J. League Dywizja 2 - Japonia
niedziela, 11.11.2018
04:05
04:05

Avispa Fukuoka

Kumamoto
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
| Informacja | |
|---|---|
| Miasto | |
| U siebie: | Fukuoka |
| Na wyjeździe: | Kumamoto |
| Odległość: | 94.2 km |
| Stadion | |
| Stadion: | Stadion Level5 |
| Pojemność: | 22 563 |
| Wymiary: | 105 x 68 m |
| Zdjęcia: | Google maps (mapa) |
| Czas rozpoczęcia | |
| Godzina: | 04:05 (13:05 czas lokalny) |
Kursy
| 1 | X | 2 | P/K | 1X | X2 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.50 | 4.00 | 7.00 | 1 | 1.11 | 2.62 | |||
| 56% | 24% | 20% | 1.50 | 74% | 26% |
| +1.5 | -1.5 | +2.5 | -2.5 | +3.5 | -3.5 | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 4.00 | 1.72 | 2.07 | 2.75 | 1.40 | ||||||
| 71% | 29% | 53% | 47% | 33% | 67% |
Ostatnie 12 bezpośrednie spotkania
| 2018-06-10 | Kumamoto | 0 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2017-09-18 | Kumamoto | 1 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2017-03-19 | Avispa Fukuoka | 2 - 1 | Kumamoto |
| 2015-09-23 | Kumamoto | 0 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2015-03-29 | Avispa Fukuoka | 1 - 0 | Kumamoto |
| 2014-11-23 | Avispa Fukuoka | 1 - 3 | Kumamoto |
| 2014-03-02 | Kumamoto | 2 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2013-11-10 | Kumamoto | 1 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2013-06-01 | Avispa Fukuoka | 1 - 1 | Kumamoto |
| 2012-09-23 | Kumamoto | 3 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2012-03-04 | Avispa Fukuoka | 2 - 1 | Kumamoto |
| 2010-10-03 | Kumamoto | 2 - 1 | Avispa Fukuoka |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 5 | 3 | 4 | 9 | 6 | 2 | |
| 42% | 25% | 33% | 75% | 50% | 17% |
Avispa Fukuoka ostatnie 12 mecze
| 2018-11-04 | Machida | 2 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2018-10-28 | Avispa Fukuoka | 2 - 2 | Kanazawa |
| 2018-10-21 | Yamagata | 2 - 2 | Avispa Fukuoka |
| 2018-10-13 | Renofa Yamaguchi | 0 - 1 | Avispa Fukuoka |
| 2018-10-06 | Avispa Fukuoka | 1 - 1 | Okayama |
| 2018-09-29 | Avispa Fukuoka | 3 - 1 | Omiya Ardija |
| 2018-09-26 | Kyoto | 1 - 0 | Avispa Fukuoka |
| 2018-09-22 | Ehime | 2 - 3 | Avispa Fukuoka |
| 2018-09-16 | Chiba | 3 - 3 | Avispa Fukuoka |
| 2018-09-12 | Avispa Fukuoka | 0 - 0 | Yokohama FC |
| 2018-09-08 | Avispa Fukuoka | 0 - 1 | Yamaga |
| 2018-09-01 | Avispa Fukuoka | 1 - 0 | Oita |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 4 | 5 | 3 | 7 | 6 | 5 | |
| 33% | 42% | 25% | 58% | 50% | 42% |
Kumamoto ostatnie 12 mecze
| 2018-11-03 | Albirex Niigata | 2 - 3 | Kumamoto |
| 2018-10-28 | Kumamoto | 0 - 0 | Okayama |
| 2018-10-21 | Mito | 3 - 2 | Kumamoto |
| 2018-10-14 | Kamatamare | 1 - 0 | Kumamoto |
| 2018-10-07 | Kumamoto | 1 - 3 | Chiba |
| 2018-09-30 | Kumamoto | 0 - 4 | Kyoto |
| 2018-09-23 | Yamaga | 2 - 0 | Kumamoto |
| 2018-09-16 | Verdy | 2 - 2 | Kumamoto |
| 2018-09-08 | Kumamoto | 1 - 3 | Oita |
| 2018-09-01 | Yamagata | 2 - 1 | Kumamoto |
| 2018-08-26 | Kumamoto | 0 - 1 | Tochigi |
| 2018-08-19 | Gifu | 0 - 2 | Kumamoto |
| Z | R | P | +1.5 | +2.5 | +3.5 | |
| 2 | 2 | 8 | 9 | 7 | 6 | |
| 17% | 17% | 67% | 75% | 58% | 50% |
Tabela J. League Dywizja 2
| P | Drużyna | M | RB | Pkt |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oita | 41 | +25 | 75 |
| 2 | Yamaga | 40 | +19 | 73 |
| 3 | Yokohama FC | 41 | +18 | 73 |
| 4 | Machida | 40 | +16 | 72 |
| 5 | Omiya Ardija | 41 | +16 | 68 |
| 6 | Verdy | 40 | +14 | 67 |
| 7 | Avispa Fukuoka | 40 | +15 | 66 |
| 8 | Renofa Yamaguchi | 40 | -2 | 58 |
| 9 | Kofu | 40 | +10 | 56 |
| 10 | Mito | 40 | +4 | 56 |
| 11 | Yamagata | 41 | -2 | 55 |
| 12 | Tokushima | 40 | +6 | 54 |
| 13 | Chiba | 41 | 0 | 54 |
| 14 | Okayama | 41 | -3 | 53 |
| 15 | Kanazawa | 41 | +2 | 52 |
| 16 | Albirex Niigata | 40 | -6 | 52 |
| 17 | Tochigi | 40 | -9 | 49 |
| 18 | Ehime | 40 | -13 | 48 |
| 19 | Gifu | 40 | -18 | 40 |
| 20 | Kyoto | 41 | -20 | 40 |
| 21 | Kumamoto | 40 | -31 | 31 |
| 22 | Kamatamare | 40 | -41 | 31 |
Chronologia meczów w lidze
| Avispa Fukuoka | |
| Kumamoto | |
| U siebie | |
| Na wyjeździe |
Mecze u siebie/na wyjeździe
| P | Drużyna | Avispa Fukuoka | Kumamoto |
|---|---|---|---|
| 1 | Oita | 1 - 0 | 2 - 0 |
| 2 | Yamaga | 0 - 1 | 2 - 0 |
| 3 | Yokohama FC | 0 - 0 | 4 - 2 |
| 4 | Machida | 2 - 2 | 2 - 2 |
| 5 | Omiya Ardija | 3 - 1 | 2 - 1 |
| 6 | Verdy | 0 - 0 | 2 - 2 |
| 7 | Avispa Fukuoka | - | |
| 8 | Renofa Yamaguchi | 2 - 0 | 4 - 1 |
| 9 | Kofu | 0 - 2 | 3 - 2 |
| 10 | Mito | 2 - 0 | 3 - 2 |
| 11 | Yamagata | 2 - 1 | 2 - 1 |
| 12 | Tokushima | 1 - 0 | 1 - 0 |
| 13 | Chiba | 3 - 1 | 3 - 1 |
| 14 | Okayama | 1 - 1 | 3 - 1 |
| 15 | Kanazawa | 2 - 2 | 0 - 0 |
| 16 | Albirex Niigata | 0 - 2 | 2 - 3 |
| 17 | Tochigi | 2 - 1 | 1 - 0 |
| 18 | Ehime | 2 - 0 | 1 - 2 |
| 19 | Gifu | 2 - 0 | 0 - 2 |
| 20 | Kyoto | 2 - 2 | 1 - 2 |
| 21 | Kumamoto | - | |
| 22 | Kamatamare | 3 - 1 | 1 - 0 |
Pozycja w lidze
| Avispa Fukuoka | Kumamoto | |
| Pozycja | 7 | 21 |
| Punkty | 66 | 31 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
| Pozycja | 3 | 21 |
| Punkty | 39 | 15 |
Forma w lidze
| Avispa Fukuoka | Kumamoto | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
18
12 10 |
8
7 25 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Zwycięstwa Remisy Porażki |
11
6 3 |
4
3 13 |
Bramki w lidze
| Avispa Fukuoka | Kumamoto | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
57
42 |
47
78 |
| U siebie | Na wyjeździe | |
|
Bramki strzelone Bramki stracone |
30
17 |
24
39 |
Ogólne statystyki dla J. League Dywizja 2
| Mecze (444) | |
| Zwycięstwa u siebie | 39% |
| Remisy | 25% |
| Zwycięstwa na wyjeździe | 37% |
| Mecze rozegrane | 100% |
| Bramki (1118) | |
| Bramki na mecz | 2.52 |
| Bramki u siebie na mecz | 1.31 |
| Bramki na wyjeździe na mecz | 1.21 |
| Drużyna gospodarzy zdobyła bramkę | 70% |
| Drużyna gości zdobyła bramkę | 70% |
| Obydwie Drużyny Strzelą | 49% |
| Powyżej 1.5 | 66% |
| Powyżej 2.5 | 48% |
| Powyżej 3.5 | 26% |
Avispa Fukuoka kolejne 6 mecze
| 2018-11-17 | Gifu | - | Avispa Fukuoka |
| 2019-02-24 | Ryukyu | - | Avispa Fukuoka |
| 2019-03-02 | Avispa Fukuoka | - | V-Varen Nagasaki |
| 2019-03-09 | Avispa Fukuoka | - | Kyoto |
| 2019-03-17 | Okayama | - | Avispa Fukuoka |
| 2019-03-23 | Albirex Niigata | - | Avispa Fukuoka |
Kumamoto kolejne 6 mecze
| 2018-11-17 | Kumamoto | - | Ehime |
| 2019-07-03 | Sagan Tosu | - | Kumamoto |
| 2021-06-09 | Sagan Tosu | - | Kumamoto |
| 2022-02-20 | Renofa Yamaguchi | - | Kumamoto |
| 2022-02-27 | Kumamoto | - | Yamagata |
| 2022-03-05 | Omiya Ardija | - | Kumamoto |
Kursy i prawdopodobieństwa
| Standardowe 1X2 | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.50 | 4.00 | 7.00 |
| Prawdopodobieństwo | 56% | 24% | 20% |
| 1 @ 1.50 | |||
| Podwójna szansa | 1X | X2 |
|---|---|---|
| Kursy | 1.11 | 2.62 |
| Prawdopodobieństwo | 74% | 26% |
| 1X @ 1.11 | ||
| Powyżej/Poniżej 1.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.22 | 4.00 | |
| Prawdopodobieństwo | 71% | 29% | |
| Powyżej 1.5 @ 1.22 | |||
| Powyżej/Poniżej 2.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.72 | 2.07 | |
| Prawdopodobieństwo | 53% | 47% | |
| Powyżej 2.5 @ 1.72 | |||
| Powyżej/Poniżej 3.5 | Pwj | Pnj | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 2.75 | 1.40 | |
| Prawdopodobieństwo | 33% | 67% | |
| Poniżej 3.5 @ 1.40 | |||
| Obydwie Drużyny Strzelą | Tak | Nie | |
|---|---|---|---|
| Kursy | 1.83 | 1.83 | |
| Prawdopodobieństwo | 55% | 45% | |
| Tak @ 1.83 | |||
*** Kursy są wartościami średnimi obliczonymi od wielu różnych bukmacherów i obowiązują w momencie ostatniej aktualizacji - 2018-11-11 00:00. Możliwe zmiany w chwili obecnej!