 9.00 | 1 | 1.07 | 3.50 | |||
| 64% | 26% | 10% | 1.28 | 85% | 15% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.25 | 3.75 | 1.72 | 2.07 | 3.00 | 1.36 | ||||||
| 65% | 35% | 42% | 58% | 23% | 77% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-04-17 | Guayaquil City | 0 - 1 | Barcelona SC |
| 2017-11-04 | Guayaquil City | 1 - 2 | Barcelona SC |
| 2017-08-20 | Barcelona SC | 0 - 0 | Guayaquil City |
| 2017-06-03 | Guayaquil City | 0 - 0 | Barcelona SC |
| 2017-03-11 | Barcelona SC | 2 - 0 | Guayaquil City |
| 2016-10-23 | Barcelona SC | 1 - 0 | Guayaquil City |
| 2016-09-17 | Guayaquil City | 0 - 1 | Barcelona SC |
| 2016-07-14 | Barcelona SC | 2 - 0 | Guayaquil City |
| 2016-02-18 | Guayaquil City | 0 - 3 | Barcelona SC |
| 2015-11-07 | Guayaquil City | 1 - 1 | Barcelona SC |
| 2015-08-16 | Barcelona SC | 0 - 1 | Guayaquil City |
| 2015-07-04 | Guayaquil City | 2 - 1 | Barcelona SC |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 3 | 2 | 6 | 3 | 0 | |
| 58% | 25% | 17% | 50% | 25% | 0% |
Barcelona SC ostatnie 12 mecze
| 2018-05-13 | Dep. Cuenca | 0 - 1 | Barcelona SC |
| 2018-05-05 | Barcelona SC | 0 - 1 | LDU Quito |
| 2018-04-29 | LDU Quito | 2 - 1 | Barcelona SC |
| 2018-04-22 | Barcelona SC | 2 - 0 | Dep. Cuenca |
| 2018-04-17 | Guayaquil City | 0 - 1 | Barcelona SC |
| 2018-04-08 | Barcelona SC | 3 - 1 | Emelec |
| 2018-04-01 | Barcelona SC | 4 - 1 | Macara |
| 2018-03-25 | Aucas | 1 - 1 | Barcelona SC |
| 2018-03-18 | Barcelona SC | 5 - 1 | El Nacional |
| 2018-03-11 | Delfin | 0 - 1 | Barcelona SC |
| 2018-03-07 | Diaz | 2 - 1 | Barcelona SC |
| 2018-03-03 | Barcelona SC | 0 - 0 | Ind. del Valle |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 7 | 2 | 3 | 7 | 5 | 3 | |
| 58% | 17% | 25% | 58% | 42% | 25% |
Guayaquil City ostatnie 12 mecze
| 2018-05-12 | U. Catolica | 2 - 1 | Guayaquil City |
| 2018-05-06 | Guayaquil City | 1 - 0 | Dep. Cuenca |
| 2018-04-28 | Dep. Cuenca | 1 - 1 | Guayaquil City |
| 2018-04-21 | Guayaquil City | 1 - 1 | U. Catolica |
| 2018-04-17 | Guayaquil City | 0 - 1 | Barcelona SC |
| 2018-04-10 | Macara | 2 - 0 | Guayaquil City |
| 2018-04-02 | Guayaquil City | 2 - 2 | Aucas |
| 2018-03-25 | El Nacional | 3 - 1 | Guayaquil City |
| 2018-03-19 | Guayaquil City | 0 - 1 | Delfin |
| 2018-03-10 | Ind. del Valle | 1 - 1 | Guayaquil City |
| 2018-03-06 | Guayaquil City | 0 - 3 | Emelec |
| 2018-02-27 | LDU Quito | 2 - 1 | Guayaquil City |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 1 | 4 | 7 | 9 | 5 | 2 | |
| 8% | 33% | 58% | 75% | 42% | 17% |
Tabela Serie A
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LDU Quito | 13 | +11 | 31 |
| 2 | Barcelona SC | 13 | +14 | 29 |
| 3 | U. Catolica | 13 | +11 | 26 |
| 4 | Emelec | 13 | +3 | 22 |
| 5 | Ind. del Valle | 13 | +4 | 20 |
| 6 | Delfin | 13 | 0 | 19 |
| 7 | Aucas | 13 | +6 | 18 |
| 8 | El Nacional | 13 | -5 | 15 |
| 9 | Macara | 13 | -8 | 12 |
| 10 | Tecnico U. | 13 | -11 | 9 |
| 11 | Guayaquil City | 13 | -10 | 8 |
| 12 | Dep. Cuenca | 13 | -15 | 7 |
Chronologia meczów w lidze
| Barcelona SC | |
| Guayaquil City | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Barcelona SC | Guayaquil City |
|---|---|---|---|
| 1 | LDU Quito | 0 - 1 | 2 - 1 |
| 2 | Barcelona SC | - | |
| 3 | U. Catolica | 3 - 2 | 2 - 1 |
| 4 | Emelec | 3 - 1 | |
| 5 | Ind. del Valle | 0 - 0 | 1 - 1 |
| 6 | Delfin | ||
| 7 | Aucas | ||
| 8 | El Nacional | 5 - 1 | 3 - 1 |
| 9 | Macara | 4 - 1 | 2 - 0 |
| 10 | Tecnico U. | ||
| 11 | Guayaquil City | - | |
| 12 | Dep. Cuenca | 2 - 0 | 1 - 1 |
Pozycja w lidze
| Barcelona SC | Guayaquil City | |
| Pozycja | 2 | 11 |
| Punkty | 29 | 8 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 3 | 11 |
| Punkty | 16 | 2 |
Forma w lidze
| Barcelona SC | Guayaquil City | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
9
2 2 |
1
5 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
5
1 1 |
0
2 4 |
Bramki w lidze
| Barcelona SC | Guayaquil City | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
23
9 |
9
19 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
17
6 |
5
11 |
Ogólne statystyki dla Serie A
| Mecze (78) | |
| Zwycięstwa u siebie | 50% |
| Remisy | 23% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 27% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (199) | |
| Bramki na mecz | 2.55 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.55 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.00 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 77% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 76% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 59% |
| Powyżej 1.5 | 74% |
| Powyżej 2.5 | 51% |
| Powyżej 3.5 | 24% |
Barcelona SC kolejne 6 mecze
| 2018-05-28 | Emelec | - | Barcelona SC |
| 2018-06-03 | Macara | - | Barcelona SC |
| 2018-06-10 | Barcelona SC | - | Aucas |
| 2018-06-17 | El Nacional | - | Barcelona SC |
| 2018-06-24 | Barcelona SC | - | Delfin |
| 2018-07-01 | Ind. del Valle | - | Barcelona SC |
Guayaquil City kolejne 6 mecze
| 2018-05-27 | Guayaquil City | - | Macara |
| 2018-06-03 | Aucas | - | Guayaquil City |
| 2018-06-09 | Guayaquil City | - | El Nacional |
| 2018-06-17 | Delfin | - | Guayaquil City |
| 2018-06-26 | Guayaquil City | - | Ind. del Valle |
| 2018-07-01 | Emelec | - | Guayaquil City |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.28 | 5.00 | 9.00 |
| Prawdopodobieństwo | 64% | 26% | 10% |
| 1 @ 1.28 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.07 | 3.50 |
| Prawdopodobieństwo | 85% | 15% |
| 1X @ 1.07 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.25 | 3.75 | |
| Prawdopodobieństwo | 65% | 35% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.25 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.07 | |
| Prawdopodobieństwo | 42% | 58% | |
| Poniżej 2.5 @ 2.07 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 3.00 | 1.36 | |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 77% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.36 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.57 | |
| Prawdopodobieństwo | 52% | 48% | |
| Tak @ 2.25 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-19 00:02. Możliwe zmiany w chwili obecnej!