Puchar Czech - Czechy
wtorek, 25.09.2018
15:00
1 - 2
(1 - 2, 0 - 0)
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Sokołow |
| Na wyjeździe: |
Ostrawa |
| Odległość: |
404.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Stadion FK Baník Sokolov
|
| Pojemność: |
5 000 (770) |
| Wymiary: |
105 x 68 m |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
15:00 (16:00 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 4.50 |
3.75 |
1.64 |
2 |
|
|
|
2.20 |
1.18 |
| 27% |
32% |
41% |
1.64 |
|
|
|
27% |
73% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.25 |
3.75 |
|
|
|
1.80 |
2.00 |
|
|
|
3.25 |
1.33 |
| 54% |
46% |
|
|
|
58% |
42% |
|
|
|
54% |
46% |
Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania
|
2017-05-13 |
Ostrava
|
3 - 0 |
Sokolov
|
|
2016-11-05 |
Sokolov
|
0 - 0 |
Ostrava
|
Sokolov ostatnie 12 mecze
|
2018-09-22 |
Sokolov
|
3 - 0 |
Prostejov
|
|
2018-09-15 |
Trzyniec
|
2 - 0 |
Sokolov
|
|
2018-09-01 |
Sokolov
|
1 - 0 |
Zizkov
|
|
2018-08-25 |
Chrudim
|
1 - 2 |
Sokolov
|
|
2018-08-18 |
Sokolov
|
2 - 2 |
Vysočina Igława
|
|
2018-08-12 |
Varnsdorf
|
0 - 0 |
Sokolov
|
|
2018-08-04 |
Sokolov
|
1 - 3 |
Hradec Kralove
|
|
2018-07-27 |
Vitkovice
|
2 - 0 |
Sokolov
|
|
2018-07-20 |
Usti n. L.
|
2 - 1 |
Sokolov
|
|
2018-05-25 |
Sokolov
|
2 - 0 |
Vlasim
|
|
2018-05-20 |
Vitkovice
|
4 - 2 |
Sokolov
|
|
2018-05-16 |
Sokolov
|
2 - 0 |
Frydek-Mistek
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 5 |
2 |
5 |
|
10 |
6 |
3 |
| 42% |
17% |
42% |
|
83% |
50% |
25% |
Ostrava ostatnie 12 mecze
|
2018-09-21 |
Zlin
|
1 - 2 |
Ostrava
|
|
2018-09-17 |
Ostrava
|
0 - 1 |
Sparta Praga
|
|
2018-09-01 |
Liberec
|
0 - 0 |
Ostrava
|
|
2018-08-25 |
Ostrava
|
2 - 0 |
Dukla Praga
|
|
2018-08-20 |
Sigma Ołomuniec
|
1 - 4 |
Ostrava
|
|
2018-08-13 |
Bohemians 1905
|
0 - 1 |
Ostrava
|
|
2018-08-04 |
Ostrava
|
3 - 0 |
Przybram
|
|
2018-07-28 |
Slovacko
|
2 - 1 |
Ostrava
|
|
2018-07-23 |
Ostrava
|
1 - 0 |
Jablonec
|
|
2018-05-26 |
Ostrava
|
2 - 0 |
Zbrojovka Brno
|
|
2018-05-19 |
Karwina
|
0 - 0 |
Ostrava
|
|
2018-05-12 |
Ostrava
|
1 - 1 |
Liberec
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 7 |
3 |
2 |
|
7 |
4 |
1 |
| 58% |
25% |
17% |
|
58% |
33% |
8% |
Tabela Sokolov
Brak danych w systemie
Tabela I liga
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
Slavia Praga |
9 |
8 |
0 |
1 |
22 |
4 |
+18 |
24 |
| 2 |
Sparta Praga |
9 |
7 |
2 |
0 |
19 |
5 |
+14 |
23 |
| 3 |
Viktoria Pilzno |
9 |
7 |
0 |
2 |
14 |
9 |
+5 |
21 |
| 4 |
Zlin |
9 |
6 |
1 |
2 |
16 |
7 |
+9 |
19 |
| 5 |
Ostrava |
9 |
6 |
1 |
2 |
14 |
5 |
+9 |
19 |
| 6 |
Jablonec |
9 |
4 |
1 |
4 |
14 |
10 |
+4 |
13 |
| 7 |
Mlada Boleslav |
9 |
4 |
1 |
4 |
22 |
20 |
+2 |
13 |
| 8 |
Bohemians 1905 |
9 |
3 |
2 |
4 |
10 |
12 |
-2 |
11 |
| 9 |
Przybram |
9 |
3 |
2 |
4 |
14 |
18 |
-4 |
11 |
| 10 |
Liberec |
9 |
2 |
4 |
3 |
9 |
12 |
-3 |
10 |
| 11 |
Karwina |
9 |
3 |
0 |
6 |
14 |
19 |
-5 |
9 |
| 12 |
Teplice |
9 |
2 |
3 |
4 |
11 |
17 |
-6 |
9 |
| 13 |
Slovacko |
9 |
3 |
0 |
6 |
11 |
20 |
-9 |
9 |
| 14 |
Opawa |
9 |
2 |
1 |
6 |
9 |
18 |
-9 |
7 |
| 15 |
Sigma Ołomuniec |
9 |
2 |
0 |
7 |
9 |
18 |
-9 |
6 |
| 16 |
Dukla Praga |
9 |
1 |
0 |
8 |
6 |
20 |
-14 |
3 |
Sokolov kolejne 6 mecze
|
2018-09-30 |
Vlasim
|
- |
Sokolov
|
|
2018-10-06 |
Sokolov
|
- |
Ceske Budejovice
|
|
2018-10-21 |
Zbrojovka Brno
|
- |
Sokolov
|
|
2018-10-27 |
Sokolov
|
- |
Pardubice
|
|
2018-11-02 |
Znojmo
|
- |
Sokolov
|
|
2018-11-10 |
Sokolov
|
- |
Taborsko
|
Ostrava kolejne 6 mecze
|
2018-09-30 |
Ostrava
|
- |
Slavia Praga
|
|
2018-10-06 |
Mlada Boleslav
|
- |
Ostrava
|
|
2018-10-20 |
Ostrava
|
- |
Karwina
|
|
2018-10-26 |
Teplice
|
- |
Ostrava
|
|
2018-10-31 |
Viktoria Pilzno
|
- |
Ostrava
|
|
2018-11-03 |
Ostrava
|
- |
Viktoria Pilzno
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
4.50 |
3.75 |
1.64 |
| Prawdopodobieństwo |
27% |
32% |
41% |
|
2 @ 1.64 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
2.20 |
1.18 |
| Prawdopodobieństwo |
27% |
73% |
|
X2 @ 1.18 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.25 |
3.75 |
| Prawdopodobieństwo |
|
54% |
46% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.25 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.80 |
2.00 |
| Prawdopodobieństwo |
|
58% |
42% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.80 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
3.25 |
1.33 |
| Prawdopodobieństwo |
|
54% |
46% |
|
Powyżej 3.5 @ 3.25 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.83 |
1.83 |
| Prawdopodobieństwo |
|
57% |
43% |
|
Tak @ 1.83 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-09-25 12:05. Możliwe zmiany w chwili obecnej!