Liga Europy - Kwalifikacje
czwartek, 05.07.2018
18:30
Bala Town
(Walia)
Tre Fiori
(San Marino)
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Zwycięzca Tre Fiori
łączny wynik 1 - 3
Wynik pierwszego spotkania
Tre Fiori3 - 0Bala Town
| Informacja |
| Miasto |
| U siebie: |
Bala (Wal) |
| Na wyjeździe: |
Fiorentino (Smr) |
| Odległość: |
1 544.9 km |
| Stadion |
| Stadion: |
Maes Tegid
(Bala / Wal)
|
| Pojemność: |
3 000 (304) |
| Zdjęcia: |
Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia |
| Godzina: |
18:30 (18:30 czas lokalny) |
Kursy
| 1 |
X |
2 |
P/K |
|
|
|
1X |
X2 |
| 1.12 |
7.50 |
15.00 |
1 |
|
|
|
1.01 |
5.50 |
| 47% |
33% |
20% |
1.12 |
|
|
|
91% |
9% |
| +1.5 |
-1.5 |
|
|
|
+2.5 |
-2.5 |
|
|
|
+3.5 |
-3.5 |
| 1.10 |
6.50 |
|
|
|
1.33 |
3.40 |
|
|
|
1.83 |
1.83 |
| 83% |
17% |
|
|
|
67% |
33% |
|
|
|
47% |
53% |
Ostatnie 1 bezpośrednie spotkania
|
2018-06-28 |
Tre Fiori
|
3 - 0 |
Bala Town
|
Bala Town ostatnie 12 mecze
|
2018-06-28 |
Tre Fiori
|
3 - 0 |
Bala Town
|
|
2018-04-27 |
Bala Town
|
1 - 2 |
Bangor City
|
|
2018-04-21 |
Cardiff Met
|
4 - 3 |
Bala Town
|
|
2018-04-13 |
Bala Town
|
1 - 4 |
TNS
|
|
2018-03-30 |
Druids
|
3 - 1 |
Bala Town
|
|
2018-03-23 |
Bala Town
|
0 - 1 |
Connah's Q.
|
|
2018-03-16 |
TNS
|
3 - 0 |
Bala Town
|
|
2018-03-09 |
Bangor City
|
1 - 2 |
Bala Town
|
|
2018-02-24 |
Bala Town
|
1 - 0 |
Cardiff Met
|
|
2018-02-08 |
Bala Town
|
1 - 0 |
Druids
|
|
2018-02-01 |
Connah's Q.
|
1 - 1 |
Bala Town
|
|
2018-01-13 |
Barry
|
0 - 1 |
Bala Town
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
1 |
7 |
|
8 |
7 |
3 |
| 33% |
8% |
58% |
|
67% |
58% |
25% |
Tre Fiori ostatnie 12 mecze
|
2018-06-28 |
Tre Fiori
|
3 - 0 |
Bala Town
|
|
2018-05-18 |
Folgore
|
3 - 1 |
Tre Fiori
|
|
2018-05-10 |
La Fiorita
|
1 - 0 |
Tre Fiori
|
|
2018-05-03 |
Tre Fiori
|
0 - 0 |
Libertas
|
|
2018-04-29 |
Tre Penne
|
2 - 2 |
Tre Fiori
|
|
2018-03-28 |
Tre Fiori
|
4 - 1 |
Cailungo
|
|
2018-03-18 |
Tre Fiori
|
0 - 1 |
Libertas
|
|
2018-03-13 |
Tre Fiori
|
4 - 0 |
Fiorentino
|
|
2018-03-10 |
Virtus
|
0 - 3 |
Tre Fiori
|
|
2018-02-16 |
Murata
|
4 - 4 |
Tre Fiori
|
|
2018-02-10 |
Tre Fiori
|
0 - 0 |
Folgore
|
|
2018-02-04 |
Domagnano
|
2 - 1 |
Tre Fiori
|
| Z |
R |
P |
|
+1.5 |
+2.5 |
+3.5 |
| 4 |
4 |
4 |
|
8 |
8 |
5 |
| 33% |
33% |
33% |
|
67% |
67% |
42% |
Tabela Bala Town
Brak danych w systemie
Tabela Campionato Sammarinese (San Marino)
| P |
Drużyna |
M |
Z |
R |
P |
BD |
BP |
RB |
Pkt |
| 1 |
La Fiorita |
21 |
16 |
2 |
3 |
60 |
16 |
+44 |
50 |
| 2 |
Tre Penne |
21 |
16 |
2 |
3 |
52 |
13 |
+39 |
50 |
| 3 |
Folgore |
20 |
13 |
5 |
2 |
35 |
11 |
+24 |
44 |
| 4 |
Libertas |
20 |
14 |
2 |
4 |
42 |
15 |
+27 |
44 |
| 5 |
Tre Fiori |
20 |
11 |
5 |
4 |
45 |
24 |
+21 |
38 |
| 6 |
Domagnano |
21 |
11 |
4 |
6 |
40 |
35 |
+5 |
37 |
| 7 |
Juvenes/Dogana |
21 |
9 |
4 |
8 |
38 |
34 |
+4 |
31 |
| 8 |
Cosmos |
21 |
7 |
7 |
7 |
42 |
30 |
+12 |
28 |
| 9 |
Pennarossa |
21 |
6 |
7 |
8 |
21 |
36 |
-15 |
25 |
| 10 |
Cailungo |
20 |
6 |
4 |
10 |
21 |
29 |
-8 |
22 |
| 11 |
Faetano |
21 |
5 |
4 |
12 |
36 |
47 |
-11 |
19 |
| 12 |
Virtus |
20 |
5 |
4 |
11 |
25 |
41 |
-16 |
19 |
| 13 |
Fiorentino |
20 |
4 |
2 |
14 |
13 |
39 |
-26 |
14 |
| 14 |
San Giovanni |
21 |
4 |
1 |
16 |
18 |
61 |
-43 |
13 |
| 15 |
Murata |
20 |
0 |
1 |
19 |
11 |
68 |
-57 |
1 |
Bala Town kolejne 6 mecze
|
2018-08-10 |
Bala Town
|
- |
Carmarthen
|
|
2018-08-19 |
Barry
|
- |
Bala Town
|
|
2018-08-24 |
Bala Town
|
- |
Druids
|
|
2018-09-01 |
Newtown
|
- |
Bala Town
|
|
2018-09-08 |
Bala Town
|
- |
Llanelli Town
|
|
2018-09-15 |
Aberystwyth
|
- |
Bala Town
|
Tre Fiori kolejne 6 mecze
|
2018-07-12 |
Rudar
|
- |
Tre Fiori
|
|
2018-07-19 |
Tre Fiori
|
- |
Rudar
|
|
2018-09-21 |
Tre Fiori
|
- |
Juvenes/Dogana
|
|
2018-09-29 |
Tre Fiori
|
- |
Virtus
|
|
2018-10-07 |
San Giovanni
|
- |
Tre Fiori
|
|
2018-10-20 |
Tre Fiori
|
- |
Folgore
|
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 |
1 |
X |
2 |
| Kursy |
1.12 |
7.50 |
15.00 |
| Prawdopodobieństwo |
47% |
33% |
20% |
|
1 @ 1.12 |
| Podwójna szansa |
1X |
X2 |
| Kursy |
1.01 |
5.50 |
| Prawdopodobieństwo |
91% |
9% |
|
1X @ 1.01 |
| Powyżej/Poniżej 1.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.10 |
6.50 |
| Prawdopodobieństwo |
|
83% |
17% |
|
Powyżej 1.5 @ 1.10 |
| Powyżej/Poniżej 2.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.33 |
3.40 |
| Prawdopodobieństwo |
|
67% |
33% |
|
Powyżej 2.5 @ 1.33 |
| Powyżej/Poniżej 3.5 |
Pwj |
Pnj |
| Kursy |
|
1.83 |
1.83 |
| Prawdopodobieństwo |
|
47% |
53% |
|
Poniżej 3.5 @ 1.83 |
| Obydwie Drużyny Strzelą |
Tak |
Nie |
| Kursy |
|
1.90 |
1.80 |
| Prawdopodobieństwo |
|
40% |
60% |
|
Nie @ 1.80 |
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-07-05 16:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!