Persza liha - Ukraina
sobota, 19.05.2018
15:30
15:30

Balkany Zorya

Inhulets
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Zorya - Sarata Raion |
| Na wyjeździe: | Petrove |
| Odległość: | 374.8 km |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 15:30 (17:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.50 | 3.75 | 1.50 | 2 | 2.50 | 1.12 | |||
| 23% | 34% | 43% | 1.50 | 35% | 65% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.39 | 2.74 | 2.25 | 1.62 | 4.05 | 1.20 | ||||||
| 60% | 40% | 31% | 69% | 15% | 85% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
| 2017-10-15 | Inhulets | 1 - 0 | Balkany Zorya |
Balkany Zorya ostatnie 12 mecze
| 2018-05-12 | Mykolaiv | 0 - 1 | Balkany Zorya |
| 2018-05-06 | Balkany Zorya | 0 - 0 | Obolon |
| 2018-05-02 | Kremin | 1 - 1 | Balkany Zorya |
| 2018-04-28 | Balkany Zorya | 1 - 1 | Sumy |
| 2018-04-22 | Naftovik | 1 - 1 | Balkany Zorya |
| 2018-04-18 | Balkany Zorya | 1 - 0 | Cherkashchyna |
| 2018-04-14 | A. Kiev | 1 - 0 | Balkany Zorya |
| 2018-04-06 | Balkany Zorya | 1 - 1 | Zhemchuzhyna Od |
| 2018-04-02 | Kramatorsk | 3 - 1 | Balkany Zorya |
| 2018-03-25 | Kolos Kovalyovka | 1 - 2 | Balkany Zorya |
| 2018-03-18 | Balkany Zorya | 1 - 2 | Desna |
| 2017-11-16 | Hirnyk-Sport | 1 - 0 | Balkany Zorya |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 3 | 5 | 4 | 7 | 3 | 1 | |
| 25% | 42% | 33% | 58% | 25% | 8% |
Inhulets ostatnie 12 mecze
| 2018-05-12 | Inhulets | 1 - 3 | Desna |
| 2018-05-06 | Hirnyk-Sport | 2 - 0 | Inhulets |
| 2018-05-02 | Inhulets | 1 - 0 | Rukh Vynnyky |
| 2018-04-28 | FC Poltava | 2 - 0 | Inhulets |
| 2018-04-22 | Inhulets | 1 - 0 | Volyn Lutsk |
| 2018-04-18 | Helios | 0 - 2 | Inhulets |
| 2018-04-14 | Inhulets | 4 - 0 | Kolos Kovalyovka |
| 2018-04-10 | Sumy | 0 - 1 | Inhulets |
| 2018-04-05 | Inhulets | 3 - 0 | Mykolaiv |
| 2018-03-30 | Obolon | 1 - 0 | Inhulets |
| 2018-03-25 | Inhulets | 2 - 0 | Kremin |
| 2017-11-14 | Zhemchuzhyna Od | 1 - 2 | Inhulets |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 8 | 0 | 4 | 8 | 4 | 2 | |
| 67% | 0% | 33% | 67% | 33% | 17% |
Tabela Persza liha
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | A. Kiev | 33 | +34 | 72 |
| 2 | FC Poltava | 33 | +31 | 72 |
| 3 | Desna | 33 | +41 | 68 |
| 4 | Inhulets | 33 | +25 | 66 |
| 5 | Kolos Kovalyovka | 33 | +10 | 61 |
| 6 | Hirnyk-Sport | 33 | -8 | 50 |
| 7 | Kramatorsk | 33 | +1 | 49 |
| 8 | Rukh Vynnyky | 33 | +5 | 48 |
| 9 | Helios | 33 | -3 | 46 |
| 10 | Mykolaiv | 33 | -10 | 44 |
| 11 | Balkany Zorya | 33 | -4 | 40 |
| 12 | Sumy | 33 | -10 | 39 |
| 13 | Volyn Lutsk | 33 | -15 | 33 |
| 14 | Obolon | 33 | -13 | 32 |
| 15 | Kremin | 33 | -27 | 32 |
| 16 | Naftovik | 33 | -16 | 30 |
| 17 | Cherkashchyna | 33 | -20 | 28 |
| 18 | Zhemchuzhyna Od | 33 | -21 | 27 |
Chronologia meczów w lidze
| Balkany Zorya | |
| Inhulets | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Balkany Zorya | Inhulets |
|---|---|---|---|
| 1 | A. Kiev | 1 - 3 | 3 - 1 |
| 2 | FC Poltava | 1 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Desna | 1 - 2 | 0 - 0 |
| 4 | Inhulets | - | |
| 5 | Kolos Kovalyovka | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 6 | Hirnyk-Sport | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 7 | Kramatorsk | 0 - 1 | 0 - 3 |
| 8 | Rukh Vynnyky | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 9 | Helios | 0 - 2 | 0 - 2 |
| 10 | Mykolaiv | 0 - 0 | 1 - 2 |
| 11 | Balkany Zorya | - | |
| 12 | Sumy | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 13 | Volyn Lutsk | 5 - 0 | 1 - 1 |
| 14 | Obolon | 0 - 0 | 1 - 0 |
| 15 | Kremin | 1 - 1 | 0 - 1 |
| 16 | Naftovik | 1 - 1 | 1 - 1 |
| 17 | Cherkashchyna | 1 - 0 | 0 - 2 |
| 18 | Zhemchuzhyna Od | 1 - 1 | 1 - 2 |
Pozycja w lidze
| Balkany Zorya | Inhulets | |
| Pozycja | 11 | 4 |
| Punkty | 40 | 66 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 14 | 6 |
| Punkty | 20 | 25 |
Forma w lidze
| Balkany Zorya | Inhulets | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
9
13 11 |
20
6 7 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
4
8 4 |
7
4 5 |
Bramki w lidze
| Balkany Zorya | Inhulets | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
30
34 |
45
20 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
16
14 |
17
14 |
Ogólne statystyki dla Persza liha
| Mecze (297) | |
| Zwycięstwa u siebie | 48% |
| Remisy | 19% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 33% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (664) | |
| Bramki na mecz | 2.24 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.25 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 0.99 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 71% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 60% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 39% |
| Powyżej 1.5 | 60% |
| Powyżej 2.5 | 39% |
| Powyżej 3.5 | 19% |
Balkany Zorya kolejne 6 mecze
| 2018-07-20 | Prykarpattia | - | Balkany Zorya |
| 2018-07-28 | Balkany Zorya | - | Kolos Kovalyovka |
| 2018-08-05 | Mykolaiv | - | Balkany Zorya |
| 2018-08-11 | Balkany Zorya | - | Rukh Vynnyky |
| 2018-08-18 | Hirnyk-Sport | - | Balkany Zorya |
| 2018-08-22 | Balkany Zorya | - | Mykolaiv |
Inhulets kolejne 6 mecze
| 2018-07-21 | Inhulets | - | Kramatorsk |
| 2018-07-28 | Inhulets | - | Prykarpattia |
| 2018-08-04 | Kolos Kovalyovka | - | Inhulets |
| 2018-08-11 | Inhulets | - | Mykolaiv |
| 2018-08-18 | Rukh Vynnyky | - | Inhulets |
| 2018-08-22 | Inhulets | - | Kolos Kovalyovka |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 5.50 | 3.75 | 1.50 |
| Prawdopodobieństwo | 23% | 34% | 43% |
| 2 @ 1.50 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 2.50 | 1.12 |
| Prawdopodobieństwo | 35% | 65% |
| X2 @ 1.12 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.39 | 2.74 | |
| Prawdopodobieństwo | 60% | 40% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.39 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.25 | 1.62 | |
| Prawdopodobieństwo | 31% | 69% | |
| Poniżej 2.5 @ 1.62 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 4.05 | 1.20 | |
| Prawdopodobieństwo | 15% | 85% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.20 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.28 | 1.57 | |
| Prawdopodobieństwo | 37% | 63% | |
| Nie @ 1.57 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-05-19 12:03. Możliwe zmiany w chwili obecnej!